Kişisel Gelişim Eğitimi

Cepler suyla çalışacak

  • Konbuyu başlatan roze
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde roze tarafından oluşturulan Cepler suyla çalışacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,708 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Cepler suyla çalışacak
Konbuyu başlatan roze
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan roze
R

roze

  Samsung, yeni bir mikro yakıt hücresi ve hidrojen jeneratörü üzerinde çalıştığını duyurdu. Geliştirilen yeni teknoloji, küçük elektronik cihazlara (cep telefonu gibi) 10 saatten fazla enerji verebilecek.

  Samsung'un Araştırma Merkezi başkan yardımcısı Yong-soo, bu teknolojiyle ilgili şunları ifade etti: "Telefon açıldığında, telefondaki metal ve su hidrojen gazı üretecek. Ardından gaz yakıt hücresine nakledilecek ve havadaki oksijenle karşılaştıktan sonra güç üretimi gerçekleşecek."

  BU TEKNOLOJİ ZATEN VARDI İDDİASI

  İran televizyonu Press TV'ye göre, Samsung bu teknolojiyi daha önceden zaten geliştirmiş durumda. Ancak şimdi, bu teknolojiyle sağlanan güç maksimum seviyeye çıkartılmak isteniyor.

  2010'DAN ÖNCE MÜMKÜN DEĞİL

  Şu an için bu teknolojinin ne zaman kullanıcılarla buluşacağı belli değil. Ama suyla çalışan telefonların 2010 yılına kadar kullanıcılara sunulmayacağına da kesin gözüyle bakılıyor.
 
Üst