bunları yapanınız varmı

• Konbuyu başlatan aslı hemşire
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde aslı hemşire tarafından oluşturulan bunları yapanınız varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,748 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı bunları yapanınız varmı
Konbuyu başlatan aslı hemşire
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Batusch
A

aslı hemşire

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
karabük
Bakkaldan eve gelene kadar ekmeğin bütün kıtır yerlerini koparıp yemek.(sıcaksa ekmek hala yaparım)

-Ağzını tıka basa leblebi tozuyla doldurup karşındakinin yüzüne yaklaşarak ''papaz'' demek. (okuldayken yapardık ama "yusuf" derdim daha kötü oluyo)

-Demir parmaklığı olna evlerin önünden geçerken eldeki çubukla parmaklıktan tırrrrrrrrrrrrrrrrrkkk sesleri çıkarıp ev sahiplerini rahatsız etmek. ( onu bir tek bizim evde yapardım annem çıkıp bağırıncaya kadarda devam ederim)

-Perdeden perdeye uçarak tarzancılık oynamak ve kopan korniş yüzünden anneden hafif yollu sopa yemek. ( yok o kadar cesur değildim genç yaşta ne ölmek isterdim nede annemi katil etmek)

-Karlı havalarda sınıfa gizlice kartopu sokup ön sırada oturanların önlüğünden içeri kaydırmak ( bunu çok yapardım)

-Kertenkele yakalamak ve boynuna ip bağlayıp arkadaşlarının yanında gezdirerek hava atmak. ( onlardan kaçmayı tercih ederdim)

-Küçük yeşil kurbağayı kibrit kutusunun içine koyduktan sonra paketleyip kızlara hediye etmek. ( sınıfta yapanlar vardı )

-Evin içine çadır kurup kızılderilicilik oynamak. ( dışarda yapardık bunu)

-Buzdolabının ışığının dolap kapalıyken de yanıp yanmadığını anlamak için bıçakla dolap kapısının lastiklerini sökmek. (bunu yapan varsa sonu kötü olmuştur)

-Oluklu saçtan çatısı olan çay bahçelerinin çatısına taş atıp taşın çatıdan yuvarlanırken çıkardığı sesleri dinlemek. ()

-Kalkıp gitmelerine yakın misafirlerin papuçlarının bağcıklarını kör düğümlemek.

-Yanlış numara çevirip arayanlara ''yanlış numara'' demeyip sesini kalınlaştırarak ''Buyrun,ben Ahmet''diyerek karşı tarafla dalga geçmek

-Apartmanların kapı zillerini veya taksi duraklarının elektirik direklerindeki çağrı zillerini çalıp kaçmak.

-Pizzacıları,kebapçıları arayıp komşunun adına siparişte bulunmak.

-Kedinin dört ayak üstüne düşüp düşmediğini görmek için kediyi balkondan atmak.

-Dişleriyle gazoz açmak,kolayı çalkalayıp ona buna püskürtmek.

-Kafayı balkon demirleri arasına,parmakları şişeye veya musluğa sıkıştırmak.

-Aynı anda çekirdek yiyip çiklet çiğnemek ve çürüdükten sonra sakızı onun-bunun saçlarına yapıştırmak.

-Balkona gizlenipgelene geçene su tabancasıyla su püskürtmek veya nişan alıp tükürmek...

B

bloodelf

Kullanıcı
23 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Apartmanların kapı zillerini veya taksi duraklarının elektirik direklerindeki çağrı zillerini çalıp kaçmak.
bunu çok yapardık küçükken , bi keresinde arkadas hastahanelik olmuştu adam arabayla ezmişti

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Karlı havalarda sınıfa gizlice kartopu sokup ön sırada oturanların önlüğünden içeri kaydırmak ( bunu çok yapardım)

ben bunu hala yapıyorum artık okullu değilim ama iş arkadaşlarım nasibini alıyor :)

I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
ben bunların hiçbirisini yapmadım ve yapmak istemem

S

smaile

Kullanıcı
15 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Birkaçı hariç (özellikle belirteyim kurbağa ve kertenkeleye gibi havanlara asla dokunamazdım) hepsini yaptım diyebilirim herkese de tavsiye ederim çok güsel oluyo... ::) :dil  :eek:ooh

O

ozmanozz

Kullanıcı
18 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
hemen hemen hepsini yapıyodum desem yeridir...
buzdolabı konusu beni bayagı yormustu ama lastiklerini sökmek aklıma hiçç gelmemişti:)
bide kertenkele koleksiyonum vardı tabi ruhlarını teslim etmiş halde...
karlı havada kartopu olayı manyaktı zaten, kar yoksada yumurta vardı o daha süper..
daha neler neler...

B

bişileryapmaklazım

Kullanıcı
14 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
dolaptan buz yemek için bıçakla buzluğu deldiğimi hatırlıyorum yaz ayında 1,5 hafta dolapsız kalmıştık ;) bu olaydan sonra buzdolabımıza daha nazik davranmaya başladım tabi anneminde katkısı oldu yani ;)
bi de evde kapılara tırmanırdık örümcek adam gibi;)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
-Evin içine çadır kurup kızılderilicilik oynamak. ( dışarda yapardık bunu)

Sadece bunu yaptık...Salonun ortasına kocaman çadırı çoçuklar istedi diye,kurup,bir hafta çadırda yaşamalarına izin vermiştim  ::) ne gündü..İyiki o sıra eve aniden misafir felan gelemdi,yoksa salonun orta yerindeki kocaaaa çadırda misafir etmek zorunda kalacakdım.. ;D

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Ay koptum yaa bunları okurken kendi yaptıklarım geldi aklıma bide onlara güldüm ne günlerdi bee..  :D :D :D

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
-Balkona gizlenipgelene geçene su tabancasıyla su püskürtmek veya nişan alıp tükürmek...
biz arkadaşın doğumgünü partisinde bardakla döküoduk milletin kafasına  :kihkih

morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
-Demir parmaklığı olna evlerin önünden geçerken eldeki çubukla parmaklıktan tırrrrrrrrrrrrrrrrrkkk sesleri çıkarıp ev sahiplerini rahatsız etmek.

-Apartmanların kapı zillerini veya taksi duraklarının elektirik direklerindeki çağrı zillerini çalıp kaçmak.

eveeeett  :ahah

B

bir dost

Kullanıcı
19 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Konya
Ağzını tıka basa leblebi tozuyla doldurup karşındakinin yüzüne yaklaşarak ''papaz'' demek.

denemedim ama çok komik olsa gerek ;D ;D

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
-Buzdolabının ışığının dolap kapalıyken de yanıp yanmadığını anlamak için bıçakla dolap kapısının lastiklerini sökmek. (bunu yapan varsa sonu kötü olmuştur)
evet bide bunu yapmıştım :D sonunun fazlasıyla kötü olduğunu söylemek için medyum olmaya gerek yok sanırıım ;D ;D ;D