Bulmaca: Ben kimim?

• Konbuyu başlatan barisya
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde barisya tarafından oluşturulan Bulmaca: Ben kimim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,616 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı Bulmaca: Ben kimim?
Konbuyu başlatan barisya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UNKAPANI
B

barisya

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
16
konuya ilgi gösteren arkadaşlardan altta ki boşluğu tek kelime kendi duygu ve düşüncelerine göre doldurmalarını rica ediyorum.

Ben senin hep yanındayım. Ben senin en büyük yardımcın ya da en ağır yükünüm. Ben tümüyle senin emrindeyim. Yaptığın işlerin yarısını bana devredebilirsin. Ve ben onları çabucak ve doğru yapabilirim. Beni yönetmek kolaydır, yeter ki bana ödün verme. Bana bir şeyin nasıl yapılmasını istediğini tam olarak göster. Birkaç dersten sonra onu kendiliğimden yaparım. Ben bütün büyük adamların, ve, heyhat, bütün başarısızlıkların hizmetkarıyım. Yüceleri ben yücelttim. Başarısızları ben başarısız yaptım. Makine değilim, ama bir makine şaşmazlığıyla, hatta bir insan zekasıyla çalışırım. Beni ister kazanç, ister mahvolma yolunda kullanabilirsin. Hangisi olduğum benim için farketmez. Al beni, eğit beni, bana ödün verme, dünyayı ayaklarının altına sereyim. Bana yumuşak davran, seni mahvedeyim. Ben kim miyim?

Ben ".........................................."​

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Evet nefis uygun  olabilir ama ben boşluğa akıl da yazabilirdim ::)

B

barisya

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
16
cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim, henüz doğru cevaba ulaşamadık. bu bulmaca katıldığım "seçilmiş öncelikler ve yaratıcı çözümler" seminerinde katılımcılara soruldu. o yüzden bende sizlerle paylaşmak istedim. katılımcı arkadaşlar olarak hepimizde sizler gibi cevaplar verdik ama asıl cevap çok başkaydı :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
zeka soruları bölümünede ekleyebilirmişin epey merak uyandırdı :)
çok başka derken somut  birşey değil sanırım
artık aklıma geldikçe sıralarım ;)  irade mi

B

barisya

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
16
bu yazıyı aslında seminerler bölümüne eklemiştim fakat Safari doğru yer olarak burayı düşünmüş olacak ki buraya taşımış. çokta önemli değil nerede olduğu :) evet cevap somut birşey değil aslında hepimizin vazgeçmediği (ipucu) birşey ;)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Yo egosunu eğitenler var :d gün ve gün güçlenen gelişen ego sahibi insanlar biliyom. :d
Ama onlar bunun farkında olmuyorlar .d

Dipnot: saçma olacağını zaten belirtmiştim :d

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
ya bayağı bir saçma olacak ama böyle yazıyı okuyunca aklıma kredi kartı reklamları geldi
yatırım fonu felan kredi kartı? ;D

B

barisya

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
16
ilginç bir yaklaşım vega :) bulmacanın cevabı soyut, vazgeçemediğimiz birşey...

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ben alışkanlıklarımız diyeceğim.Çünkü alışkanlıklarımız bizi yönlendirir.Bizi rezil de eder vezir de..

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
hımmm ne olabilir ki düşün tasın bulamadım  :)

B

barisya

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
16
UNKAPANI' Alıntı:
Ben alışkanlıklarımız diyeceğim.Çünkü alışkanlıklarımız bizi yönlendirir.Bizi rezil de eder vezir de..
tebrik ederim çok doğru :) alışkanlıklarımıza ödün verirsek bizi mahveder, ödün vermez, iyi yönetirsek dünyayı ayaklarımızın altına serebilir.

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
barisya' Alıntı:
UNKAPANI' Alıntı:
tebrik ederim çok doğru :) alışkanlıklarımıza ödün verirsek bizi mahveder, ödün vermez, iyi yönetirsek dünyayı ayaklarımızın altına serebilir.
:)