# Bu tür konulara biraz dikkat

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fikir Atölyesi kategorisinde Codex tarafından oluşturulan # Bu tür konulara biraz dikkat başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 169 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fikir Atölyesi
Konu Başlığı # Bu tür konulara biraz dikkat
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
taşıdım abla oranın linkini verdim sana
baya başın kalabalık forumda
kaç konuya birden yazıon maşallah

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
σĸyคnцsyค' Alıntı:
taşıdım abla oranın linkini verdim sana
baya başın kalabalık forumda
kaç konuya birden yazıon maşallah
Yaşa sen, elim ordayken taşıyıverecektim ama sana ayıp olurdu:)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
5 dakika için senarist'in yazılarını kilitliyorum arkadaşlar. Çalma çırpma işi var sanırım:(

A

ayben

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Biraz fazla Zeynep abla ama simonaya da bir dur demek lazım durmadan resim ekliyor bende sehlanın açtığı konuyu kilitleyim az ve bir uyarı mesajı atayım ;)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bu resim ekleme konusunda bir kısıtlama getirilirse iyi olur valla Özgür. Eline geçirdiği her resmi ekleyenler var. O kadar ilgisiz alakasız resimler var ki aralarında. Şiirli resimler vs vs?
Siz bilirsiniz ama, altlata 30 resim eklemenin mantığını ben çözemiyorum:)
Senarist'e gelince, yanılmıyorsam yazılarını çalıyor ve büyük ihtimalle kendisini sevdirdikten sonra "dini" konularda mesajlar vermeye başlayacak. Umarım ben yanılırım.

A

ayben

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Hmm yazıları çalıntı demek acaba o senaryoda öylemidir.
Zaten Japon bir üye gelmişti.
Onun olabileceğini düşündüm bir an ama kanıt yok olmadan da yorum yapmak istemedim.
Neyse bir de o Japon üye gelince senaristin bir mesajı vardı.
Tam hatırlamıyorum ama '' Eğer o Düzcede ki Japonsa yandım.'' gibi bir şeydi.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Kilitleri kaldırdım, kendisi "düşünce yüreği"nin kendisi olduğunu iddia etti ve ben de bunu kilidi kaldırırken belirterek, sorumlu kişi olarak artık kendisinin olacağını yazdım.
Biri çıkıp gelirde bunlar benim yazılarım derse:) biz emek hırsızlığına vesile olmalayım diye.
Hadi kolay gelsin:)
Bir/iki yazı deyip geçmeyin, emeğe saygısızlık kadar kızdığım hiç bir şey yok benim.

C

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sivilforum.com
özgüя şαнιη' Alıntı:
Arkadaşlar,
"Yöneticilik" yeri geldiğinde -uygun uslubu bulup- yumruğu masaya vurmaktır. Dolayısı ile bu tür konularda yumruğunuzu "site misyon, vizyon ve forum kurallarını göstererek" masaya vurun.
Sevgili Özgür:)
Açılım -saçılım derken Türkiye gündemi(siyaseti)bile değişti ...
Kurallar uyulmak içindir ama...
Gençleri fazlaca sıkıp bunaltmanın anlamı yok gibime geliyor:)
Ben hepsiyle çok anlaşıyorum...Şu ana kadar fazlaca bir olumsuzluğa denk gelmedim...
Profilimde yazmasa zaten yönetimde olduğumu hiç bir üye anlayamaz ...
Çünkü bunu bir koz olarak kullanmaktan ,baskı ve yasaklardan hoşlanmıyor, gençleri daha olumlu yönde ,güzel iletişimler kurmaya, yönlendiriyorum..Bir büyüğünüz olarak şunu söyleyebilirimki hepsi çok saygılı işte bunun için seviyorum gençleri...
Altı yıldır kendi  sitemi yönetiyorum...(Bilirsiniz o zamanlar forumlarda yazan çoktu.Şimdi facebook sitelere olan rağbeti azalttı)öyle üyelerle karşılaştımki kendilerini kanıtlayabilmek adına ne büyük laflar ettiler bir bilseniz,nadirende olsa hakaret edenler de oldu ..Sonra kendi yaptıklarından utanarak çekip gittiler ...Oysa ben hiç birini kırmadım...Kırmamda...
Benimkisi Poliyannacılık oynamak değil asla ...Çünkü gençlerin ,eleştriden çok sevgi ve hoşgörüye gereksinimi var diye düşünüyorum...
Yumruğumu masata vurmasam olur dimi canım ? :)