BU NASIL Bİ TEST YAA!!!

• Konbuyu başlatan ASİİİ
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zeka Soruları ve Bilmeceler kategorisinde ASİİİ tarafından oluşturulan BU NASIL Bİ TEST YAA!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,967 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zeka Soruları ve Bilmeceler
Konu Başlığı BU NASIL Bİ TEST YAA!!!
Konbuyu başlatan ASİİİ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yavaşkoş
ASİİİ

ASİİİ

Kullanıcı
26 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
0
http://www.kotuvepis.com/eglence/mat_met.htm

H

hanedeyim

evet ben bunu daha öncede görmüştüm gerçekten tutuyo ve nasıl tuttuğunu bi türlü anlamadım

H

hayalhane

hakkat haa,yapıyo,ben bunu bi araştırıyım,nasıl olduğunu öğreneyim ??? ???

H

hayalhane

ama işin üçkadı hesapta bir işvar orada,çünki başka sayılardeğil aklımızdan tuttuğumuz sayılarla yapıyoz,kalıbı aynı arada kat sayı var,haksızmıyım arkadaşlar benim düşüncem böyle ??? ??? ???

H

hayalhane

bencede hile
çünki hile medanda çözdüm ben ama metodu çözemedim hala ??? ???

ASİİİ

ASİİİ

Kullanıcı
26 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
0
arkadaşlar bu testteki hilenin ne olduğunu bilen varsa açıklasın lütfen, çok merak ediyorum...

H

hayalhane

ASİİİ' Alıntı:
arkadaşlar bu testteki hilenin ne olduğunu bilen varsa açıklasın lütfen, çok merak ediyorum...
ben çözdüm sayılır
dikkat ederseniz aklımızdan tıttuğumuz sayının sayı değerleri ile işlem yapıyoruz,bir kalıp içerisinde hep aynı sayı çıkıyo ondan böle oluyo diye düşünüyorum ??? ???

H

hayalhane

yalnız dikatinizi çekerim aklımızda tuttuğumuz sayıdan çıkardığımız sayıların yoplamı her zaman 11 oluyo

??? ??? ??? ??? ??? işte bi ipucu ;D ;D

H

hayalhane

yok buruder bu yazdığım yanlış

öfffffff,delirecem yaaaa ne bunu hilesi,yarın okula gidiyim gömecem kafamı kağıda çözecem,ben bunu bulacam arkadaş,hilesini çözecem :mad: :mad: :mad: :mad:

H

hayalhane

ha hanha ha ha bu sefer yanılttım makinayı,kurtaramadı paçayı benden :mad: :mad: :mad: :mad: az kaldı çözecem hilesini 89 da yanıldı ha hanha ha ha ha ;D ;D ;D :mad: :mad: :mad: :mad:

D

doğukan1

Kullanıcı
22 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
arkadaşlar olayı ben çözdüm şöyle oluyo kısaca..hangi sayıyı seçerseniz seçin örneğin 15 , 1 + 5 çıkarsa 9 olur.veya 46 4 + 6 çıkarırsak 36 kalır yani bulduğumuz her sayı 9 un katı olur ve tabloya dikkat edin her seferinde 9 ve katları aynı sembollerle simgeleniyor.. ;) ;) ;)

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
NASI TUTAR YAA TUTMAMALI NE ALAKA? BEN 3 DEFA YAPTIM 3ÜDE TUTMADI HAHA  :D

D

doğukan1

Kullanıcı
22 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
arkadaşlar olayı ben çözdüm şöyle oluyo kısaca..hangi sayıyı seçerseniz seçin örneğin 15 , 1 + 5 çıkarsa 9 olur.veya 46 4 + 6 çıkarırsak 36 kalır yani bulduğumuz her sayı 9 un katı olur ve tabloya dikkat edin her seferinde 9 ve katları aynı sembollerle simgeleniyor.. 

H

hırslı.28

Kullanıcı
16 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
her ne yapıyolarsa artık bilmiyorum ama benimkide tuttu :)

ASİİİ

ASİİİ

Kullanıcı
26 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
0
doğukan' Alıntı:
arkadaşlar olayı ben çözdüm şöyle oluyo kısaca..hangi sayıyı seçerseniz seçin örneğin 15 , 1 + 5 çıkarsa 9 olur.veya 46 4 + 6 çıkarırsak 36 kalır yani bulduğumuz her sayı 9 un katı olur ve tabloya dikkat edin her seferinde 9 ve katları aynı sembollerle simgeleniyor.. 
.
ama her rakamın sembolü farklı, hangi rakamı aklımızdan tutuyorsak o çıkıyo, anlayamadım ben :(

ASİİİ

ASİİİ

Kullanıcı
26 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
0
tabi ya anladım olayı :) teşekkürler Doğukan ;)

1

111fire111

Kullanıcı
28 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bolu
Sırf açıklamak için üye oldum  ;)

dikkat edin 0'ın yanındaki işaret hep değişir ve sonuç o işarettir ve 9,18... böyle bu sırayla 0'daki sembol onlara da yazılır bu sayılar zaten olayın evrenindeki tüm olasılıklardır ve o yüzden hep 0'ın, 9'un, 18'in falan yanındaki işaret sonuç olarak çıkar

İşte bu kadar  ;)