Bu krızde yatırım yapıyorum acaba,yapmasammı..

• Konbuyu başlatan cokbılmıs
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde cokbılmıs tarafından oluşturulan Bu krızde yatırım yapıyorum acaba,yapmasammı.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,238 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı Bu krızde yatırım yapıyorum acaba,yapmasammı..
Konbuyu başlatan cokbılmıs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan cokbılmıs
cokbılmıs

cokbılmıs

Kullanıcı
8 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Arkadaşlar merhaba.Yaklaşık on senedir Elk sektöründe satış müd olarak çalışmaktayım, piyasada belli bir sagınlık kazanmış olan çalıştığım firma bana öyle bir kazık attıki sormayın neyse,bunu geçelim olan oldu çünkü.Bende yaklaşık 250.000 tl. lik bir yatırıma giricem üç ortak ile. normalde bu yatırım geçen sene kriz olmadan önce  320.000 tl buluyordu fakat bu yıl krizden dolayı %30 daha ucuza maal edebiliyorum yartırım için gereken makine ve gereksinim olan diğer malzemelerimi. Şimdi siz birbirinden değerli arkadaşlara soruyorum siz olsanız ,başaracağınıza inandığınız ve kaybetmekten korkmayacağınız işinde iyi olan kişiler ile çıkılacak bu yola BU KRİZDE GİRERMİYDİNİZ...BEN GİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM AMAAA...

B

barisya

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
16
Sizinde başaracağınıza inancınız fazlasıyla var gibi görünüyor. Risk almadan hiçbirşey kazanılmıyor maalesef. Elektrik sektörü bence eskiye göre çok daha kazançlı, eskiden bu kadar konut yapılmıyordu. Yine de herşeyi en ince ayrıntısına kadar incelemekte fayda var. Umarım herşey düşündüğün ve istediğin gibi gelişir.

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Yatırım yaparken başkalarına sormaktansa pazar araştırması yapıp, fizibilite vb. çalışmaları tamamladıktan sonra, eldeki verilerle bir karar almak daha doğru olur. Bunu yaptığınızı varsayıyorum.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ay iyi soru valla, yani bana sorarsan kriz dönemlerinde yatırım pek akıllıca değil.
Piyasaların bi durulmasını beklemek lazım gibime gliyor.
Yatırımdan o denli anlamamda, bu krizler kimleri yutmadı valla zamanla piyasa yuttuklarını kusucak, iş gücü olarak olsun, sermaye olarak olsun.
Ancak ondan sonra düşünülebilir bence.
Neyse.. Kısa keseyim çok iyi düşün.Aalıcagın karar doğru olan olur umarım..

D

dumankesh

Kullanıcı
4 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
diyarbakır
içindeki sese kulak var ve mantıklı davran inş her şey gönlünce olur başarılar..

A

ASLIHAN1

Kullanıcı
29 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Böyle durumlarda iç ses yıkar adamı Alimallah...
2011'e kadar krizin devam edeceği konuşuluyor kulislerde.
Kaldı ki yıl sonuna kadar yeni bir kriz dalgası da gelmesi bekleniyor.
Fikrimce eğer vaktiniz var ise biraz daha bekleyin derim ben. Hele ki de
üretim içerikli bir işletme işine giriyor iseniz kesinlikle bekleyin...
biz şu an 4 aylık bir işletme içinde üretim yapıyoruz.Planlamamız ile
şu an ki durum aynı değil malesef...Ha batma durumu yok çok şükür şimdilik
ama nakit akışımız mevcut...Hele kredi durumu var ise sizde var ya moral
bozmak istemem ama çok yanlış zamanlama olur  ;)
yine de girerseniz inşaallah muvaffak olursunuz  :)

cokbılmıs

cokbılmıs

Kullanıcı
8 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
ilginiz ve msj çok tşk ederim ,ben firmamı kurdum ve şimdilik herşey iyi gidiyor.

G

Gandalf_07

Kullanıcı
10 Ocak 2010
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
kriz yatırımcıların önüne çıkmış en iyi fırsattır, eğer işi biliyorsan, risk alırsan kazanırsın...

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Harun' Alıntı:
Yatırım yaparken başkalarına sormaktansa pazar araştırması yapıp, fizibilite vb. çalışmaları tamamladıktan sonra, eldeki verilerle bir karar almak daha doğru olur. Bunu yaptığınızı varsayıyorum.
Doğru bir öneriydi haklısın..

cokbılmıs

cokbılmıs

Kullanıcı
8 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
arkadaşlar merhaba,şirketi kuralı tam 8 ay oldu.şu an çok şükür işlerim iyi hatta bu ay azerbaycan a ihracatmız var cokk yakında bulgaristan ve ırak a da olacak.gelişen olayları sizinle paylaşmak istedim .teşekkür ederim.

F

foody

Kullanıcı
4 Ocak 2010
En iyi cevaplar
0
0
Sizi tüm içtenliğimle tebrik ediyorum cokbilmis. Bence pozitif düşünce çok önemli, tabi mantıklı hareket etmek de. Siz bu iki parametreyi harmanlamış ve başarıya ulaşmış görünüyorsunuz. Böyle hikayeleri gördükçe benim de projemize olan inancım artıyor. Şöyle ki, evlilik arifesindeyiz ve eğitimini aldığımız bir alanda 3 ortak iş kurmak üzereyiz. İlk yatırım masraflarını ancak karşılayacak kadar bir bütçemiz var. Çok karşımızda duran oldu, evleneceksiniz hem yuva hem iş kurulmaz diye. Ama uğraşıyoruz, bizi maddi anlamda en az sıkıntıya sokacak yollardan bişey yapmaya çalışıyoruz. Henüz kesinleşmiş bir durum yok fakat inanıyrum ki çok yakında sizin gibi başarımızı yazacağım bu foruma.

cokbılmıs

cokbılmıs

Kullanıcı
8 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Sizlere anlatacak okadar cok konu ve gelişmeler varki...hangisinden başlayacağımı bilemiyorum,ama sizleri ilgilendirecek konulardan birisini paylaşmak istiyorum.
Geçtiğimiz ocak ayında şirket olarak bir kampanya ya çıktık, belli bir ciroya ulaşan müşterilerimizi yurt dışında tatile göndermek için.çokşükür  kampanyamız çok iyi geçti  sonuç olarak da 09.13 nisan tarihinde misafirlerimizi UKRAYNA-KİEV de ağırlayacaz.Özellikle kendi işini yapacak olan arkadaşlara sesleniyorum inanıyorsanız sonuna kadar gidin yeterki -GİDECEĞİNİZ YERİ VE YOLU İYİ BİLİN.Unutmadan fikir fikirden üstündür herkezi dinleyin ama asla uygulamayın.