Bu kez de 'Annem ve Oğlum'

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sinema kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Bu kez de 'Annem ve Oğlum' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,080 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sinema
Konu Başlığı Bu kez de 'Annem ve Oğlum'
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Bu kez de 'Annem ve Oğlum'Yeni filmde gerilim hakim...ÇAĞAN IRMAK'IN ÇEKİMLERİNİ TAMAMLADIĞI 'KARANLIKTAKİLER' FİLMİNİN AFİŞİ MERAK UYANDIRDI...Bir baba-oğul ilişkisini anlattığı 'Babam ve Oğlum'da herkesi ağlatan, 'Issız Adam'daki aşkla herkesi sinemaya koşturan ünlü yönetmen Çağan Irmak'ın yeni filmi 'Karanlıktakiler'in çekimleri tamamlandı.

Bu kez merkezinde bir anne-oğul ilişkisini anlattığı filmiyle izleyici karşısına çıkacak olan Irmak, yeni filminin afişiyle de oldukça merak uyandıracağa benziyor.

BAŞROLDE GERİLİM
Kuzguncuk'ta çekilen 'Karanlıktakiler' filminde Erdem Akakçe, Meral Çetinkaya, Derya Alabora, Şebnem Dilligil, Rıza Akın, Durul Bazan ve Güner Özkul rol alıyor. Gerilim atmosferinin hakim olacağı filmde anneyi Merak Çetinkaya, oğlunu da Erdem Akakçe canlandırıyor. Irmak iki ay önce çekimlere başlarken filmiyle ilgili şöyle konuşmuştu: 'Bu sefer kara komedi çekiyorum. Çok değişik olacak. Kendi kendimle dalga geçtiğim bir film bu. Kendimle derken; mesleki ve kişisel olarak, hepsiyle hepsiyle dalga geçiyorum. Hepsi var.'

Superonline​

S

spiritualsigns

Kullanıcı
20 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Bence yaşayacağı olumsuzlukları hafifletmeye çalışmış son cümlede.. Nedeni de şu bence.. Kendini tekrar etmeye başladığı korkusu.. Bende tekrarları sevmiyorum... Özgün yapıtlar beni çok cezbediyor. Gişe yapma kaygısı taşıyan filmlerden hiç hazetmedim. Babam ve oğlum oldukçu iyiydi... Issız adamda biraz hüsran yaşadım... Bakalım bu film nasıl olacak..  ::)

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
bu filmde tutulursa. bütün akraba ilişkilerine film çeker artık bu adam..  ;D ;D

elti gelin  görümce gelin falan  ;D ;D

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bence babam ve oğlum kadar  çok fazla dikkat çekmez..Belli de olmaz tabi ama babam ve oğlum kadar olamaz diye düşünüyorum  :D