Bu fotoğraflar fotoğraf değil...

• Konbuyu başlatan crnkcclr
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde crnkcclr tarafından oluşturulan Bu fotoğraflar fotoğraf değil... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,384 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Bu fotoğraflar fotoğraf değil...
Konbuyu başlatan crnkcclr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sinan_Sari
Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ben amacı anlamadım ama Halle Bery'nin fotoğrafının tek kelimeyle harika olduğunu söyleyebilirm! :)
Perfect Stranger...

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Zynep' Alıntı:
Ben amacı anlamadım ama Halle Bery'nin fotoğrafının tek kelimeyle harika olduğunu söyleyebilirm! :)
Perfect Stranger...
Aynen bende anlamadım.. Yorumları bekliyordum anlamak için ama güzel duruyor resimler... ;)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
efsane_18' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
Perfect Stranger...
Aynen bende anlamadım.. Yorumları bekliyordum anlamak için ama güzel duruyor resimler... ;)
Resimler bilgisayarda bu şekilde yeniden çizilmiş ama benim anlamadığım buna neden gerek görülmüş?

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
ikinciler gazlı bez ile sarılmış gibiler,ilginç çalışma ::)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Angelina Jolie'nin gözleri kapalı gibi olmuş biraz sanki.

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Orjinal fotoraflar programa aktarılıyor , ana hatları çizgilerle belirleniyor , programda istenildiği şekilde rötuşlanabiliyor , yada orjinale bağlı kalınarak renklendiriliyor.. Başlık çok orjinal olmuş bu arada.. Resimlerde harika.. Teşekkürler. Angelina Julia  :-X

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Zynep' Alıntı:
efsane_18' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
Perfect Stranger...
Resimler bilgisayarda bu şekilde yeniden çizilmiş ama benim anlamadığım buna neden gerek görülmüş?
Bu 3 yoruma da katılıyorum.

Bilgisayarla yaptıktan sonra muhteşemliği kalmıyor işte.. Yaratıcılık vs. kendinden hiç birşey katmamış. Programa dökmüş sadece..

G

Günebakan

Kullanıcı
20 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İSTANBUL
Bir fotoğrafın aynısı çizilirken bile belki kompozisyon olarak kendinden birşey katılmayabilir.Ama herkesin kalem atışı farklıdır.Kiminin güçlü çizgisi vardır.Çizgisinin bir üslubu,karakteri vardır. Kalemi o anki ruh haliyle vurur kağıda.Her ne kadar fotoğrafın aynısını çiziyor olsa da,çizgiler sana aittir.Ruhunu o çizgilerde görebilirim.Ama bu resimlerdeki görüntüler bir yana çizgiler bile programı kullanana ait değil.Farklılık nerede o zaman.Zaten bilgisayarda yapabileceklerin bilgisayarın sana verdiği imkanlar kadardır.Oysa ki insanın yapabilecekleri sınırsızdır.

Kısacası;resimler ÇOK MEKANİK.çok  RUHSUZ.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Çizgisinin bir üslubu,karakteri vardır. Kalemi o anki ruh haliyle vurur kağıda.Her ne kadar fotoğrafın aynısını çiziyor olsa da,çizgiler sana aittir
Kesinlikle katılıyorum!

B

birspsen

Kullanıcı
18 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
çok orjinal duruyoo ;)

R

R@ZİYE

Kullanıcı
14 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Denizli
çok başarılı gerçekten.paylaşım için de teşekkür ederim.

G

GTRST_ZEKİCİ

Kullanıcı
26 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bunu pc yaptıysa pek bir emek yok bence...görsellik açısından ii...