Bu bir gerçek başarı hikayesidir. Okuyunuz..!!!

• Konbuyu başlatan ozgurgezer
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde ozgurgezer tarafından oluşturulan Bu bir gerçek başarı hikayesidir. Okuyunuz..!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,690 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı Bu bir gerçek başarı hikayesidir. Okuyunuz..!!!
Konbuyu başlatan ozgurgezer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan toprak43
O

ozgurgezer

Kullanıcı
4 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
www.gezervending.com
Herkeze Merhaba ;

Adım Özgür. 27 yaşındayım. Faliyet konusu oyuncak otomatları olan bir şirketin sahibiyim. Şimdi sizler ile paylaşmak istediğim bu hikaye tamamen gerçektir. 2004 yılında Bilgisayarımın başında pineklerken, telefonum çaldı! Telefondaki ses abimdi. Yakın bir arkadası askere gideceğinden işlettiği 4 adet oyuncak otomatını abimin açması için teklifte bulunmuş abimde kırmayıp teklifi kabul etmiş. Abim işlerinden dolayı açabilirmisin sen diye baa ricada bulundu bende kabul ettim ve yanıma kapsül içerisinde oyuncak,sakız vs alarak ilk makineyi açmaya gittim. 4 makineden 3000 ytl toplayıp bütünledim ve abime teslim ettim. 2 nci hafta yeniden aynı görevi yaparken kafamda bir ampul yanıp sönmeye başladı ve bende 2 adet almaya karar verdim. Aldığım gün iki makinemi de yerleştirmiştim. sonra beklemeye başladım. 15 günün sonunda makineleri açmaya gittim ve gözlerime inanamadım. tam 900 ytl kazanmıştım. Bu benim için inanılmaz bir miktardı yeniden bir makine daha aldım 3 makinem vardı artık onuda yerleştirdim. 4 ncü ayın sonunda 10 makinem çalışıyordu ve ayda 2 gün çalışarak 3.000 ytl kazanıyordum.....

Belli bir süre bu döngü içerisinde giderek,4 yıl geçti şimdi hatırı sayılır bir ciro yapan şirketin sahibiyim. Hem yaptığım işten zevk alıyorum hemde sosyal hayattan kopmamış oluyorum. Üstelik pazar günleri tatil:)....

Saygılarımızla

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Mesajınızda verdiğiniz özel bilgiler tarafımdan silinmiştir. Bilginize.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bu iş konusu hakkında pek fazla bilgim yok.

maxMESA' Alıntı:
hmms şimdi anladım bu titan zinciri gibi birşeymiş meğer. reklamın iyisi kötüsü yoktur gerçi.
Ancak arkadaşımızın düzenlediğim mesajında, bizlere "girişimci" olarak yardımda bulunacağını vadeden ve telefon, mail bilgilerinin olduğunu hatırlayarak ve senin bu mesajın üzerine;

Size işinizde başarılar dilerim.
Ancak Kişisel Gelişim sitesi asla ve asla, bu tarz yaklaşımlarla üyelerimize vaadlerde bulunan kişilere, yazılara referans olmamaktadır.
Bunu unutmamanızı ve bizlerle sadece başarılarınızı paylaşmanızı rica ederim.
Teşekkürler.

O

ozgurgezer

Kullanıcı
4 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
www.gezervending.com
Merhaba;

Önemli değil, silebilirsiniz bu arada arkadasım titan saadet zinciri tipik bir dolandırma taktiği gibi birşey burada elinizde ürünleri sattıgınız makiler var ve sizin kontrolünüzden vending sektörünü bilirsiniz...

H

habibe

Kullanıcı
27 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
türkiye
harikasın azmin elinden hiç bişey kaçmaz başarılarınızın devamını dılerim

T

toprak43

Kullanıcı
21 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
özgür abi sizi tebrik ediyorum ve hayatınızda başarılar diliyorum.yaptığınız işte şansta var ama sonuçta siz bu şansı çok iyi değerlendirmişsiniz.tebrik ederim.

hayata gülümse :)