BÖYLE BURUN GÖRÜLMEDİ

• Konbuyu başlatan ilenay
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde ilenay tarafından oluşturulan BÖYLE BURUN GÖRÜLMEDİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,041 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı BÖYLE BURUN GÖRÜLMEDİ
Konbuyu başlatan ilenay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan syn
I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0

[glow=red,2,300]Kumru’ya bağlı Ortalar köyünde oturan ve çevresindekilerin “Pinokyo Dede” olarak hitap ettiği Mehmet Gül, 14 santimlik burnu ile ilgi çekerken, kendisinin bu durumdan pek şikayet etmediğini söylüyor. 

Çocukken oyun sırasında düşüp burun kemiğini kırdığını, bu durumu ailesine söylemediği için zaman içinde burnunun sarktığını anlatan Gül, gençliğinde burnunun uzunluğunun kendisine rahatsız ettiğini, ancak şimdi önemsemediğini belirtti.

Bugüne kadar düzenlenen “uzun burun” yarışmalarına katılmadığını da kaydeden Gül, yarışmalara katılanların 8-9 santimetrelik burun ile birinci olduğunu duyduğunu ifade ederek, “eğer ben katılsaydım kesin birinci olurdum, çünkü şimdiye kadar benden daha uzun burunlu birine rastlamadım” diye konuştu.

Gül’ün yakınları da Mehmet dedenin bu durumuna alıştıklarını, artık olayı kanıksamış olmaları nedeniyle kendileri açısından pek dikkat çekici olmadığını söylediler.
[/glow]

S

smaile

Kullanıcı
15 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Hayır görüldü ben görmüştüm bunu. Eğer yanılmıyosam haberlerde çıkmıştı...
Teşekkürler ilenay. :)

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
çok kötü ya...üzüldüm valla...küçükken yapılan bir haylazlık ne sonuclar doğurmus mehmet amcaya...

M

Mrs.Jadem

Kullanıcı
7 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Evet bende bayağı bir zaman önce haberlerde görmüştüm..

H

hanedeyim

Kullanıcı
11 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
adam alışmış ama bende haberlerde gördüm bunu amcam sorun etmiyo yani ;)

B

busra309

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
yazık adamcağıza hayat zor geçmiştir.örn.yemek yerken kaşık burnuna çarpabilir.
tşk.ilenaycım :)

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
:)
Kıs büşra sende örnek vere vere hangi örneği vermişssin allh seni  ;D