boş ver be yaşı başı

• Konbuyu başlatan sehla
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde sehla tarafından oluşturulan boş ver be yaşı başı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,108 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı boş ver be yaşı başı
Konbuyu başlatan sehla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan metalci
D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
çok güzeldi sağol insanın gönlü genç olsun  :)

A

ayben

teşekkürler sehlacım Can Yücel'in bu şiiri bu karelerde çok güzel can bulmuş tekrardan :)

F

fıstık

şiir resimlerle farklı bir havaya bürünmüş gerçekten... daha bir duygusallaştırıyor insanı :( teşekkürler codex

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
bende mi bugun bi anormallik var yoksa benim tüm okuduğum yazılar aşk ... :(

A

ayben

herşey aşk üzerine kuruludur ama bazı konuşar hariç tabi ;)

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
off cok ggüselldii yaa şiir :) hayatımda okudgumm en güsel şiirlerden bitanesiii olduu artıkkkk..teşkkrler :)

H

hacer

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
Safari' Alıntı:
bende mi bugun bi anormallik var yoksa benim tüm okuduğum yazılar aşk ... :(
neden acaba safari kardeşim mısralar sana bişeylermi söylüyo yosa can yücelinde dediği gibi
Kim tutar seni kim
kendi yüreğinden başka kim?
aklınıda al öyle git.
çünküüü aşkla akıl bi arada biraz zor bulunur....
paylaşım için teşekkürler sehlacım şiir ve resimler bir bütün oluşturmuş....
süüpeeeer..... :D aşk aşk aşk

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Nasıl bir şey ise bu aşk Nasıl bir kavramdır nasıl analiz edersiniz ve nasıl anlam verirsiniz anlamadı gitii en iyisi bu konulardan uzak durmam heralde.

Can yücel şiirlerini severim konusu AŞK olmadıgı zaman 

A

ayben

Korsan merak ediyorumda sizi bu kadar realist yapan nedir tabi beni ilgilendirmesede bunu içten içe merak ediyorum :-\

neyse aşk ben ce dünyanın en güzel duygusu insanı sardığı zaman ulaşabileceği en üst düzeylere getirir aşk sadece beşeri değildir bunu da hatırlatmak isterim ;)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Bak ne güzel soyledin realist im yani gerçekçiyim benim bu tür konularda ki yaklaşımım bu

Duygulara yada düşüncelere yada kavramlara anlamını insanlar yükler yani var olan birşey değildir anlamını kendi içinde var etmez bizim yüklediğimiz anlamları tasır.

Yanılıyormuyum ? Özelliklede AŞK mevzu en realist yaklaştıgım konudur.
Ben bu kavrama yüklenen anlamların hiç birinin dogruluguna inanmıyorum.

A

ayben

işte bende sizi bu kadar realist yapan sadece düşünceleriniz midir ya da yaşadıklarınız mıdır bunu merak ettim ???
nedeni ise sadece bu kadar güzel bir duyguya sizi bu kadar soğutanın ne olduğuydu yanlış anlamayın beni bu kişisel değildir. şimidye kadar kimle tanıştıysam aşk konusunda benle hep aynı görüşteydi ya da yaşamadığı için üzlüyordu ama siz o kadar realist yaklaşıyorsunuz ki bunun için pişmanlık dahi duymuyorsunuz işte bunun kaynağı ne onu merak ettim sadece ;)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
E ben türümün son örneğiyim desem Beni sogutan bir şey de yok açıkcası
Aslında çok realist te değilim az hümanistim 2 si farklı seyler

Ben daima somut düşünür analiz eder ve yasarım aşk sevgi ve ya buna benzer diğer konularında somut olmadıgından şüphem yok.

A

ayben

tabi ki farklı şeyler ben size insan sevgisinden uzaksınız demedim yanlış anlaşılmasın lütfen dediklerim ;)

hayat tarzınız bana çok farklı geldi ne bileyim çok duygusal olduğumdandır bu neyse teşekkür ederim ayrıca isteseniz kestirip atabilirdiniz sözlerimi değil mi?

ben istediğim sonuca vardım  ;)