Bitirmek için yarını,başkasına anlatmak için bitirmeyi beklemeyeceginiz bir ROMN

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Bitirmek için yarını,başkasına anlatmak için bitirmeyi beklemeyeceginiz bir ROMN başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,176 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı Bitirmek için yarını,başkasına anlatmak için bitirmeyi beklemeyeceginiz bir ROMN
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan harariye
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Bir sabah, yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünerek uyandınız. Bir saat sonra, onunla sokakta karşılaştınız. Sizce bu sadece bir tesadüf mü, yoksa çok daha farklı bir anlamı olabilir mi? Siz hiç Loto’da büyük ikramiyeyi kazanmadınız. Ama birileri kazanıyor. Hem de sürekli! Onlar sizden daha mı şanslılar?

Şans nedir gerçekten? İçinizde bütün parayı kırmızıya yatırmanız gerektiğini söyleyen bir his var. Bu his bir öngörü müdür? Yoksa daha fazlası mı?

Yolda gidiyorsunuz. Kafanızı çevirip yandaki küçük parkta baktınız ve bir anda bu anı daha önce de yaşamış olduğunuzu hissettiniz. Evet, Deja Vu. Sizce nedir Deja Vu; Geçmiş mi, rüya mi yoksa geleceği mi görüyorsunuz? Eğer siz de kontrolün kimde olduğunu merak ediyorsanız, ‘OlasılıkSız’ tam size göre bir roman..

E

erhan1067

Kullanıcı
6 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
asıl olasılıksız ne bunu bize düşündüren kitap diyorum... ???

G

grkm

Kullanıcı
13 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
van
daha bitirmedim ilgi çekici bi kitap çok insanın bu kitabı okuyacağını sanıyorum

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
eedh cıdden gusel bı kıtap OLASILIKSIZ.
ben aldm okuorum ve sürükluo :)
herkese tavsiyefe ederm..

S

semanur88

Kullanıcı
15 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
benmde çok beğendiim bir kitap,,grçkten sürüklüyorr ;)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Bu kitabı okuma fırsatını daha yeni elde edebildim.
Anca sıra geldi u kitaba.
Bende okuduktan sonra zevkle paylaşacağım düşüncelerimi :)

Teşekkürler tavsiye için.

M

meloodi

Kullanıcı
3 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
kitaba ilk başladığımda sıkıldım bir ara okumamayı bile düşündüm...
ama sonlarına doğru hiç bitmesin istedim...
son yılların en iyi romanlarından ve adam faver ise dan brown dan sonra en iyi yazar bence...

kesinlikle okunması gerekir...

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gülşah' Alıntı:
Bu kitabı okuma fırsatını daha yeni elde edebildim.
Anca sıra geldi u kitaba.
Bende okuduktan sonra zevkle paylaşacağım düşüncelerimi :)

Teşekkürler tavsiye için.
Bitirdikden sonra  merakla yorumunu bekliyor olacagım :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Adam fawer'in yeri benim için apayrıdır,Hem akıcı uslubu,hem okurken sorgulayıcı uslubu,hem iç içe geçişlerdeki heyecan...Yap boz gibi,parçalar birleştikçe bütüne ulaşmanın heyecanı ile elimden bitiremedigim kitapdır...
Bakıyorum yeni kitapları çıkmış mı diye ama iki kitabındna başka bir bilgiye ulaşamıyorum:(
"DAN BROWN, JEAN CHRİSTOPNE GRANGE,VE ADAM FAWER" Listemde kitaplarının dört gözle bekleyen okuyucuları içindeyim..:)

İşin en ilginç tarafı ise,kitapçıya gittigimde onca kitap arasından kapak resmi ve ismi ile(olasılıksız) ilgimi çekmesi ile tanımış olmam..Bu garip tesadüf için halen gülümserim,Önümde durun yarı boyumda üst üste duran alt sıradaki kitap,"beni al" diyerek çekmesini halen unutamam..Demek bazen ne yazarı,ne konusu,nede tavsiye üzerine bakmak yerine,içimizdeki ses kulak verip almak da fayda varmış:)

E

efza

Kullanıcı
26 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
olasılıksız  kesinlikle mükemmel bir kitap insan hayatında tesadüfler pardon olanaksız olan olasılıklar bu kadar mükemmel anlatılamazdıı.. ama yazar bunu fazlasıyla basarmıs
okurken mutlaka herkesin kendinden birşeyler bulacagıı.. bazen hüzünlenip bazen güleceksinizz ama hayatın tamamen sanstan ibaret olmadıgınıda anlayacaksınız

S

shendan

Kullanıcı
5 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Balıkesir
su perisi tavsiyen için teşekkür gidip aldım ve okuyacağım.Sanırım güzel bir kitap.teşekkürler...

M

Mrs.Jadem

Kullanıcı
7 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ben internetten sipariş vermeyi çok düşünmüştüm ama yaptığım araştırmalar sonucunda okuyanlar pek tavsiye etmiyor,beğenmemişler :-\

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Mrs.Jadem' Alıntı:
ben internetten sipariş vermeyi çok düşünmüştüm ama yaptığım araştırmalar sonucunda okuyanlar pek tavsiye etmiyor,beğenmemişler :-\
Tabi tercih meselesi  :)
Ve inanın ilk defa burdan duydum bu yorumu :)
Ama tercih ve beklenti ile alakalıdır aslında.
Eğer gitme imkanınız var ise, bazı kitapçıların okuma bölümü vardır, orada bir kaç sayfasını okursanız en azından sizin belki bakış açınız farklı olur.
Tabii sadece bir öneri  ;)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Farklı bir bakış açısıy-dı...Bu romana böyle bir yorum ilginç-di.. :)

M

mvö_4ever

Kullanıcı
9 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
geçen hafta bitirdiğim müthiş kitap...çok sürükleyici... hem hiç bitmesin istedim hem de bir an evvel sonunu öğrenmek istedim...tavsiye ederim herkese

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Olasılıklar üzerinde düşünmeyi seviyorum :)