Bir Türkiye gezisi

• Konbuyu başlatan crea86
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde crea86 tarafından oluşturulan Bir Türkiye gezisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,241 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Bir Türkiye gezisi
Konbuyu başlatan crea86
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crea86
C

crea86

Kullanıcı
22 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Degerli arkadaslar, sevgili dostlarim..

Isvicre'de yasayan bir gurtbetci olarak Temmuz ayinda Türkiye'de güzel bir tatil gecirmeyi düsünüyorum. Cogunun da bildigi üzere, yurtdisindaki tatilciler (gurbetciler) Türkiye'ye izine geldiklerinde genel itibariyle aile ve akrabalarini ziyaret ederler. Malesef istisnalar haric bu gurbetciler yapmis olduklari tatil sonucu güzel Türkiyemizi gercek anlamda gezmis olamiyorlar. Bu konuyu sahsen bende böyle yasamis oldugum icin bu kadar acik bir sekilde ifade edebiliyorum. Gönül istiyor ki, güzel Türkiyemizi enine boyuna gezelim. Peki bu gercekten de mümkün mü? Ben izine geldigim vakit aile ziyaretlerimizi yaptiktan sonra, memleketimizin en güzel yerlerini 4 haftaya sigmasa da, hos ve dolu dolu gecirmeyi düsünüyorum.

Isvicre'den yola ciktigimizda ilk olarak Istanbul'a adimimizi atacagiz, sonrasinda da Ege Bölgesine dogru Aile ziyaretlerimizi sürdürecegiz. Istanbul dahil olmak üzere, bana Türkiyemizin en güzel ve gezmeyi tavsiye ettiginiz yerleri de bu Forumda benimle paylasirsaniz cok memnun olacagim.

Selam ve Dua ile,

Murat