bir garip serseri

• Konbuyu başlatan kirlisakal009
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde kirlisakal009 tarafından oluşturulan bir garip serseri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,484 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı bir garip serseri
Konbuyu başlatan kirlisakal009
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dumankesh
K

kirlisakal009

Kullanıcı
16 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
meraba arkadaşlar kendini geliştir diye nete girdim kendimi burada buldum
delirmek üzere olan bir garip sersesriyim
anlaşılan daha çok uğralşacağım kendimle. ??? ???

D

doğu-incim

Kullanıcı
13 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
merhaba bir garip serseri hoşgeldin :)
ne ıyı ettin de geldin :)

K

kirlisakal009

Kullanıcı
16 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
unutmuştum ben bu siteyi ama kendisi hatırlatıyor allahtan...
zaten en büyük dertlerimden biride unutkanlık  ne edersin. :D

K

kirlisakal009

Kullanıcı
16 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
HAYAT NE GARİP DEĞİL Mİ ANNE, GÜN OLUYOR AŞIK OLUYORSUN, GÜN OLUYOR YANLILIK TAN HOŞLANIYORSUN...
ASLINDA ULAŞAMADIĞIN İNSAN OLDUMU BU ŞEKİLDE BOZULUYORSUN. BİR ŞEY SORMAK İSTİYORUM SİZE...                                                                                                 
BEN BİRİNİ ÇOK SEVİYORUM, AMA TAHMİN EDİLEMEYECEK KADAR, O İSE SEVMİYOR VE KALBİ BAŞKJA BİRİNDE, BU ŞEKİLDE BEN ONU ELDE EDEMEYECEĞİM DİYE HAYAT BOYU MUTSUZ OLACAĞIM VE ODA İSTEDİĞİNİ ELDE EDEMEYECEK DİYE HAYAT BOYU MUTSUZ OLACAK... İŞTE HEYETTAKİ BU GARİP ÇELİŞKİ NASIL ÇÖZÜLECEK BİLEN VARMI?

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
sitemizde keyifLi vakit geçirmen dileğiyLe :)

D

dumankesh

Kullanıcı
4 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
diyarbakır
çelişkidesin sanırım dostum kafandaki soru işaretleri yiyip bitiriyordur şimdi seni aldığın nefeste attığın her adımda  onu yaşiyorsun.. ama nafile sana sadece kendini onun yerine koymanı tavsiye ederim sen şimdi ondan başkasını sevemeyeceğin gibi oda  gönlünü kaptırdığı kişiden başkasını sevemez. anladın sanırım ne demek istediğimi saygılarım ile üzülme hayat bu olur böyle vakalar hoşçakal..