Bir bayramı yalnız geçirmek sizce nasıl bir duygu?

• Konbuyu başlatan tnctrkcell
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde tnctrkcell tarafından oluşturulan Bir bayramı yalnız geçirmek sizce nasıl bir duygu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,939 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Bir bayramı yalnız geçirmek sizce nasıl bir duygu?
Konbuyu başlatan tnctrkcell
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GÜLSÜM03
T

tnctrkcell

bir bayramı yanlız geçirmek sizce nasıl bir duygu ?
siz bir bayram yanlız kalmak zorunda olsaydınız neler hissederdiniz?

ben düşüncelerimi bayramın 1. günü açıklarım... :-[

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
affınıza sığınarak bayramların -manevi yönü hariç-benim için hiç bir değeri olmadığını söylemek isterim sebebi de bana özeldir.
o yüzden diğer günler gibi geçiririm birşey farketmez benim için..

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Tadı yok eskisi gibi..
Pek fazla birşey değişmez demekten kaçınarak utanıyorum bunu söylediğime.. böyle mi olmalıydı..  :(

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
hüzün verici olurdu herhalde. insan sevdiklerini ailesini görmek ister tabiki. ama bayramlar çocuklar ve yaşlılar için oldu artık. tabi bence

S

serhatt

Kullanıcı
2 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bayramda yalnız kalırsam; dısarı çıkarım, biraz insanların telaşını izledikten sonra bir parkta oturup gün boyu eskilerde yaşadığım bayram günlerini anımsamaya çalışırım..Saygılar.

T

technometo

Kullanıcı
28 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
mardin
çok kötü bir duygu olsa gerek... Böyle bir durumda olsaydım oturup şiir yazardım çünkü başka yapılacak bir şey kalmaz.Dostlarımın ne kadar vefasız olduğunu düşünürüm.Allah kimseyi bayram günü yalnız bırakmasın sevdiklerinizle bir bayram geçirmeniz dileğiyle şimdiden bayramınız kutlu olsun...

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Başlığı düzenledim. YANLIZ değil ; YALNIZ olmalı. Lütfen TÜRKÇEMİZE biraz daha dikkat/özen gösterelim.

Uzun zamandır akrabalarım ile bir bayram geçirmediğim için benim için sıradanlaşan bir hikaye oldu.
Dolayısı ile sıradan...

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
σĸyคnцsyค' Alıntı:
affınıza sığınarak bayramların -manevi yönü hariç-benim için hiç bir değeri olmadığını söylemek isterim sebebi de bana özeldir.
o yüzden diğer günler gibi geçiririm birşey farketmez benim için..
bnede katıllıyorum hataüta cok yogun calıştım için cok güzel bi tatil bile olur kafa dinlemek ohhhh :-[ :-[ :-[

B

bestami

yaşamayan pek bilemez aslında bu duyguyu, empati kurmak ta pek kolay değildir... ama herkesin hissettiği tek şey var "acı"!!!   

B

bestami

yorumları okudum. görüyorum ki değerlerimiz yitirilmeye başlanmış. Size kızmıyorum. Aile olarak çocuklarımıza pek bişey verememişiz :(  bu çok acı verici..  ama bayramlarımız bizim manevi huzuru bulduğumuz önemli günler olmalı.. lütfen bunun için çalışalım :))  sevgiler....

S

saricadi

Kullanıcı
14 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Bayramlarda, görmediklerimizle görüşüp, küs olduklarımızla barışırdık eskiden.. Bu benim için yine böyledir.. 

Bayram için haftalar öncesinden hazırlıklar yapar, gelecek konuklarımız için ikramlar hazırlarız.. Belki sair günlerde eve hiç alınmayan şeyler, alışveriş yapılarak temin edilir.. Bayram geleneğimiz olan kolonya ve şekerleri hazırlarız.. Temizlikler yaparız..  Bunları hergün yapmıyoruz sanırım.. :)

Bayramı yalnız geçirme konusuna gelince, elbette üzüntü verici bir durumdur.. Hayatta olmayan sevdiklerimizi hatırlatır bize bayramlar.. :( Hayatta olanlarla görüşememek de bir o kadar hüzünlendirir insanı bence..

Bayramınızı yalnız geçirmemenizi dilerim.. Ama istenirse, kalabalıklara karışılır ve istenirse km ler kolayca aşılır diye düşünüyorum.. ;) Hatırlamanıza ve hatırlanmanıza vesile olsun bayramlar..

T

tnctrkcell

Arkadaşlar ben bir bayramı ilk defa yalnız geçireceğim.İnsan derdini paylaşınca bir nebze olsun azalır diye düşünüp başlatmıştım konuyu.Ama bayramı yalnız geçirmek bir çoğunuz için alışılagelmiş bir durum olmuş.Şimdi daha çok üzüldüm.Umarım olmak istediğiniz yerdesinizdir...

A

ayben

bayramlar benim için hep çok özel ve çok anlamlıo olmuştur bu gibi değerlere ben sahip çıkılması gerektiği kanaatindeyim bizi biz yapan değerlerden bi kaçı da bayramlarımız değil midir? ben kesinlikle yalnız kalmak istemem ve kalmamak için elimden geleni yaparım çünkü bayramlarımız sadece yılda iki defa oluyor  ve ne olursa olsun kmler de aşılır hüzünlerde bayramlarda diye düşünüyorum
herkesin düşüncesine sonsuz saygım var ama bayramlarımız asla  ve asla sıradan günler olmamalıdır :mad:

T

tnctrkcell

ayben' Alıntı:
bayramlar benim için hep çok özel ve çok anlamlıo olmuştur bu gibi değerlere ben sahip çıkılması gerektiği kanaatindeyim bizi biz yapan değerlerden bi kaçı da bayramlarımız değil midir? ben kesinlikle yalnız kalmak istemem ve kalmamak için elimden geleni yaparım çünkü bayramlarımız sadece yılda iki defa oluyor  ve ne olursa olsun kmler de aşılır hüzünlerde bayramlarda diye düşünüyorum
herkesin düşüncesine sonsuz saygım var ama bayramlarımız asla  ve asla sıradan günler olmamalıdır :mad:
çok haklısın

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
sanırım bu bayram ben de yalnızım.....abim olmadan geçicek bi bayram daha........... :-[

ama hiçbi zaman için  üzülmemek lazım.........................................................
tnctrkcell bu bayramı yalnız geçiricem demişsin ama  inş. sevdiklerinle birlikte bundan sonraki bayramlarda beraber olman dileklerimle.... :)

T

tnctrkcell

re-Member' Alıntı:
sanırım bu bayram ben de yalnızım.....abim olmadan geçicek bi bayram daha........... :-[

ama hiçbi zaman için  üzülmemek lazım.........................................................
tnctrkcell bu bayramı yalnız geçiricem demişsin ama  inş. sevdiklerinle birlikte bundan sonraki bayramlarda beraber olman dileklerimle.... :)
inşallah :)

A

ayben

istedikten sonra sevdikleri olacaktır inşallah yalnız kalmazsanız bayramlar her zaman yaşanmıyor çünkü  tnctrkcell 

T

tnctrkcell

Ayben' Alıntı:
istedikten sonra sevdikleri olacaktır inşallah yalnız kalmazsanız bayramlar her zaman yaşanmıyor çünkü   tnctrkcell 
ayben haklısın ama bazen olmuyo birşeyler engel oluyo ve ben şimdi çok özlüyorum...şu an olmak istediğim yerde olmayı o kadar çok isterdim ki...