BİLGİSYARDA OLMAZSA OLMAZ YAZILIMLAR:))

  • Konbuyu başlatan sevgimm
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde sevgimm tarafından oluşturulan BİLGİSYARDA OLMAZSA OLMAZ YAZILIMLAR:)) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,005 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı BİLGİSYARDA OLMAZSA OLMAZ YAZILIMLAR:))
Konbuyu başlatan sevgimm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hayalhane
S

sevgimm

Kullanıcı
22 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
KARTAL
vLKn' Alıntı:
Evet arkadaşlar bu konu için bilgisayarımızda olmazsa olmaz programlarının son sürümlerini buradan yayınlayacağım. Programlar hakkında kısa açıklamalarınıda sunacağım. Alfabetik sıralı şekilkde programları listeliyorum

1- Adobe Flash Player 10
    Flash ile hazırlanmış olan animasyonları bilgisayarınızda izleyebilmeniz için gerekli olan bir araçtır. Kurulum esnasında kendini tarayıcılara monte ettiği için firefox,internet explorer ve opera gibi tarayıcılarınızı kapatın aksi halde program kurulmayacaktır.

2- Ares 2.09
  Ares ücretsiz bir dosya paylaşım programıdır. Resim, müzik, video, yazılım ve döküman gibi birçok aradığınız dosyası rahatlıkla bulup indirmenize yarayan bir araçtır.

3- Avast 4.9.1282
    Ev kullanıcıları için hazırlanmış ve oldukça popüler bir antivirus yazılımıdır. Gerçek zamanlı korumaya sahip bu yazılımı spyware ve trojanlara karşıda oldukça etkili. Aynı zamanda türkçe ve ücretsiz olan bir yazılımdır.

4- CCleaner 2.13.720
    Bilgisayarınızda genel tarama yaparak gereksiz yada bilgisayarınızın hızını etkileyebilecek tüm gereksiz dosyaları silip bilgisayarı daha kararlı hale getire türkçe ve ücretsiz bir yazılımdır.

 
5- Flashget 1.9.6

    İnternetten dosya indirmenizi sağlayan oldukça başarılı bir indirme yöneticisidir. İndirme işlemi yarıda kaldığınında devam edebilmekte indirme işlemini parçalara bölerek yüksek indirme hızı yakalayabilmektedir. Aynı zamanda türkçe ve ücretsizdir.

6- Foxit Reader 2.3
  Pdf dosyaları okumaya yarayan oldukça düşük kapasiteli ve çok hızlı bir okuyucudur. Program türkçe ve ücretsizdir.


7- Gom Player 2.1.9.3754 Released

    Tüm video ve ses dosyalarını oynatabilen codecleri içinde barındıran oldukça başarılı bir medya oynatıcısıdır. Ayrıca program ücretsiz dağıtılmaktadır.

8- Java Sanal Makine 5.00.3810
    Bilgisayarda ve internet üzerinde javaya ihitaç duyan tüm işlemleri yapmak ve çalıştırmak için gerekli olan araçtır.9- K-lite codec pack 4.25

  Bilgisayarınızdaki tüm video ve ses dosyalarını oynatabilmeniz için gerek tüm medya codeclerini içeren bir pakettir. Bu paketi yükledikten sonra tüm dosya formatlarını oynatabilirsiniz.

10- Picasa 3.0 Build 57.52
    Bilgisayardaki resimlerinizi düzenlemenize ve albüm şekline getirmenizi sağlayan google tarafından yapılmış bir yazılımdır. Program türkçe ve ücretsiz bir yazılımdır.

11- Winamp 5.54
    Piyasada bilinen ve en çok kullanılan müzik oynatıcısıdır. Son zamanlarda video dosyalarınıda oynatabilmektedir. Genel olarak müzik dinlemek için kullanılan bir yazılımdır.

12- Windows Live Messenger 8.5
Dünyanın en çok kullanılan ve artık bilgisayarların olmazsa olmaz programlarından biri olan anında mesajlaşma yazılımıdır.

13- Winrar 3.8 tr

    Piyasada bilinen ve en çok kullanılan arşivleme ve sıkıştırma yazılımıdır.

SEVGİMM...b]


 
H

hayalhane

Kullanıcı
3 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
36
Ben nedeyim ALLAH razı olsun :)
 
Üst