Bilgisayaranızın hızını test edin

• Konbuyu başlatan sevgimm
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde sevgimm tarafından oluşturulan Bilgisayaranızın hızını test edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,901 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Bilgisayaranızın hızını test edin
Konbuyu başlatan sevgimm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kardelen_nur
S

sevgimm

Kullanıcı
22 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
KARTAL
Bu küçük yazılım ile bilgisayarınızın ne kadar hızlı olduğunu bulabilirsiniz. Program 1 -250000 arasındaki asal sayıları buluyor. Kendi bilgisayarımda 21 saniyede sonuca ulaştı. Sizlerin sonuçlarını bekliyorum arkadaşlar.

Kendi bilgisayarımdan çektiğim resim

H

hayalhane

ben sölersem burada bende kaç saniye olduğunu rezil olur pc peh  :mad: :mad: :mad:

H

hayalhane

bari bende söleyem benim pc  :mad: 70  :mad: saniyede saydı peehh,antika bu beee :mad: :mad:

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
laptopumun külüstür olduğunu biliyodum :) masaüstü pcm 14 saniyede saydı laptop rekor sayıya ulaştı tam 141 saniye  ;D ;D

H

hayalhane

vega' Alıntı:
laptopumun külüstür olduğunu biliyodum :) masaüstü pcm 14 saniyede saydı laptop rekor sayıya ulaştı tam 141 saniye  ;D ;D

neee,ha h aha,rekor kırmış ha,bende benim pc nin kafasını gözünü dağıtasım geldiydi antika deyi
az daha yazık edecedim ha ;D ;D ;D ;D ;D

H

hayalhane

ya benim anlamadığım,bu testin bilgisayara ne faydası var,birisi söleye bilir mi??

I

ibrahim58

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
Her seferinde farklı çıkıyor 40 42 44 47 çıktı