Beyin Fırtınası // Yeni dönem

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fikir Atölyesi kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Beyin Fırtınası \/\/ Yeni dönem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 220 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fikir Atölyesi
Konu Başlığı Beyin Fırtınası \/\/ Yeni dönem
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yeni yönetici gerekiyor abi bence de.. Yetişemiyoruz, bazı zaman oluyor hiç birimiz olmuyoruz.
Ama Mustafa'nın dediğine de katılıyorum, öyle çok kırılgan, küsen biri olmasın arkadaşlar lütfen. Yeri geliyoru burada tartışıyoruz, bazen istemeden birbirimizi kırıyoruz. Ama sonradan gelip konuşmayı da başarıyoruz, uzatmıyoruz.
Seçerken buna dikkat edelim derim ben!

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
dideM' Alıntı:
Yeni yönetici gerekiyor abi bence de.. Yetişemiyoruz, bazı zaman oluyor hiç birimiz olmuyoruz.
Ama Mustafa'nın dediğine de katılıyorum, öyle çok kırılgan, küsen biri olmasın arkadaşlar lütfen. Yeri geliyoru burada tartışıyoruz, bazen istemeden birbirimizi kırıyoruz. Ama sonradan gelip konuşmayı da başarıyoruz, uzatmıyoruz.
Bu gün bana daha bir farklı gelionuz yav bana katılan ne çok.
Teşekkür ederim didem bence sağlam bir psikoloji lazım.
İmza atayım altına bu yazdıklarının dur.

M----D.......

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
Yav pek sayın modum ve devlet dairelerinden mutevelli felaket arkadaşım. :p
Ben son derece ciddiyim çok dogru yazmışsın.
Ya bu gün herkes ben gibi düşünüyo yada ben herkes gibi düşünüyorum gibi geldi bana.
Abi sizde mümkün oldugunca takip edin bir kaç arkadaşı denemeye alalım.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
dideM' Alıntı:
Beni kastettiniz di mi alıngan kırılgan die... Hüüü bak yine çok alındım! Ve hatta kırıldım, gideyim ben, istifalar edeyim en iyisi!
Yav kardeşim napayım, herkes bi dönemini bi şekilde geçiriyo işte, kimi buluğ çağında değişir, kimi bilmemne çağında... Ben hiç yaşamamıştım bu değişimleri, kahretsin bi sivilcem bile olmadıydı, içimde hicran kalmıştı eczaneden bi sivilce ilacı alamamak! :(
Valla menapozda bu kadar kırılgan olacağımı söleseler ben de inanmazdım, heee bide agresif tutumlarda sergiliyodum di mi?
Yok gideyim ben en iyisi, yoksa şu lise çağlarında dalga geçtiğimiz orta yaş bunalımlı hatun hocaların durumuna düşmek var gibi gibi... ;)

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bak ya alınıyor! Yaw sen niye üzerine alıyorsun abla yaa:))))
Senle, Gülşah'la tartışmadım mı ben hiç!!? Hele senden ziyade Gülşah'la bazen zıtlaşıyoruz ama bi 5-10 dk sonra birbirimizi destekliyoruz veya olayı çözüyoruz. Bu şekilde olmalı diyorum ben, senin tavrınla alakası yok ki olsa bile seninle de bu şekilde yaşadık.
Arada sırada hepimiz herşeyden alınıyoruz, alınacağız da.. Bu normal! Ama bunu uzatmamak önemli olan!

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yok şaka bir tarafa elbette onaylıyorum bu isteğinizi/isteğimizi. :)
Korsan için bi aranan kriterde bi mod alalım, idare ederiz arada:) ama buraya alacağımız kişiler aynen dediğimiz kriterlerde olmalı, ve bir de önemli olan bu sayfalardan dışarı hiç bir şekilde hiç bir şeyi sızdırmayacak izlenimi verenler tercihimiz olsun. Bu konudada çok çektik daha önce. Buraya giren kendisini aileden biri sayacak, kol kırılır yen içerde kalır hesabı.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ve bir de çok önemli bir döneme giricez Aralık ayında, Özgür asker olacak. Burada olmadığının bilinmesi bile belli bir rahatlık sağlar üyelerde.
Hatta bence, öyle bir prg yapsınki online üyelerde hergün nicki dursun valla.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Bence de güvenebileceğimiz biri olmalı ve tartıştığımız zaman bile olayı kişiselleştirmemeli.
Sonuçta burada biraz da amaç önemli.Sonuçta hiç birimiz birbirimize saygısız davranmıyoruz.
Ayrıca gelecek kişi burası sanal ortam deyip maske takmış biri olmamalı. :)

Bu arada Didem yazdığını okudum demek öyle  :p :p :p

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Kim bu bay/bayan ideal? diycem ama demiycem:)
Biz yine bu özellikleri taşıyabileceğine inandığımız kişilere bakalım ama bu sayfalara girince işin renginin değiştiğinede şahit olup üzülmeyelim sonra.
Üyeleri yorumlarından tanıyoruz sonuçta, burası ise daha samimi bir ortam kabul edelim bunu. Buradaki yaklaşım farklı olabilir falan filan...
Benim şahsen adayım yok ilk kez.:)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
Gülşah yönetici olarak aramızdan gitmiştir.
1 arkadaşı yönetici olarak alacağım.

Önerilerinizi dillendirin, değerlendirelim.

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Daha öncede önerildiğini biliyorum ama Harun'dan başka uygun bir aday gelmiyor aklıma.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Özlem' Alıntı:
Daha öncede önerildiğini biliyorum ama Harun'dan başka uygun bir aday gelmiyor aklıma.
;D ;D
Özgür'üm bunu sevmeyecek.:)))

Valla onun dışında herkes çok yeni.
Yaşı fazla olan kişileri çok tavsiye etmiyorum şahsen. 3 tecrübeyle yaşadık bunu.:) Bir isim gelmiyor şu anda aklıma ama bugün o gözle bir bakayım.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Siteyi düzenli takip eden,seviyeli bir üye olan Harun benimde ilk aklıma gelen isimlerden biri.
Şu anda siteye düzenli giren üyelerin  çoğu yeni,biraz daha beklemek gerektiğini düşünüyorum.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
Cσ∂єx' Alıntı:
Gülşah yönetici olarak aramızdan gitmiştir.
1 arkadaşı yönetici olarak alacağım.

Önerilerinizi dillendirin, değerlendirelim.
Hayırlısı olsun abi..

Valla bu günlerde aslı diye biri var.. crt var ama o biraz şüpheli gibime gelio. Superisi  de değerlendirilebilir..
Önerilen diğer isim hakkında  bir şey demeyeceğim..  Vaktiyle  yeteri kadar söylemiştim..
O isim hakkında takdir sizlerin vesselam.

C

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sivilforum.com
Merhaba Sevgili Gençler:)
Siteye gelişim olaylı oldu biraz .:)
Kural tanımayan agresif davranışlardan hoşlanmasamda..
Yasaklarla tanıştığım o 'Karagün'de kuralları iyi bilmediğimin farkına varmıştım ama olan olmuştu bir defa:)
Karlıydım ve şansımı 'Crt' olarak kullanmak istedim...
Sevgili Özgür'ün güvenini kazanabilmek önemliydi ve bunu başardığımı düşünüyorum...Her sözümün arkasında durabilecek kadar cesur olduğumu söylenmek beni aşar ..Bu takdiri karşımdakilere bırakmayı tercih ediyorum...
Bulunduğum ortamlarda şüpheci izlenimlerler verecek  karanlık- köhne düşüncelerin savunucusu olmadım asla ... 
  Bi'kaç siteye üyeyim ama kendi sitemden sonra KendiniGeliştir'de vazgeçilmezim oldu ve aranızdayım işte...

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
crt' Alıntı:
Merhaba Sevgili Gençler:)
Siteye gelişim olaylı oldu biraz .:)
Kural tanımayan agresif davranışlardan hoşlanmasamda..
Yasaklarla tanıştığım o 'Karagün'de kuralları iyi bilmediğimin farkına varmıştım ama olan olmuştu bir defa:)
Karlıydım ve şansımı 'Crt' olarak kullanmak istedim...
Sevgili Özgür'ün güvenini kazanabilmek önemliydi ve bunu başardığımı düşünüyorum...Her sözümün arkasında durabilecek kadar cesur olduğumu söylenmek beni aşar ..Bu takdiri karşımdakilere bırakmayı tercih ediyorum...
Bulunduğum ortamlarda şüpheci izlenimlerler verecek  karanlık- köhne düşüncelerin savunucusu olmadım asla ... 
  Bi'kaç siteye üyeyim ama kendi sitemden sonra KendiniGeliştir'de vazgeçilmezim oldu ve aranızdayım işte...
Geçmiş geçmişte kaldı.
Daha iyi günlere hep birlikte, diyoruz...

C

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sivilforum.com
Sevgili Özgür:)
Dürüstlüğüme gölge düşsün istemedim (ne demek istediğimi Sen anladın) teşekkür ediyorum..
Evet hep beraber daha aydınlık daha güzel günlere...