beyazıt öztürk kimdir?

• Konbuyu başlatan yasinyarar
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sanat kategorisinde yasinyarar tarafından oluşturulan beyazıt öztürk kimdir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 23,280 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sanat
Konu Başlığı beyazıt öztürk kimdir?
Konbuyu başlatan yasinyarar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
Y

yasinyarar

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0

BEYAZ 12 Mart 1969, Bolu doğumludur.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi,Güzel Sanatlar Fakültesi
Seramik - Heykel Bölümü mezunu. Lisanslı Basketbolcu.

Istanbul'a gelmeden önce Eskişehir de geçirdiği 6 yıllık dönem içinde iki heykel, iki seramik, bir karükatür sergisi açtı ve bir karma seramik sergisine katıldı.

Beyaz'ın radyoculuğu yine Eskişehir'de bulunduğu o aktif dönem içinde önceleri bir sosyal faaliyet olarak başlamıştı.

Birkaç arkadaş Genç Radyoyu açtılar... Beyaz'a sonrasından Istanbul'dan bir radyodan teklif geldi. Sonrasnda Beyaz Istanbul'a gelmiş ve radyoculuğa devam etmiştir.

Klas FM'de bir patlama yaşamasının adrından Number One TV'ye geçmiş ve başarısı ordada devam etmiştir. 
Radyo Televizyon...
Number One TV
Radyo D Wendys Beyaz Show
Kanal 6
Kanal D Rifle Beyaz Show
Wendys Beyaz Show
Banvit Beyaz Show
Kanal D Aileler Yarışıyor.
Best FM
Star TV Eti Beyaz Show

Izleyici ve dinleyiciyle mutlak bir etkileşimin söz konusu olduğu için, onlardan aldıklarını da biçimleyip sunuyor. Gördüğü, yaşadığı, okuduğu bazı şeyleri bir kenara not aldığını söyleyen Beyaz bunları programında yeri geldikçe kullanıyor. Ayrıca bu notları ilerde bir kitap haline getirmeyi düşünüyor. Kitabın ismi şimdiden belli: "Memleketimden Timsah Manzaraları"

Türkiye'de izleyicinin birbirine çok fazla benzeyen programlara alıştırıldığını, bu nedenle değişik bir şey yapmaya fazla izin verilmediğini belirten Beyaz, ancak şovcuların tarzlarındaki farkların programa yansıması ile bazı ayrıcalıklar görülebileceğinine inanıyor.

Sinema...
Nihavent Mucize
Dansöz
Biz Size Aşık Olduk - Dizi

Klip...
Emel Sayn,
Aysegul Aldinç, Ben kimselere yar olmam.

Köşe Yazarlığı...
Aktüel Dergisi - Kardan Adam

Ödülleri...
Altın Kelebek 97
Boğaziçi Üniversitesi 98
Istanbul Üniversitesi 98
Ankara Üniveristesi 98
Altın Kelebek 98
Pertevniyal Lisesi
Castrol 98
Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği
Marmara Üniversitesi 99
Nokta Dergisi 99
Istanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
Istanbul Üniversitesi Bilişim Klübü
Ankara Polis Okulu
En iyi Talk Show
99 Zirvedekiler
En iyi Talk Show

M

mavidünya

Kullanıcı
11 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
başarılarının devamını dilerim. hakettiğine inanıyorum :)
bilgiler için teşekkürler yasinyarar :)

M

MENEKŞE1

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
GİRESUN
çok içten ve yaşadıklarıyla hayat çizgisini bütünleştirmiş dersler almış değer yargıları oturmuş adam gibi adam

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Teşekkürler..Kişilik olrak da çok iyidir o kadr yakından tanımasam da talk showunu hiç kaçırmadığım olurdu  diğer komedyenlerden çok ayrı bir özelliği vardır benim gözümde

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Aslında Beyazıt Öztürk Komedyen'den çok Standup /TalkShow'cu.

En çok beğendiğim; programında telefon bağlantısındaki seyircisinle bile konuşurken ayağa kalkması ve ceketini iliklemesi ince bir nüansdır.

Teşekkürler paylaşım için. :)

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Evet o yönü benmde çok hoşuma gider..  telefondakı seyircisiyle şakalaşması felan .. :) :)Severek izliyorum  :D

M

MENEKŞE1

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
GİRESUN
bide babasız büyümüş anesine değer verişi değerlerine sıkı skı bağlı kalması türk insanı bunları görüyo

K

karanlık528

Kullanıcı
13 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
çok saygılı, efendi çok sevdiğim bir insan... Beyazıt Öztürk

Y

yasinyarar

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
beyaz bu insan başka insan hem ona hemde ona değer verenleri saygıyla selamlıyorum....

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
İyi tanıdığım bir yetenek daha... :)
İlk zamanlar şöhret az biraz kendisini değiştirmiş olsa da, sonraları hazmederek izleyiciyisi ile buluşması ve saygısı, terbiyesi ile bulunduğu yeri hakeden birisi.
Başarılarının devamını dilerim.

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Zeki ve küstah değil.

T

telepati

Kullanıcı
8 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
beyazıt öztürk'ü beğeniyle izliyorum, kendisini gerçektende çok beğeniyorum, paylaşımın için teşekkürler...

B

blt.cemile

Kullanıcı
11 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Beyaz'ı çok seviyorum.Başarılarının devamını diliyorum

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Şu an (canlı yayın) Beyaz Show'u izliyorum..
Konuklarından bu günlerin moda değimi "Fransız Kalmak" hakkında bilgi alıyor:)
" Ekranlara ben de sizden biriyim, Anadolu çocuğum" hikayeleri ile geldi gençlere kendisini sevdirmeyi çok güzel başardı.
Entel havalarında burjivayi bir tip diyeceğim ama gençlerin tepkisini almaktan korkuyor ..
Sözlerimi geri alıyorum .
"R"söylerken birazcık zorlanan sempatik bir şovmen demek sanırım daha bi'uygun düşecektir:)