Benim Hala Umudum Var

• Konbuyu başlatan n_i_s_a
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde n_i_s_a tarafından oluşturulan Benim Hala Umudum Var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,191 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Benim Hala Umudum Var
Konbuyu başlatan n_i_s_a
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tugba 44
N

n_i_s_a

Benim Hala Umudum Var

“Hayatınızdan neleri çıkarıp atmak isterdiniz? Elinizde bir silgi olsa, dilediğiniz şeyleri silme hakkınız olsa, hangi yaşanmışlıkları yok ederdiniz? Eskiden, çook eskiden hiç düşünmeden yapıverdiğiniz, üstelik kendinize mübah saydığınız neler beliriveriyor şimdi hafızanızda? Gözünüzün önüne kimler geliyor affedemediğiniz? Rüyalarınıza bile giren, geceleri kan ter içinde uyanmanıza sebep olan bir şeyler var mı hayatınızda?
Son zamanlarda sorguladınız mı hiç kendinizi, yaptıklarınızı? Belki bu kitap bir dertleşme olacak sizlerle, bir itiraf, bir paylaşım. Ben ya da diğerleri yapmış olabilir yazdıklarımı, ne fark eder ki? Bu dünya, bu hava, bu su, bu toprak hepimizin değil mi?..”
İkbal Gürpınar, büyük bir samimiyetle ve içinizi ısıtan bir üslupla sanki evinizde oturmuş karşılıklı sohbet eder gibi anlatıyor Yaradan'dan dolayı çok sevdiği sizlere.
(arka kapak yazısı..)
inanın bir çırpıda okunulan bir kitap..umarım sizlerde beğenerek okursunuz..

F

fıstık

İkbal Gürpınar'ı hiç okumadım ama bugün çok duydum ismini ;) en kısa zamanda okumaya çalışacağım. teşekkürler n_i_s_a :)

N

n_i_s_a

okumanı tavsiye ederim canım..mükemmel yazıları var..annem bile çok beğendi onun diğer kitaplarını istiyor benden  :)evet en kısa zamanda okuman dileğiyle fıstıkcım  ;)

F

fıstık

n_i_s_a' Alıntı:
okumanı tavsiye ederim canım..mükemmel yazıları var..annem bile çok beğendi onun diğer kitaplarını istiyor benden  :)evet en kısa zamanda okuman dileğiyle fıstıkcım  ;)
ders kitaplarından fırsat bulur bulmazokuyacağım inş.  ;)

D

dürrüşehvar

Kullanıcı
14 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
teşekkürler..iyi bir öneri, ikbal gürpınar kitaplarını severek okurum..

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
evet benimde elime yeni geçti bu kitap nisacımın önerisiyle okuyacağımm . saol canım arkadaşım benim ;)

Z

zamansizyagmur01

Kullanıcı
14 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
evet merak ettim okumadım bende.tsk ler :)

T

tugba 44

Kullanıcı
26 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
16
cok guzel bir kitap okumanizi tavsiye ederim  O0