Ben

• Konbuyu başlatan benx
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde benx tarafından oluşturulan Ben başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,282 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı Ben
Konbuyu başlatan benx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan R@ZİYE
B

benx

Kullanıcı
18 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
burdur
Slm Ben geldim

Adım Barış

Öss adayı birisiyim ve bu site bana oldukca bilgiler veriyor cok sevdim güzel bir site gerçekten Ellerinize Emeklerinize Sağlık....

Y

yagmur7

Kullanıcı
19 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
herkese merhaba ben yagmur,
aranıza arkadasım sayesinde katıldım sitenizi incelemeye zamanım olmadı güzele benziyor ;)
görüşmek üzere,

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
yagmur7' Alıntı:
aranıza arkadasım sayesinde katıldım sitenizi incelemeye zamanım olmadı güzele benziyor ;)
görüşmek üzere,
Sen de hoşgeldin yağmur7. Yeni Katılanlar bölümünde kendine bir sayfa açabilirsin arkadaşlarımızla tanışmak için.

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
dideM' Alıntı:
yagmur7' Alıntı:
görüşmek üzere,
konuyla alakalı değil ama meğerse yanıtla butonuna bastığımızda üstte yazan konu başlığını değiştirince, anasayfa da başka bişey yazıyor ama tıklayınca bu konuya geliyosun :).. karışıklığı çözdüm

Sen de hoşgeldin yağmur7. Yeni Katılanlar bölümünde kendine bir sayfa açabilirsin arkadaşlarımızla tanışmak için.

E

efza

Kullanıcı
26 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
yagmur7' Alıntı:
görüşmek üzere,
Hoşgeldin,Yağmur

B

benx

Kullanıcı
18 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
burdur
Çok Teşekkür Ederim inş herşey gönlünüze göre olur... Bu arada "Yerim Seni öss Kitabını Gerçekten Tavsiye ediyorum bu sitede duydum ve merak edip almıştım şekeri güzelmiş ayrıca :) Alırsanız Anlarsınız şekeri :=)