Ben İbrahim

• Konbuyu başlatan Lidyon
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde Lidyon tarafından oluşturulan Ben İbrahim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,932 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı Ben İbrahim
Konbuyu başlatan Lidyon
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan R@ZİYE
L

Lidyon

Kullanıcı
18 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Afyon
www.seoteknikleri.com
Herkese Selam. Adım ibrahim. Nickim Lidyon. Afyonkarahisar ilinin Şuhut ilçesinde oturuyorum. Afyonkarahisar Cumhuriyet Anadolu Lisesi 9. sınıfta okuyorum. 10. sınıfta Yabancı Dil bölümünü seçmek istiyorum. 10 yaşımdan beri bilgisayar & web tasarım işleriyle uğraşıyorum. Şimdi liseliyim. Büyüdüm. Artık kişisel gelişim konusuna adım atmam gerekli olduğunu gördüm. Bunu da Özgür ŞAHİN'in açmış olduğu kendinigelistir.com sayesinde gerçekleştireceğim inşallah. Boş zamanlarımda kişisel gelişim konulu yazılar yazacağım foruma, kişisel gelişim kitaplarından hoşuma giden bölümleri yazağım foruma. Anlıyacağınız forumla bilgi alışverişi yapıcam.

Şimdi İbrahim kardeşinize bir hoşgeldin yok mu ?  :D

D

donnie darko

Kullanıcı
13 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
iddialı bi merhaba olmuş ibrahim :)

gelişimimiz  de bir kelime bile katkın olsa takipçin oluruz.yeter ki sen yaz ,yaz da yaz:)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
İbrahim'in bu yaşta girişmiş olduğu birkaç websitesi projesi var.

Kendisini .css, .php ve grafik tasarım (photoshop) da geliştirdiğini biliyorum. Kişisel gelişime özel bir ilgisi var. Projelerinin sonunu getiremese de, girişim adına güzel örnekler sunuyor. Mutlaka bir gün başladığı işi içine sindirecek ve sonuçlandıracak.

Abisi de fakülte arkadaşlarımdan...

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ne güzel bir referans vermişsin Özgür. Temennilerine katılıyorum ve "haydi bakalım İbrahim." diyorum. :)

R

R@ZİYE

Kullanıcı
14 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Denizli
HOŞGELDİN İBRAHİM,KEYİFLİ PAYLAŞIMLAR DİLİYORUM. :)

S

sunaa

Kullanıcı
26 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Merhaba ben sunaa.LİSE 2. SINIF TM(eşitağırlık)öğrencisiyim.Busiteden çok memnunum.Ayrıca verimli çalışma konusunda büyükerimden yardım istiyorum... :)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
sunaa' Alıntı:
Merhaba ben sunaa.LİSE 2. SINIF TM(eşitağırlık)öğrencisiyim.Busiteden çok memnunum.Ayrıca verimli çalışma konusunda büyükerimden yardım istiyorum... :)
Hoşgeldin Suna  :)
Bu konu ile sitemizde Kişisel Gelişim ve Başarılı Kişiler bölümünde epey bir konu var faydalanabilirsiniz. :)

R

R@ZİYE

Kullanıcı
14 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Denizli
sunaa' Alıntı:
    sen de hoşgeldin Suna :)