ben geldim

• Konbuyu başlatan Su_
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde Su_ tarafından oluşturulan ben geldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,418 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı ben geldim
Konbuyu başlatan Su_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GulsahToptas
Su_

Su_

Kullanıcı
22 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Selam arkadaslar, nette olumlamayla ilgili yazilari ararken sizin siteyle tanistim....gelirken cikolatasiz geldim kusura bakmayin... ::)

sevgiler
Su

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
hoşgeldin su güzel paylaşımlarınla katılmanda tatlı yerine geçer :)

Su_

Su_

Kullanıcı
22 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
YARDIM LUTFEEEN...YA ARKADASLAR HEPINIZE COK TESEKKUR EDERIM ANCAM BI PROBLEM YASIYORUM SU ANDA...MAIL ADRESIMIN GIZLI KALMASINI ISARETLEDIGIM HALDE GIZLENMEMIZ VE HEMEN BENI MSN NINE EKLIYENLER OLMUS..MODERATORLERIN YARDIMINI BEKLIYORUM

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Profiline baktım mail adresin şu anda görünmüyor ama sen profiline bakarken görüyor olabilirsin.

Su_

Su_

Kullanıcı
22 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
YAA INANAMIYORUM DAKKA BIR GOL BIR...SUANDA MSN EKLIYENLER OLDU VE GERCEKTEN COK RAHATSIZ OLDUM....OZLEM HANIM BENIM PROFILIMI SILERMISINIZ LUTFEEEEEN..COK OZUR DILERIM AMA..GERCEKTEN COK RAHATSIZ OLDUM...

Su_

Su_

Kullanıcı
22 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Sevgili ozlem arkadasim cevap icin tesekkur ederim...ekliyenler elbette engelliyebilirim...ayrica ekliyenler kendinigelistir sitesinden olduklarini soyledikten sonra ben mail adresimin gizlenmedigini anladim ve degistirdim...ve ben tikladigimda her seferinde gorunce sizlerin yardimina bas vurdum..neyse bu konuyu burda kapatalim iyisimi..kisa bir tanisma oldu..sitenize ve sizlere mutlu paylasimlar diliyorum