Bayramınızı kutlarız!

• Konbuyu başlatan tutankhamon
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde tutankhamon tarafından oluşturulan Bayramınızı kutlarız! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,270 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Bayramınızı kutlarız!
Konbuyu başlatan tutankhamon
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruliyn
T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
* merhaba, bu bir bayram mesajıdır: biliyorsunuz, bugün bayram. Daha üç gün bayram devam edecek, ben sadece bugünü kutlamak istemiyorum, bu bir süreçtir, üç günlük bir bayramınızın tamamı mübarek olsun, sağlık mutluluk dilerim. Tabii mutluluk herkese göre değişir, sizi mutlu eden her neyse onları dilerim. Yoksa başkalarını mutlu edecek şeylerden size ne!? ama sağlık öyle değil, herkes için benzer anlamlar ifade eder. Daha neler diyebilirim ama, kızarsınız diye korkuyorum
bayramınız mübarek olsun :eek:pucuk

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
ben teşekkür ederim sanada ii bayramlar

S

syn

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Kahkahalar, yeni heyecanlar, bebekler, düğünler, eğlenceler ve tatlı sürprizler olsun...
Tatlılar olsun; kazandibi, tarçınlı kurabiyeler, elmalı kekler, şekerli kahveler...
Görüşmek için telefonlaşmalar olsun... Buluşmalar olsun, kavuşmalar olsun...
Kayıplar, depremler, afetler olmasın. Kırgınlıklar, anlaşmazlıklar, ayrılıklar, yalanlar olmasın...
"Biz" olsun; "Ben" olmasın... Mutluluk parayla, eğlence zoraki olmasın veee bir kere söylensin, yeter olsun...
En önemlisi sevgi olsun...
Aşkolsun...
Daha n'ooolsunn...
Bayramınız kutlu olsun...(Dip not:tüm kalbimle katıldığım mesajın buraya kadarı alıntıdır haberiniz olsun  ;) )

Kısacası tüm üye arkadaşlarımın bende bayramını kutlar hayırlı bayramlar dilerim her gününüz bayram olsun

K

KUTSAL

Kullanıcı
11 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
Burdan tüm herkesin bayramını kutlarım.
Sizden tek isteğim değerlerimize sahip çıkalım ve bilinçli yetişelim.Kültürümüzün özünü koruyalım; kültürel değerlerimizin içini boşaltmayalım.Ve bayramı tatil olarak görmeyelim.

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
kutsal kardeşim sana katılıyorum

K

KUTSAL

Kullanıcı
11 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
benim gibi düşündüğün için teşekkürler.

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
teşekkür ederiz..=) ben de herkesin mutlu bir bayram geçirmesini diliyorum......
MutLu BayRamLaR =)

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
abi bu aslında sadece senin yada benim düşüncem değil bu aslında kültürümüze sahip çıkan herkesin düşüncesi yada en azından aşağı yukarı

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
re-Member' Alıntı:
teşekkür ederiz..=) ben de herkesin mutlu bir bayram geçirmesini diliyorum......
MutLu BayRamLaR =)
sanada mutlu bayramlar dilerim hep mutlu olursun

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
ben şu alıntı yapma işini öğrenemedim gitti

E

Emine düzgün

Kullanıcı
17 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
Teşekkür ederiz=) sizinde bayramınız mübarek olsun

Ş

şeboist

Kullanıcı
23 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Bayramınız kutlu gönülleriniz sevgi ile dolsun BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN :)