başkaları sizin hakkınızda ne düşünüyor?

• Konbuyu başlatan busra309
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde busra309 tarafından oluşturulan başkaları sizin hakkınızda ne düşünüyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,817 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı başkaları sizin hakkınızda ne düşünüyor?
Konbuyu başlatan busra309
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ananas
B

busra309

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
Doğuştan Lider
Başkaları sizi heyacanlı, havai, etkileyici bir kişiliğe sahip biri gibi görürler, hızlı kararlar alan doğal bir lider gibisinizdir. Ama bu kararlar her zaman “en doğruları” olmayabilir. Insanlar sizi güçlü ve riske girmeyi seven, birşeyi ikinci kere denemekten kaçınan, maceracı biri olarak görürler ve sizinle vakit geçirmekten hoşlanırlar. Tam anlamıyla sosyal ortamların aranılan simasısınız.
:)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Eskiden olsa belki testi yapardım ama şuanda başkalarının düşüncesi  beni pek bağlamıyor,çünkü kendimi biliyorum.
Yine de paylaşımın için teşekkürler Büşracım,merak edenler için faydalı olabilir ;)

B

busra309

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
ebruliyn' Alıntı:
Eskiden olsa belki testi yapardım ama şuanda başkalarının düşüncesi  beni pek bağlamıyor,çünkü kendimi biliyorum.
Yine de paylaşımın için teşekkürler Büşracım,merak edenler için faydalı olabilir ;)
önemli değil

G

günışığı

Kullanıcı
25 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
www.neclaalptekin.com
bana da aynı çıktı , bütün seçenekler aynı olmasından şüphe ettim bak şimdi  :-\

B

busra309

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
aynı değil,denedim. farklı şıkları işaretleyice farklı sonuçlar çıkyo

Æ

ærlx

Kullanıcı
13 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Isparta
Doğuştan Lider
Başkaları sizi heyacanlı, havai, etkileyici bir kişiliğe sahip biri gibi görürler, hızlı kararlar alan doğal bir lider gibisinizdir. Ama bu kararlar her zaman “en doğruları” olmayabilir. Insanlar sizi güçlü ve riske girmeyi seven, birşeyi ikinci kere denemekten kaçınan, maceracı biri olarak görürler ve sizinle vakit geçirmekten hoşlanırlar. Tam anlamıyla sosyal ortamların aranılan simasısınız.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Başkaları sizin hakkınızda ne düşünüyor?

Banane, başkalarının düşüncelerinden,kimene benden, yada sizene başkalarının benim için düşündüklerinden.

Portakalı soydum baş ucuma koydum ben bir yalan uydurdum duma duma dum.
Kafa bırakmıonuz valla.

T

TatlRya

Kullanıcı
25 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Eğlenceli
İnsanlar sizi canlı, neşeli, hayat dolu, çekici, kabiliyetli, ve herzaman ilgi çekici bulurlar. Dikkatleri üzerinizde toplarsınız. Hiç bir zaman aşırıya kaçmazsınız. Aynı zamanda mütevazi, iyi, anlayışlı ve etrafındakilere neşe veren biri olarak algılanırsınız. Birçoğu sizi akıllı, yetenekli ve aynı zamanda mütevazi bulur. Siz hemen ve kolayca arkadaş edinemeyebilirisiniz ama daimi ve güçlü ilişkiler kurmak konusunda üstünüze yoktur. Sizin birine güvenmeniz ve onu benimsemeniz hayli zaman alacaktır ama bir kere güvendikten sonra asla kimseyi yarı yolda bırakmazsınız.

B

busra309

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
Korsan' Alıntı:
Başkaları sizin hakkınızda ne düşünüyor?

Banane, başkalarının düşüncelerinden,kimene benden, yada sizene başkalarının benim için düşündüklerinden.

Portakalı soydum baş ucuma koydum ben bir yalan uydurdum duma duma dum.
Kafa bırakmıonuz valla.
bir gün boyunca aynaya bakıyo musunuz?

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Kibirli
Başkaları sizi dikkatle başedilmesi gereken biri gibi görüyorlar, dışarıdan ben merkezci, kibirli ve baskın karakterli olarak algılanıyorsunuz. Onlar, size özenip sizin gibi olmak isteyebilirler ama asla size güvenmezler ve sizinle ilişkiye girmekten kaçınırlar. Ama özgüveniniz o kadar yüksektir ki başkalarının dediklerine pek kulak asmassınız.
Beni tanımayanlar böyle diyiyor tanıstıgım zaman" aaa hiç göründün gibi değilmişin cok sevdik seni" filan diyiyorlar... Dogru bi test sevdim...

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Doğuştan Lider

Buymuşum... :)

bf

bf

Kullanıcı
31 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
bana kibirli çıktı; arkadaşlar yapınca da doğuştan lider ve eğlenceli çıktı başka şık var mı bu üçünden başka?  ::)

L

lavinyaa

Kullanıcı
16 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Eğlenceli
İnsanlar sizi canlı, neşeli, hayat dolu, çekici, kabiliyetli, ve herzaman ilgi çekici bulurlar. Dikkatleri üzerinizde toplarsınız. Hiç bir zaman aşırıya kaçmazsınız. Aynı zamanda mütevazi, iyi, anlayışlı ve etrafındakilere neşe veren biri olarak algılanırsınız. Birçoğu sizi akıllı, yetenekli ve aynı zamanda mütevazi bulur. Siz hemen ve kolayca arkadaş edinemeyebilirisiniz ama daimi ve güçlü ilişkiler kurmak konusunda üstünüze yoktur. Sizin birine güvenmeniz ve onu benimsemeniz hayli zaman alacaktır ama bir kere güvendikten sonra asla kimseyi yarı yolda bırakmazsınız

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
busra309' Alıntı:
Evet, bakıyorumda konuyla ne alaka ? benim nelere baktıgımla neden ilgileniyorsunuz ?
Ben aynaya baktımmı sizi görüyorum.
Size baktıgım zaman ne gördüğümü,yazarım ama fazlaca bir baskı unsuru teşkil eder.
Onun için bu defalık birşey demiyorum.
Öyle tepeden bakma,kuşbakışı bir tazla soru yöneltmeyin bana.
Sanırım gayet açık oldu.

B

busra309

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
Korsan' Alıntı:
busra309' Alıntı:
Evet, bakıyorumda konuyla ne alaka ? benim nelere baktıgımla neden ilgileniyorsunuz ?
Ben aynaya baktımmı sizi görüyorum.
Size baktıgım zaman ne gördüğümü,yazarım ama fazlaca bir baskı unsuru teşkil eder.
Onun için bu defalık birşey demiyorum.
Öyle tepeden bakma,kuşbakışı bir tazla soru yöneltmeyin bana.
Sanırım gayet açık oldu.
benim kötü bir niyetim yok lütfen yanlış anlaşılmasın.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Ne düşünürlerse düşünsünler, kendileri bilirler diycem ama bir tarafımdan da şöyle bir  ses gelmekte;
başkalarına davranışlarımızdan dolayı, o kişiler bizim hakkımızda bu düşüncelere sahip olmaz mı?
biraz felsefi bir soru ... :)