BASARILI İNSANIN BAŞLAMA ÖYKÜSÜ

  • Konbuyu başlatan asinehir
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde asinehir tarafından oluşturulan BASARILI İNSANIN BAŞLAMA ÖYKÜSÜ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,928 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı BASARILI İNSANIN BAŞLAMA ÖYKÜSÜ
Konbuyu başlatan asinehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruliyn
A

asinehir

Kullanıcı
9 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
ısparta
Merhaba. her başarılı insanın bir başlama öyküsü vardır.Her insanın yapısı ve düsüncelerinin farklılığındn kaynaklanir bu da.Benimde bir başarma öyküm var ve sizlerle paylaşmayı istiyorum.Su an sayısal üçünçü sınıf öğrencisiyim.Bunun üç yıl öncesinde yeni gelen matematık öğretmenime;Ben matematİği sevmiyorum demiştim.Sevmememin sebebi ise yapamamdı ve uğrasmak istememem.Daha sonra bu yeni gelen hocanın dersinde matematiği dinlemeye ve sevmeye başladım.Sizinde bildiğiniz gibi hocasını seven dersinide sever olayı.Gerçektende öyle ben o yıl matematıği bizim sinıfta en iyi yapan ve anlayan ben oldum.su an ki sayısal da olmamıın ilk adımı orda attım ben.ben başaracağıma orda ınandım ve seneye öss de basarılı olacaıma inanıyorum.yine kendime göre sistemlerim var çalısırken.örneğin önce kafamda planlamam daha sonra püf noktalarına dikkat ederek ilerlemem ve daha sonra son hazırlık gibi düsündüğüm genel tekrar.ama bunların en başında yapman gereken sey beynine ben başarılı olacağım diye iletiler göndermen.Benim başarmamda en etkili sey beynime gönderdğim olumlu düsünceler.                                                                                                                                                 
 
E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Asinehir umarım öss de istediğin bölümü kazanır ve burada paylaşırsın,başaracağına inanman ve hedefine odaklanmak çok güzel,başarılar :)
 
Üst