bankacı arkadaşlar nerdesiniz....

• Konbuyu başlatan EKOPARA2004
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde EKOPARA2004 tarafından oluşturulan bankacı arkadaşlar nerdesiniz.... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,617 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı bankacı arkadaşlar nerdesiniz....
Konbuyu başlatan EKOPARA2004
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan eminekit
E

EKOPARA2004

Kullanıcı
25 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
aydın
selam arkadaşlar.ben yeni katıldım aranıza aslında üye olalı çok olmuştu ama bir türlü zaman olmuyordu.bankacı arkadaşlar nerelerdesiniz nasıl gidiyor hayat bankayla...her işin zorluğu vardır ama

NE OLACAK BU BANKACILARIN HALİ... ::)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Hoşgeldin

Bankacıların hali mi yoksa banka zedelerin hali mi vahim orası tartışılır ;)
Sence hangisi?

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Bankacılar ağlıosa vay asgari ücretlinin haline :d
Birde sorunlarını yazsaydınız "Bankacıların" daha irdelenebilir bir durum olurdu.
Ne bilim bir kaç öneride bulunabilirdik belki.

E

EKOPARA2004

Kullanıcı
25 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
aydın
HOŞBULDUK ebruliyn

bizde banka içinde bankazede sayılırız aslında...:)genelde bankacılara dışarıdan bakıldığında müşterileri bankazede eden onlar gibi görülür ama.aslını bir bilsen.

S

spiritualsigns

Kullanıcı
20 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Banka çalışanları bu son dönemde öyle sanıldığı gibi yüksek maaşa çalışan kesime girmiyor... Özel ve kamu bankalarının sözleşmeli personel alımları ve sık personel sirkülasyonları maaş standartlarının düşmesine neden oldu... son dönemde oldukça komik rakamlara çalışıyorlar... üstüne birde küresel kriz dalgası eklenince işini kaybedenden tutunda saati zamanı belli olmadan komik rakamlara çalışan bir meslek grubu haline geldi...

E

EKOPARA2004

Kullanıcı
25 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
aydın
Evet haklısın arkadaşım.sana katılıyorum.ben kamu bankasında çalışıyorum.Allaha şükür maaşım iyi en azında türkiye şartlarında asgari ücretle çalışan arkadaşları düşününce çok iyi.Ama herşey maaşla bitmiyor inanın ben sabah 9 akşam 9-10 ayrıca hafta sonlarıda çalışıyorum.kendime ait bir  özel hayatım olmuyor.akşam eve geldiğinizde ailenizle oturup sohbet etmeye bile fırsatınız olmuyor.Belki bazı arkadaşlar işin var şükret maaşında iyi daha ne istiyon diyebilirler.arkadaşlar herşey para değil tamam onsuzda olmuyor ama insan belli bir yere kadar para kazanıp kariyer yapabiliyor.öyle bir zaman geliyor ki arkanıza baktığınızda elinizdeki sadece para ve kariyer.ben bir bayan olarak,en azından bayan arkadaşlara bankayı tavsiye etmem.bu bir hafta değil bir ay değil yada vardiyalı değil bir ömür emekli olana kadar bu tempoda çalışmayı göze alan arkadaşlar için banka ideal.Ayrıca siz bir bankacısınız ne olursa olsun üzüntülü sinirli olmamalısınız.ne olursa olsun her daim yüzünüz gülmeli ki kamu bankasıda olsa rekabetin çok olduğu ve hızlı geliştiği bir ortamdasınız.iii günler

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ne güzel devlet garantili bi işiniz var,altı aydır iş bulamayan arkadaşlarım bu yazdıklarınızı okuyor olsa eminim iş bulmuş,çalışıyor nispet yapıyor der,o moral bozukluğu içinde doğal olarak bu şekilde algılar ,her işin kendine göre zorluğu ve bedeli var.İnanın ki  hepimiz yaşadığınız sıkıntıları,aynı sektörde olmasakta değişik versiyonlarını  yaşıyoruz

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ebruliyn' Alıntı:
Ne güzel devlet garantili bi işiniz var,altı aydır iş bulamayan arkadaşlarım bu yazdıklarınızı okuyor olsa eminim iş bulmuş,çalışıyor nispet yapıyor der,o moral bozukluğu içinde doğal olarak bu şekilde algılar ,her işin kendine göre zorluğu ve bedeli var.İnanın ki  hepimiz yaşadığınız sıkıntıları,aynı sektörde olmasakta değişik versiyonlarını  yaşıyoruz
Bravo.. Gayet net ve güzel bir yorum olmuş
Teşekkürler.

E

emosin

Kullanıcı
18 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Şu an 6 aydır işsizim.. Nereye başvurduysam kriz yüzünden alım yok diyorlar.. Belkide krizin arkasına saklanıyorlar.. Bende aynı sizin gibi çok çalışıyordum.. Yani hiç özel hayatım kalmamıştı.. Ama o günlerimi şu anda arıyorum.. Şükredin yine bir işiniz var.. Hele çalışmaya alışan birisi için evde oturmak çok kötü.. Ben şu an vaktimi kursa giderek değerlendiriyorum çok şükür.. Allah tüm işsizlerin yardımcısı olsun..

S

sewos

Kullanıcı
5 Tem 2010
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bankacıysanız vay halinize derim..ben de bi kamu bankasında sözlesmeli olarak calısoıorum 2 senedir bankacılık eskiden cok güzel ve arası bol bi meslekmiş ama günümüz sartlarında banka ve bankacılık anlayısı cok cok farklı o yüzden calısanlar eskisine göre daha cok calısor ama daha az maas alıor..

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Gözümü korkuttunuz ya..Bende bankacılık ve sigortacılık okumak üzereyim artık dönüş yok her mesleğin  kendine göre zorluğu vardır denemek istiyorum yine de (=

E

Elina

Kullanıcı
8 Mar 2010
En iyi cevaplar
0
0
bizmle paylaştığınız için tşkler :) ;)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Okulunun ne kattığı konusunda bi'şey diyemeyeceğim.
Ancak her mesleğin katlanılmaz yönleri var.
Bardağın boş taraflarını bi'tarafa bırakmak gerek.

E

eminekit

Kullanıcı
4 Ara 2010
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
aynen katılıyorum her mesleğin var bir zorluğu bizim mesleğimizinde var zorlukları..ama gül dikeniyle güzeldir..