bana yardım eder misiniz?

• Konbuyu başlatan GÜLBANU38
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde GÜLBANU38 tarafından oluşturulan bana yardım eder misiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,716 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı bana yardım eder misiniz?
Konbuyu başlatan GÜLBANU38
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GÜLBANU38
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
resmimi koyamıyorum bir bana ne yapacağımı anlatır mısınız? :-[

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Profil > Kimlik Bilgisi > Kendi Resmimi Yükleyeceğim kısmından "Browse" dersen kendi bilgisayarındaki klasörlere ulaşabilirsin.

Bir de yazı rengi olarak daha koyu bir renk seçer misin lütfen. Okumakta çok zorluk çektim.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
:))
Bak, sol üst köşede(avatar resmi olması gereken yerin altında) Anasayfa, yardım, ara, profil,..vs var.
Oradan profile gireceksin. Açılan pencerenin sol tarafında Kimlik Bilgileri var. Onu tıklayınca görürsün zaten avatar için ayrılmış yeri.

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
hepsini denedim ama olmadı en iyi ben resimsiz kalayım :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
en iyisi sen bize şifreni gönder biz senin için bi resim ekleyelim  :eek: sırf iyilik olsun yanlış anlama hehehehehehhe tabi ki şaka

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
olmuo olmuo hata meydana gelio dio :( :'( :aglama :kahkaha

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
hepinize çok tşk ama olmuyor eğer siz görüntüden rahatsız olmuosanız böyle kalabilir :-[

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
bnde anlamadım resmimi değiştirmek istedim bir girdim yapmaya çalıştım olmadı sonra heryere tıkladım felan şimdi browse çıkmıo o çıkmayıncada resim konmuyor :-[ :aglama

T

ThuNDeR

Kullanıcı
28 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
www.osmanmaasoglu.com
Bu konuyla ilgili forumda herhangi teknik bir sorun yok.. yani tamamen sizin eklemeye çalıştığınız şeyle ilgili sorun var, eklemeye çalıştığınız resmin uzantısının resim formatı olduğuna eminmisiniz? yani jpg gif yada png falanmıdır sizce?

bir kontrol edip tekrar denerseniz sevinirim..

veya şöyle yapın.. aşağıdaki resmi bilgisayarınıza kopyalayıp tekrar profilinize girerek gözattan foruma yükleyiniz.. bakalım olacakmı..

http://img264.imageshack.us/img264/1402/moderatoryw2.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...