Bakış açınız bir kurbağayı ata döndüştürebilir dikkatli bakın...

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zeka Soruları ve Bilmeceler kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Bakış açınız bir kurbağayı ata döndüştürebilir dikkatli bakın... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,522 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zeka Soruları ve Bilmeceler
Konu Başlığı Bakış açınız bir kurbağayı ata döndüştürebilir dikkatli bakın...
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan vega
M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Evet aynen öyle çok ilginçç :)
          Teşekkürler paylaşım için

T

tugba 44

Kullanıcı
26 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
16
evet ya cok tuaf  :eek:

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ben resimle birlikte başımıda döndürdüm ve kurbağa at olmadı!  :D :p

Y

YEŞİLAY

Kullanıcı
6 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ya ben at olarak göremiyorum neden  :D

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ben kurbağa olarak kalmasından yanayım hala. Yok katı bir bakış açım yok, ancak bize asıl yüzünü göstermeyen yerine göre kurbağa yerine göre at olanları sevememişimdir. Bakış açımı geniş tutabilirim ama kurbağaya "kurbağa" ata "at" değeri vererek.

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
dikkatli bakınca aslında oarada ne at nede kurbağa var orada bambaşka bi yaratık var zaten iki yüzlü bi yaratık işte önemli olan gerçek yüzüdür bence onu görmeliyiz 

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
arkadaşlar kurbağa nerede sadece atın resmi var önce yukarı bakıyo sonra vesikalık resmi var kurbağa nerede

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Zynep' Alıntı:
Ben kurbağa olarak kalmasından yanayım hala. Yok katı bir bakış açım yok, ancak bize asıl yüzünü göstermeyen yerine göre kurbağa yerine göre at olanları sevememişimdir. Bakış açımı geniş tutabilirim ama kurbağaya "kurbağa" ata "at" değeri vererek.
Felsefeni anladım da   Zynepcim, sadece bakış açımızın bize oynadıgı oyunu görmek istedik:)
bu açıyı yakalayamayan arkadaşlrımız bile varmış...

Her ikisinide rahatlıkla görüyorum...At gözlükleri ile bakmamışımdır hayata,her yönü ile görür öyle bakarım.:)

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ben de göremedim atı.  :(

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
su perisi' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
Felsefeni anladım da   Zynepcim, sadece bakış açımızın bize oynadıgı oyunu görmek istedik:)
bu açıyı yakalayamayan arkadaşlrımız bile varmış...

Her ikisinide rahatlıkla görüyorum...At gözlükleri ile bakmamışımdır hayata,her yönü ile görür öyle bakarım.:)
Biraz daha filozofça düşündüm sadece pericim...  :-*

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bu arada su perisi; eğer konu başlığı "bakış açısı" olarak atılmışsa, bu çok yönlü yanıtlar alabileceğimizin işaretidir.
Ve bu yanıtlar içinde, "bakış açısı" olarak bu resimde gördüklerimizi çok yönlü olarak açıklama serbestimizde var demektir.
Ve seni, konu başlığına sadık kalarak, şu sözlerinden dolayı uyarmak zorundayım;
"Bu açıyı yakalamayan üyelerimiz bile varmış..."
Dolaylı olarak üyeleri rencide eden bu sözlerden dolayıdır bu uyarı.
Keyifli paylaşımlar.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Üyelerimizi rencide etmek için söylemedigimi sende pek ala biliyorsun,ki ettim ise özür de dilerim...
Şaka gibi ama,görmüyorum diyenler şaka yapmıyorlar degil mi?

S

s_safiye

Kullanıcı
20 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
vooooouuuvvv hakikaten ata dönüştü..Kurbağanın gözleri atın burun delikleri oldu birden :)
Teşekkürler Su Perisi

tigerlook21

tigerlook21

Kullanıcı
3 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
ben şu okuduklarımdan su perisinin böyle bir niyette olmadığını anlayabiliyorum.Paylaşımın için teşekkürler su perisi..NOT. (bu yazdıklarımı tartışmayı büyütüp genişletmek için söylemedim).

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
tigerlook21' Alıntı:
ben şu okuduklarımdan su perisinin böyle bir niyette olmadığını anlayabiliyorum.Paylaşımın için teşekkürler su perisi..NOT. (bu yazdıklarımı tartışmayı büyütüp genişletmek için söylemedim).
Benim görevim kuralları uygulamaktır tigerlook.
Üyelerimi rencide edici mesajları gördüğüm zaman, niyet değil, yorum ilgi alanıma girmektedir yalnızca.
Teşekkürler.