BABAMA MEKTUP..

• Konbuyu başlatan AKOSE
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde AKOSE tarafından oluşturulan BABAMA MEKTUP.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,785 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı BABAMA MEKTUP..
Konbuyu başlatan AKOSE
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AKOSE
A

AKOSE

Kullanıcı
3 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Babam,Yiğit Babamm..

Bahar geldi yine, her bahar olduğu gibi bu zamanlar senin köye gitmek için çocuklar gibi heyecanla hazırlanışın,Sabahat Akkiraz'ın Bu Sene türküsüyle rakını içerken keyiflenişin gözlerimin önünden geçti.. Seni düşündüm uzun uzun seninle yaşadıklarımı iyi ve kötü ne varsa hepsini..Vee seni çook özlediğimi içim yana yana hissettim..Sen aklıma düşünce sanki herşey sen oluyor etrafımda,nereye baksam seni hatırlatacak birşeyler görüyorum,duyuyorum. Bir hırkan var bende hala yıkamadım kokun üstünde..Yeni gelin çeyizi gibi saklıyorum,birde senden bana hediye bir kaç metrelik kumaş kesmeye kıyamadığım senden bana kalan iki parça..

Songül gibi sende benim hayatımda en acı KEŞKE msin babam.. Keşke sana her fırsatta sarılsaydım,Keşke seni seviyorum diye hergün söyleseydim,Keşke seni hiçç üzmeseydim.. Ama yaşandı bitti ve sen gittin. Ben ardında içimde koskoca bir boşlukla ve cevabını veremediğim bir sürü soruyla kaldım.İnsan gerçektende anne baba olmadan anlamıyormuş anasının babsının kıymetini..
Ben anne oldum baba,sana yakışan bir torun doğurdum ama sen yoktun..Oğlumu kucağıma aldığımda bir kere daha KEŞKE dedim..Oğlum olacağını öğrendiğimde ,hergün dua ettim." Babam gibi yiğit,babam gibi yakışıklı olsun" dedim. Birde gözleri babam gibi baksın,gülerken ışık saçsın istedim..

Sadece ben değil bütün kızların seni çook özledik.Topiş evlendi,Yamis nişanlandı mutlu olmamız lazım ama yine boynu bükük yine yarım yamalak yaşadık mutlulukları hüzünlerle karışık.. Bir resmin var duvarımda asılı annemle beraber.. Yine dimdik aslan gibi ,o güzel gözlerinle bakan bir resmin..Oğluma hep seni anlatıyorum,nasıl babayiğit ,nasıl mert olduğunu.. Oda artık seni tanıyor..Belkide bana öyle geliyor ama oğlumun gözlerinde senin bakışlarını görüyorum bazen..
Şimdi Songülümle beraber bizden çook uzaktasın.. Ama bilki seni özleyen diğer parçaların burda..

Seni üzecek her ne yaptımsa beni affet...

Elbet birgün yanına geldiğimde beni bağrına bas,kokunu özledim,seni özledim Canım Babam..

Yerinde rahat uyu,Nur içinde yat Babam..

Seni çook Seviyorumm...