AYRILDIKTAN SONRA ARKADAŞ KALABİLMEK MÜMKÜNMÜ!!!!

• Konbuyu başlatan tatlisurup
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde tatlisurup tarafından oluşturulan AYRILDIKTAN SONRA ARKADAŞ KALABİLMEK MÜMKÜNMÜ!!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 20,464 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı AYRILDIKTAN SONRA ARKADAŞ KALABİLMEK MÜMKÜNMÜ!!!!
Konbuyu başlatan tatlisurup
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan turtur
T

tatlisurup

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
merhaba arkadaşlar, izninizle yeni bir konu açmak istiyorum. Bu benim mantığıma tamamen ters düşsede szilerin de fikirlerini almak isterim. Acı tatlı bir birlikteliğiniz oldu, bişeyler ters gitti ve ayrıldınız. Ayrıldıktan sonra dost kalmak arkadaş kalmak sizce mümkünmü?

C

cvrzet

Kullanıcı
1 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
      Böyle bir olay benimde başıma geldi önceleri arkadaş kalalım dedik.ilk zamanlar birbirini önceki tanıdıgından(önceden tanıyamama gibi bir durum degil) daha faazla ve özellikle söylüyorum farklı tanıyosun ama sonraları cok kötü oluyo.sen onu başka bir insanla görüyosun o seni görüyo çok kötü oluyoo.zor yani zor.biz beceremedik olmadı yani.bence eski sevgili dost olmaz.bu beniim fikrim........
      Ama belki yaşanmış örnekleri vardır  bende merakle bekliyorum
Olur mu olmaz mı ?

T

tatlisurup

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Bence kesinlikle olmaz. Bir ilişki bittiyse çok büyük problemler olduğu için bitmiştir. Aranda çok büyük sorunlar olan bir arkadaşınla nasıl yüzyüze gelip eskisi gibi konuşup görüşemezsen eski sevgilinlede bu  böyledir. Biraraya gelindiği sürece eski defterler açılır, karşılıklı suçlamalar, belkide hakaretler istemedende olsa yapılır. Bu şekilde de nereye kadar idare edilir bilinmez. Bi de şu varki eğer iki tarafta kafasında tamamen bitirememişse arkadaş kalma diye bişey zaten olmaz. Ben sonuçta birzamanlar hoşlandığım, sevdiğim,  aşık olduğum insana arkadaş gözüyle bakamam. Bitmişse bitmiştir.

C

cvrzet

Kullanıcı
1 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Biraz sert olmuş bitmişse bitmiştir,aslında kararlı olmak da denebilir.
Bakalım diğer arkadaşlardan aksi yönde bir fikir gelicekmi yada yaşanmış olay

T

tatlisurup

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
yaşanan şeyler insanı merhametten uzaklaştırıyo ve seni tam tersi bi insan haline getiriyo. Benim herşeyim dediğim insan bana okadar kazık attıktan sonra birde arkadaş kalmak istediğini söyleyince insan gerçekten çileden çıkabiliyo.

C

cvrzet

Kullanıcı
1 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
hmm anladım
ama ne olursa olsun yaşamaya mecbursun
seçimide kendin yap ister kafana takarak hep bunalım,ister kafaya takmayarak hep gülerek

T

tatlisurup

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
cvrzet, tavsiyelerin için çok teşekkür ederim ama kafaya takmadan olmuyo işte, en azından ben yapamıyorum. Yapanlara da imreniyorum. :(

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
bencede kalınmas...eski seler gelır hep aklına...kalınmas bnce..ama eskılerıyle arkadas kalmışlığım var ya cok acı çekıosun bıde karsı taraf ayrıldıysa...berbat bı durum

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Acı Duruma düşmek en acı Bir durum.

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
kesınlıkle wanted..konu bulamayınja açıolar dırek eskı konuları..tabe duyguların debreşio falan berbat bı durum  :-[

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
E.e olacağa O durum Tabi.

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
yane bundan da anlıoruskı eskı aşklarınızın msnsını silinnnnnn :)

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
belkı bnde öle yababılırımmm :))

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
dimiiii wanted mesela sende öle yababılırsınnnnnn :)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Senin Elinde Olan Bişey Kimi Kasdederek Yapıyorsan Kişiye Bağlı? Biz O durma Düşecek Bişey Yapmadık Zaten :)Anlıyorsun beni Değilmi?

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
olsun gene de söleyım de :D