ATATÜRK Kayaları..mutlaka bakmalısınız...

• Konbuyu başlatan aykut03
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mustafa Kemal Atatürk kategorisinde aykut03 tarafından oluşturulan ATATÜRK Kayaları..mutlaka bakmalısınız... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,977 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mustafa Kemal Atatürk
Konu Başlığı ATATÜRK Kayaları..mutlaka bakmalısınız...
Konbuyu başlatan aykut03
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan master
A

aykut03

Kullanıcı
19 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
www.ayyildiz.org

Gömeç Belediyesinin amblemi de olan Atatürk kayaları, Gömeç-Ayvalık karayolunda seyredenlerin hemen dikkatini çeker.
Gömeç ilçesinin arka kısmında yer alan yüksek dağların üzerine dikkatlice baktığınızda karşısında Atatürk'ün profilini görürsünüz.
Şaşılacak derecede düzgün hatlarla Atatürk'ü sert bağrında barındıran bu kayaları görmek için, bu yoldan geçenler genellikle durup hayranlıkla bu manzarayı seyreder.
Gömeç Belediyesi hemen yanıbaşındaki dağlarda profili görülen Ulu Önder Atatürk'ü bayrağındaki amblemle birleştirmiştir.
Gömeç, Türkiye'de bayrağında atatürk olan tek belediyedir.(Balıkesir-Gömeç)

alıntıdır..teşekkürler..

S

smaile

Kullanıcı
15 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Yanlış anlaşılmak istemem ama ben pek Atatürk portresi göremedim. Evet bir yüz şekli var ama ilk bakışta ''bu Atatürk portresidir.'' diyemem. Belkide resim olduğu için çok belli değildir...
Söylemeden duramadım Teşekkürler.  :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ben benzettim. Eğer burda bir portre var bulun deselerdi, "Atatürk var!" derdim.
Teşekkürler Aykut.

M

mavidünya

Kullanıcı
11 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
harika bişi bu :) birde Ardahanda mıydı başka bir yerde miydi hatırlayamadım dağın gölgesi çok benziyordu.

K

KUTSAL

Kullanıcı
11 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
bunu daha önce de görmüştüm . gerçekten mükemmel bir şey. bu vatanın kimin olduğunu haykırıyor bize

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Bende bu portre görüntüsünü Televizyonda haberlerde görmüştüm ve büyülenmiştim.
Tıpkı bugün burada gördüğümde hayranca bakmam gibi.
Teşekkürler Aykut. :)

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Atatatürk' ü neden dağda bayırda, gökyüzündeki bulutlarda görmeye çalışırlarki. Bu kadarmı uzaklaştık.

"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."

A

aykut03

Kullanıcı
19 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
www.ayyildiz.org
maxMESA' Alıntı:
Atatatürk' ü neden dağda bayırda, gökyüzündeki bulutlarda görmeye çalışırlarki. Bu kadarmı uzaklaştık.

"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."

işin siyasi boyutuna girilir sana cevap versem arkadaşım onunda burada yeri yok tartışma başka yöne cekilir birbirimize cevap vermiş olursak..

R

R@ZİYE

Kullanıcı
14 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Denizli
BU ÇOK İLGİNÇ.BEN BENZETTİM AÇIKÇASI PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER :)

I

içtnlik

Kullanıcı
17 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
gercekten  cok guzel paylasım için tesekkurler