Astral Seyahat Nedir? Nasıl çıkılır?Gönüllüler burdan lütfen:)

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Astral Seyahat Nedir? Nasıl çıkılır?Gönüllüler burdan lütfen:) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 26,582 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Astral Seyahat Nedir? Nasıl çıkılır?Gönüllüler burdan lütfen:)
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan eren165
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Astral Seyahat Nedir?

Astral seyahat; Dharma Ansiklopedisinde şu şekilde tanımlanmıştır;Teozofide ve okültizmde, kimilerinin "esiri beden kimilerinin de astral beden adını verdikleri 'seyyal maddelerden oluşan bedenin, fizik bedenden geçici olarak ayrılıp başka mekanlarda dolasmasıdır.Astral seyahat sirasinda yasanilanlar, bazen rüya seklinde hatırlanır. Fakat rüyaların hepsi astral seyahatlerden ibaret değildir.Astral seyahatteki biri için, duvar gibi fiziki nesneler ve uzaklık, birer engel oluşturmaz. Bir anda çok uzağa gidebilir ve vibrasyon hızı yüksek maddeler düşük maddelerin içinden degisime uğramadan geçebildikleri için, kapı, duvar gibi her türlü fiziki nesnenin içinden geçebilirler.
Astral seyahat ile geçmişe yada geleceğe gitmek, hatta akaşa kayıtlarına ulaşmak mümkündür.
Astral seyahat workshop'u astral seyahat hakkında bilmeniz gereken herşeyi ögreneceğiniz bir çalışmadır. Astral seyahat nedir ve nasıl yapılir,astral projeksiyon ile farkı nedir, astral seyahat yöntemleri,astral seyahat için meditasyon, astral seyahat mantraları,astral seyahat için ön hazırlıklar,astral seyahat için pratik çalışmalar,astral seyahat ile geçmişe, geleceğe ve akaşa kayıtlarına ulaşma yöntemleri dahil bir çok konuda bilgi sahibi olacaksınız ve kendi bireysel çalışmalarınızla astral seyahat yapabilir hale geleceksiniz.

Bedenimizi belirli bir süre terk ederek çeşitli yerlere düşünce hızı ile gidip, gittiğimiz yerlerde meydana gelen olayları izleyebilmemiz mümkündür. Parapsikoloji Enstitüleri'nde incelenen Duyular Dışı Algılamalarımız arasında en ilginçlerinden biridir...

Şuurumuzun fiziki bedenimizin dışına yansıması ya da diğer bir tanımla, şuurluluk alanımızın genişleyerek beden dışına taşma olayına Astral Seyahat veya Şuur Projeksiyonu adı verilir.

Bu yansıma fiziki evrenin her hangi bir noktasına olabildiği gibi, fiziki evrenin ötesindeki ortamlara da olabilmektedir. Diğer Duyular Dışı Algılamalarımızda olduğu gibi aslında hepimizde bu yetenek vardır. Fakat hepimiz bu yeteneğimizi kullanamayız.

Parapsikoloji Kürsüleri'nde, özel metodlarla gerçekleştirilen Astral Seyahat çalışmalarında oldukça önemli adımlar atılmış durumdadır: İnsan yapısına, yaşama, varoluşa, fizik evren yapısına yepyeni boyutlar getiren bu çalışmalar aynı zamanda, ölüm ve ölüm ötesi yaşamla ilgili konular hakkında da son derece önemli bilgilerin biraraya getirilmesinde çok büyük bir fonksiyon görmüştür.

Astral Seyahat Herkes Tarafından Yapılabilir mi?

Evet... Özel metotlarla bu yeteneğimizden yararlanabilmemiz mümkündür. Ancak bıkmadan, usanmadan, büyük bir sabırla üstünde çalışılması gerekebilir. İlk denemelerinde bu tecrübeyi yaşayabilenler olmuşsa da, genellikle uzun süre üstünde çalışılması gerekebilir. Bu çalışmada başarı elde edip edememeniz ...

Alıntıdır..

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Dene bakalım:) ben denemeden meğer bu seyahate çıkabiliyormuşum:) onu keşfettim:) yeteri kadar konsantre ile uyuduğumda istediğim mekana gidebilirim.. :D rüyalarımı kontrol edebilirim,ama bu  yorucu oluyor,özellikle uyumadan önce ki konsantrasyon kısmı  :D o yüzden ayda,yılda bir çıkarım astral seyahate. :)

B

bıldırcın

Bu konuyla alakalı anım çoook :D
Orta okulda bir arkadaşım vardı..
Biraz kaçık bir tipi vardı..
Bana geceleri ruhunu bedeninden ayırıp istediği yere gittiğini falan anlatıyordu
Ben yaptım hiç bişey olmadı :p :D :D

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
denemey değer...
teşekkürler paylaşım için..
ben gidiyorum şimdi gelirim birazdan :D

Y

yusufi

Kullanıcı
24 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
bende son zamanlarda rüyalarımda sürekli uçuyorum acaba buda astral seyahate girermi....

ben çok istiyorum uçmayıda...  :D :D :D

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
biraz araştırdım açılan konu üzerine....
ilginç deneyimlerle karşılaştım tavsiye ederim araştırmanızı...
biraz ürkütücü olsa da bilinmeye değer...
beyin gücü :)

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
bende rüyamda sürekli uzaylı gibi degisik bu dünyadan olmayan bişiler görüom ;D ;D ;D 

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
bıldırcın' Alıntı:
Bu konuyla alakalı anım çoook :D
Orta okulda bir arkadaşım vardı..
Biraz kaçık bir tipi vardı..
Bana geceleri ruhunu bedeninden ayırıp istediği yere gittiğini falan anlatıyordu
Ben yaptım hiç bişey olmadı :p :D :D
Şimdi bizdemi kaçıklar gurubuna giriyoruz demek istedin bıldırcın.. :D
Valla bu gece bekle beni ziyaretine gelecegim.. ;D
yusufi' Alıntı:
su perisi' Alıntı:
Sizde denemek isterseniz buyrun   GİRİŞ BURDAN   
gidipte gelemeyen olmuşmu acaba merak ediyorum. ona göre girelim  :D
ben gider gider gelirim:) alışkanlık oldu. ortam süper:) tabi biraz karışık labirentlerde yolunuzu bulabiliyorsanız:) dönüş yolunuda bulabilirsiniz.. :D yada seyahate çıkarken,hansel ve gratel gibi ekmek  al yanına  :D
yusufi' Alıntı:
bende son zamanlarda rüyalarımda sürekli uçuyorum acaba buda astral seyahate girermi....

ben çok istiyorum uçmayıda...  :D :D :D
Girer girer.. ben rüyalarımda çok uçarım...
Bu sıralar astral seyahete çıkmadıgımı keşfettim:) en kısa zamanda hazırlıkları yapıp çıkayım:)

Bir anımı anlatmadan edemeyecegim,her ne kadar bıldırcın bizim gibilere kaçık muamelesi yaptı isede  :)
Uzakta bir arkadaşım vardı,evini çalıştıgı iş yerini çoçugunu,eşini felan tanımıyorum...rüyamı istedigim yönü verebilecegimi,istedigim yere gidebilecegimi( tabı her zaman olmuyor çok nadir) söyledigimde,dalga geçmiş bıldırcın gibi kaçık demesede bıldırcın gibi ;) hissetim...:)
bir gece tüm konsantrasyonumu toplayıp,arkadaşımın yaşadıgı ortama gittim,evini gördüm,iş yerini gördüm,eşini çoçugla tanıştım:) kullandıgı bilgisayarın modeline kadar,iş yerinin kaldırımldan bir basamak yukarı şekilde girildigine dair tüm gördüklerimi söyleyince,yüzünü görmek isterdiniz,dilini yutmuş bir şekilde afallamış bakıyordu.. başka birilerinden sordugumu düşünmü ama söyledim nihalede, yaşadıgı yerde tanıdık kimsem olmadıgını söyleyince,bir daha inanmamazlık etmedi:)

Bu birazda hislerle ilgili bir olay sanırım... 7. hissim çok kuvvetlidir..ama astral seyahette ki teknikleride yapınca kısa seyahetlere çıkmam mümkün olabilir.. ama inanmak birinci şart.. ;)

hadi iyi seyahetler dilerim,bakarsınız bir yerde karşılaş.. :) birer kahve içeriz.. bıldırcın bekle bu gece konsantre olabilirsem gelecegim... :D

Y

yusufi

Kullanıcı
24 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
[/quote]

Girer girer.. ben rüyalarımda çok uçarım...
Bu sıralar astral seyahete çıkmadıgımı keşfettim:) en kısa zamanda hazırlıkları yapıp çıkayım:)

Bir anımı anlatmadan edemeyecegim,her ne kadar bıldırcın bizim gibilere kaçık muamelesi yaptı isede  :)
Uzakta bir arkadaşım vardı,evini çalıştıgı iş yerini çoçugunu,eşini felan tanımıyorum...rüyamı istedigim yönü verebilecegimi,istedigim yere gidebilecegimi( tabı her zaman olmuyor çok nadir) söyledigimde,dalga geçmiş bıldırcın gibi kaçık demesede bıldırcın gibi ;) hissetim...:)
bir gece tüm konsantrasyonumu toplayıp,arkadaşımın yaşadıgı ortama gittim,evini gördüm,iş yerini gördüm,eşini çoçugla tanıştım:) kullandıgı bilgisayarın modeline kadar,iş yerinin kaldırımldan bir basamak yukarı şekilde girildigine dair tüm gördüklerimi söyleyince,yüzünü görmek isterdiniz,dilini yutmuş bir şekilde afallamış bakıyordu.. başka birilerinden sordugumu düşünmü ama söyledim nihalede, yaşadıgı yerde tanıdık kimsem olmadıgını söyleyince,bir daha inanmamazlık etmedi:)

Bu birazda hislerle ilgili bir olay sanırım... 7. hissim çok kuvvetlidir..ama astral seyahette ki teknikleride yapınca kısa seyahetlere çıkmam mümkün olabilir.. ama inanmak birinci şart.. ;)

hadi iyi seyahetler dilerim,bakarsınız bir yerde karşılaş.. :) birer kahve içeriz.. bıldırcın bekle bu gece konsantre olabilirsem gelecegim... :D

[/quote]

superisi seyahate çıkmışken bizede uğra adresi söylememe gerek yok sen bulursun nede olsa...  :D :D :D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Yok öyle her yere gelemem:) yorucu ve zahmetli bir iş. ben sadece bıldırcının yanına gidecegfim. bekle beni bıldırcınım..

B

bıldırcın

Şimdi bizdemi kaçıklar gurubuna giriyoruz demek istedin bıldırcın.. Cheesy
Valla bu gece bekle beni ziyaretine gelecegim..
Yok canım est. ben onu kastetmedim ::)
Anlatmaya çalıştığım kız ciddi bir kaçıktı :D
Astral seyahat hakkında deneyimlerim çok..
Bir seferinde bir radyo programında uzmanlar eşliğinde astral seyahat yapıldığını duydum.
Gece bekledim yayın saatini ve bende katıldım.Bir kere en önemlisi konsantrasyon ve bu işi yaparken mutlaka yanlız olmalısınız..Sessizlik çok önemli..Benim katıldığım programdaki uzman bizi harika bir bahçeye götürdü..Akan sular salıncaklar,çiçek böcek vs..Anlayacağınız geceleri gezerim..Korkun benden,yatarken camınızı kapınızı sıkı kapatın kulağınıza kimse üflemesin :D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
bıldırcın' Alıntı:
Şimdi bizdemi kaçıklar gurubuna giriyoruz demek istedin bıldırcın.. Cheesy
Valla bu gece bekle beni ziyaretine gelecegim..
Yok canım est. ben onu kastetmedim ::)
Anlatmaya çalıştığım kız ciddi bir kaçıktı :D
Astral seyahat hakkında deneyimlerim çok..
Bir seferinde bir radyo programında uzmanlar eşliğinde astral seyahat yapıldığını duydum.
Gece bekledim yayın saatini ve bende katıldım.Bir kere en önemlisi konsantrasyon ve bu işi yaparken mutlaka yanlız olmalısınız..Sessizlik çok önemli..Benim katıldığım programdaki uzman bizi harika bir bahçeye götürdü..Akan sular salıncaklar,çiçek böcek vs..Anlayacağınız geceleri gezerim..Korkun benden,yatarken camınızı kapınızı sıkı kapatın kulağınıza kimse üflemesin :D
Evet bu gece yanlız degildim.. konsantre olamadım:) kısmet se bir gün  ziyaretine gelecegim:) pasta

B

bıldırcın

Evet bu gece yanlız degildim.. konsantre olamadım:) kısmet se bir gün  ziyaretine gelecegim:) pasta
Buyur canım beklerim :D
Hatta bir gece beraber KG üyelerini tek tek ziyaret edelim seninle :D