aşkın gerçek yüzü hangisi

• Konbuyu başlatan caylak_caylak
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde caylak_caylak tarafından oluşturulan aşkın gerçek yüzü hangisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,877 kez görüntülenmiş, 88 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı aşkın gerçek yüzü hangisi
Konbuyu başlatan caylak_caylak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan a.r.menekse
C

caylak_caylak

Kullanıcı
15 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
sizce aşk nedir alışkanlıkmı yoksa gerçek sevgimi yoksa bazıları için oldugu gibi sadece imkansız gib görünen bir hismi sizce nedir aşkın gerçek adı.
sevgiline bakımda seni seviyorum demek yalancı bakışlarla?
yoksa gözlerinin içine bakım ışıldıyan gözlerle seni seviyorum demek mi?
yoksa yalancı vadetlerle kandırım faydalanmak mı?
yoksa gerçektende sevip sonunu getirmekmi?
yada en basit olan olay sahte göz yaşlarıyla aldatmak mı onu ?
yada en dogru gerçekçiliğiyle ayaklarına kapanıp gerçektende ona olan sevgini göstermen mi?

yalan olmuş aşklar ve sevgiler, sormayın sakın bana aşk nedir diye , ben yıllar önce kayıp ettim onu, sonkez gördüğümde sahte gülücükler artıyordu yalancı sevgiliye aldanma dedim içimden bu sahte gülücüklere, kalbim acıdı yine karşısındaki gerçektende aşıktı sevgilisine, durdurmak istedim ama kör olmuştu gözleri sevgilisinin aşkından

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
aşk acı
aşk yok
aşk yalan
aşk rüyalarda
aşk başkasında
aşk uzağımda
aşk aklımda
aşk kalbimde
aşk dilimde
aşk imkansız
imkansız tolga....

C

caylak_caylak

Kullanıcı
15 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
aşkın gerçek yüzünü bilemk lazım aşık olmadan bence

T

Tülay

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.kalbim.gen.tr
Aslında nasıl baktığına bağlı... Aşkın gerçek yüzü diye bir şey olmaz ki... Ne saçma.

Bu başlık yanlış yazılmış. Aşkın hangi halindesiniz vs. olabilirdi. İmkansız, alışkanlı vs.
Neyse aşkın her hali güzeldir ama alışkanlığa dönüşmesi kötü  :( Alışkanlık bırakılmak istense bile biraz  zor ne yazık ki... Alışkanlığa döndürmemek lazım aşkı, sevgiyi...

Ö

ömür

Kullanıcı
22 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
BENCE AŞKI ALIŞKANLIĞA DÖNDÜRDÜĞÜN ZAMAN O KİŞİYLE BİR ÖMÜR GEÇİRMEYE KARAR VERMİŞ OLUR İNSAN... BİTMEYEN EVLİLİĞİN SIRRI BU DİYE BİLİYORUM...

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
bence aşk geçici bi tutkudur.eğer aşk uzun sürerse sevgiye dönüşür. yani sevgi aşktan cok daha önemlidir... ;)

F

Ferhatbaris

Kullanıcı
27 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Los Angeles
esranur' Alıntı:
bence aşk geçici bi tutkudur.eğer aşk uzun sürerse sevgiye dönüşür. yani sevgi aşktan cok daha önemlidir... ;)
O zaman Mecnun un Collerde buldugu neydi? o sevgisi ile hakiki ask i bulmadi mi. bence sevgi ask donusur hakiki ask kalicidir kalici olmayan ask gecici bir tutkudur

Y

yarence

Kullanıcı
28 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
aşk herzamn güzel başlasada nedense sonu hep kötü oluyor.ben esranura katılıyorum.aşk sevgiye dönüşür çünkü.sonuçta bir insana karşı ilk düşünceleriniz etkilendim.aşık oldum olur.ama zamanla bu sevgiye dönüşür.aşk geçicidir.kim aşkını ilk günkü gibi yaşıyor ki.parmak sayısını geçer mi acaba yaşayanların sayısı!

F

Ferhatbaris

Kullanıcı
27 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Los Angeles
yarence' Alıntı:
aşk herzamn güzel başlasada nedense sonu hep kötü oluyor.ben esranura katılıyorum.aşk sevgiye dönüşür çünkü.sonuçta bir insana karşı ilk düşünceleriniz etkilendim.aşık oldum olur.ama zamanla bu sevgiye dönüşür.aşk geçicidir.kim aşkını ilk günkü gibi yaşıyor ki.parmak sayısını geçer mi acaba yaşayanların sayısı!
HANGI ASK KAVRAMINDAN BAHSEDILIYOR. GUNUMUZUN ASK KAVRAMI, HANI O SEN BENIM HAYATIMIN ASKISIN DEYIP ALDATAN INSANLARIN ASKINDAN MI BAHSEDILIYOR.