AŞK

• Konbuyu başlatan kirlisakal009
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde kirlisakal009 tarafından oluşturulan AŞK başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,491 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı AŞK
Konbuyu başlatan kirlisakal009
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hayalhane
K

kirlisakal009

Kullanıcı
16 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
BİRİNİ ARIYORUM AMA NE YER YÜZÜNDE NEDE GÖKYÜZÜNDE BULINAN, O BİR MELEK AMA SADECE BENİM MELEĞİM, KİMSENİN BİLMEDİĞİ, BENDEN BAŞKASININ HAYAL BİLE EDEMEYECEĞİ BİR GÜZELLİK VE SADELİK,... SONRA ONU YER YÜZÜNDE BULUYORUM AMA O BENDEN KAÇIYOR VE HAYALLERİMİNDEKİNİN AKSİNE  GELİP KARŞIMA DİKİLİYOR VE BAĞIRA BAĞIRA BENDEN NEFRET ETTİĞİNİ SÖYLÜYOR... BEN ONU SEVİYOR VE İSTİYORUM O İSE BAŞKASINI SEVİYOR... BU GARİP ÇELİŞKİDE BEN NE EDEYİM? YA ODA HAYALİNDEKİNİ BULMUŞSA VE ONUN HAYALİNDEKİDE ONUN BANA YAPTIĞINI YAPIYORSA ?  SİZE SORUYORUM BEN NE EDEYİM?

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
karayip korsanları filminin Jack Sparrow'un dan alıntı:

Eğer canım sıkılıyorsa oturup geçmesini beklerim..

S

spiritualsigns

Zor bir soru...  ayrıca aşk meşkle alakalı bu çıkmazlara ait sorunlardan çok gıcık kapmışımdır...

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
spiritualsigns' Alıntı:
Zor bir soru...  ayrıca aşk meşkle alakalı bu çıkmazlara ait sorunlardan çok gıcık kapmışımdır...
ki burası dert paylaşım sitesi değil!!

S

spiritualsigns

Harun' Alıntı:
şair burada ne demek istemiş ben anlamadım :)
şair demiş ki.. Kadın populasyonunun bol olduğu bir dünyada gele gele başkasını seven bir kadına rastgeldim... bumu bendeki şans talih ey yarabbim... ne zaman talih yüzüme gülecek... bir entrika onu bana döndürür mü? Ey aşk sen başıma vurulan bir balyoz gibisin.... 8)

duygularla dalga geciyormuşum gibi bir izlenim uyanmasın ama inan kısa bir süre sonra haline gülümseyeceksin... Benim aşkla alakalı inançlarımda acı çekmek yada benim olmadı toprağın olsun mantığı yok ben trajikleştirmem... kahretmem... savabilirim üzerimdeki o bozgun havayı sevgili arkadaşım... sende dene... ama yolunu bana sorma uymaz sana  :p

B

busra309

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
off off bu bir kısır döngü ama insanın kalbine söz geçmez herkes sevdiğini sevmeye devam eder bu yüzden herkes acıya mahkumdur ama bir süreline çünkü zaman ilaçtır...(bu aralar kullanıyorum bu ilacı tavsiye ederim) :)

longcoming

longcoming

Kullanıcı
10 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
Gönlünün burnu biraz daha yere sürtsün,o zaman geçici bir süre seni rahat bırakır merak etme.

E

Eylül 06

Kullanıcı
17 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
saat daha çok erken  :D yoksa bu soruna uzun uzun cevap yazmak isterdim.  Ama bu konularda pek çözüm üretebilen birisi değilim.

G

gözlük

Kullanıcı
5 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
o sizi sevmiyorsa bütün bağınızı kesmelisiniz bence :)

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
ataol behramoğlu ne güzel yazmış''ölümdür yaşanan tek başına, aşk iki kişiliktir.''
ama illada aşığım ona diyorsan o sana bağırdığı anda bu aşk burada biter deyip çekip gitmesini de bileceksin...

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
vega' Alıntı:
ataol behramoğlu ne güzel yazmış''ölümdür yaşanan tek başına, aşk iki kişiliktir.''
ama illada aşığım ona diyorsan o sana bağırdığı anda bu aşk burada biter deyip çekip gitmesini de bileceksin...
Ataol behramoğlu bu konuda yanılmış vesselam.

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Ataol behramoğlu bu konuda yanılmış vesselam.
[/quote]

benceede yanılmış bi bağırmayla olurmu hemen bırakmak

longcoming

longcoming

Kullanıcı
10 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
Zorla güzellik olmaz.

Nazım ne güzel yazmış değil mi?

Seversin dünyayı doludizgin,
Ama o bunun farkında değil.
Ayrılmak istemezsin dünyadan,
Ama o senden ayrılacak.

Ne yani sen elmayı seviyorsun diye,
Elmanın da seni sevmesi şart mı?

Sanırım insanoğlu,aşık olduğu zaman "Mutlaka olmalı" şeklinde düşünüyor.
Fakat Nazım'ın da dediği gibi,hayatta böyle bir ilke yok.

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
longcoming' Alıntı:
Zorla güzellik olmaz.

Nazım ne güzel yazmış değil mi?

Seversin dünyayı doludizgin,
Ama o bunun farkında değil.
Ayrılmak istemezsin dünyadan,
Ama o senden ayrılacak.

Ne yani sen elmayı seviyorsun diye,
Elmanın da seni sevmesi şart mı?

Sanırım insanoğlu,aşık olduğu zaman "Mutlaka olmalı" şeklinde düşünüyor.
Fakat Nazım'ın da dediği gibi,hayatta böyle bir ilke yok.
O0 O0