aşk nedir?

• Konbuyu başlatan yağmur sezgi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde yağmur sezgi tarafından oluşturulan aşk nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,042 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı aşk nedir?
Konbuyu başlatan yağmur sezgi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan derman86
Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
Sesini duyduğunuz anda avuçlarınız terlemeye, kalbiniz deli gibi çarpmaya başlıyorsa...
Bu aşk değil HOŞLANMAKTIR.

Ellerinizi ondan çekemiyor sürekli dokunmak sarılmak istiyorsanız...
Bu aşk değil YANLIZLIKTIR.

Herkes onunla olmanızı beklediği için onunlaysanız...
Bu aşk değil SADAKATTİR.

Size sıcak, yakın davrandığı için onunlaysanız...
Bu aşk değil KENDİNE GÜVENSİZLİKTİR.

Üzülmesini istemediğiniz için onunlaysanız...
Bu aşk değil ACIMAKTIR.

Ona değer verdiğiniz için hatalarını hoş görüyorsanız...
Bu aşk değil ARKADAŞLIKTIR.

Bütün gün ondan başka hiç bir şey düşünmediğinizi söylüyorsanız...
Bu aşk değil KOCA BİR YALANDIR.

Onun iyiliği için kendinizden çok sey feda edebiliyorsanız..
Bu aşk değil YARDIMSEVERLİKTİR.

O üzgünken sizinde kalbiniz acıyorsa...
İşte bu AŞKTIR.

Tarif edemediğiniz bir çekim yüzünden ondan bir türlü kopamadığınızı düşünüyorsanız...
İşte bu AŞKTIR.

O herkese güçlü görünmesine rağmen içindeki zayıflığı hissedebiliyorsanız...
İşte bu AŞKTIR.

Başkalarınıda çekici bulmanıza rağmen hiç pişmanlık duymadan onunla kalmaya devam edebiliyorsanız..
İşte bu AŞKTIR.

[alıntıdır]

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
O üzgünken sizinde kalbiniz acıyorsa...
İşte bu AŞKTIR
Katılmıyorum buna sevdiğin bi dostunda olabilir aşk yerine
Diğerlerine katılıyorum teşekürler yağmur

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
bence aşk iki sessiz bir sesli ve iki şaşkından oluşan kelimedir ha tamam şu ruh ikizi olayına inanıyorum birine değer vermeye onu sevmeye arzulamaya da inanıyorum ama aşka inanmıyorum bence dugularımızı başkasının duygularına göre şekillendirmemiz pekte  doğru değil  ::)

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
bunu bir kitapta okumustum hiç değiştirmeden buraya yazdım.yazarı belli değilmiş. tabiki insan arkadası içinde uzulebilir ama bence bunu yazan kişi asık olduğun insanın kalbi ne kadar acıyorsa senin kalbinde o derece acıması gerektiği anlamında yazmış. yani aşkınız için çektiğiniz acı arkadasınız için cektiğiniz acıdan tamamen farklı olmalı bence. arkadasımıza uzulduğumuz kadar asık(!) olduğumuz kişiyede uzuluyorsak eğer bunun ne anlamı olabilirki :)

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
yağmur sezgi' Alıntı:
bunu bir kitapta okumustum hiç değiştirmeden buraya yazdım.yazarı belli değilmiş. tabiki insan arkadası içinde uzulebilir ama bence bunu yazan kişi asık olduğun insanın kalbi ne kadar acıyorsa senin kalbinde o derece acıması gerektiği anlamında yazmış. yani aşkınız için çektiğiniz acı arkadasınız için cektiğiniz acıdan tamamen farklı olmalı bence. arkadasımıza uzulduğumuz kadar asık(!) olduğumuz kişiyede uzuluyorsak eğer bunun ne anlamı olabilirki :)
İşte diyorum aşk anlamında olmaz diye ya da şöyle diyeyim bana göre olmaz...

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
doğru gerçektende ama sadakat konusunun biraz daha farklı oldugunu düşünüyorum ben..
Yani benim bildiğim sadakat çiftlerin birbirlerinden başkalarıyla ilişki kurmamalarıdır..

yinede teşekkürler  ;)

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
yorumlarda gosteriyor ki aşk veya yazıda geçen diğer kavramlar görecelidir..Herkesce farklılıklar gosterir:):)

G

gurbetci_kiz

Kullanıcı
20 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
ASK varmidir? ??? cevap veriyorum YOKTUR

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
aşkı yasayan yasamıs ama bize kalmamıs maalesef
[leyla&mecnun misali]

Z

zynp46

Kullanıcı
7 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
:D :)   ::) ??? :( :-\ :'(   İşte Aşkın sürat versiyonu Ama herşeye rağmen aşığımmm ;)

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
bence aşka yoktur demek aşkı yasayan nadir kişilere haksızlık olur::)

B

Batusch

Kullanıcı
22 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
Aşk vardır ve nefes alır fakat o nefesi vermek size kalır..

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
bi ara bi söz okumuştum
Aşk, dünyanın en büyük sıkıntısı ve en büyük mutluluğundan meydana gelmiştir.Biterse çok sıkılır devam ederse çok mutlu olursun..

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
agokalper' Alıntı:
bi ara bi söz okumuştum
Aşk, dünyanın en büyük sıkıntısı ve en büyük mutluluğundan meydana gelmiştir.Biterse çok sıkılır devam ederse çok mutlu olursun..
Bazı ilişkilerde de aşk bitince her şey bitiyor. Çünkü zaten bazen karşındakini gerçek anlamda tanımaya başladığın anda aşkın tükeniveriyor.

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
doğru söylüyosun didem.. Bazen tanımadan seviyoruz yada aşık oluyoruz ama tanıdıkça o güzellikleri tüketiyoruz..
sanırım aşkın formatı bu  ::)