Artık format atınca ifadeleriniz gitmeyecek!

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Artık format atınca ifadeleriniz gitmeyecek! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,085 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Artık format atınca ifadeleriniz gitmeyecek!
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ibrahimgemlik
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Msn'deki Gözkırpmalarınızı, İfadelerinizi, Resimleriniziformattan sonra da kullanmak içim

Windows Xp İçin:
C: Document and Setting içindeki Administrator'ın içindeki (Bu Sizin Kullandığınız Oturum açma Kimliğinizdeki isimde Olabilir) Gizli Olarak Bulunan Application Data içindeki Microsoft'un İçindeki Msn Messenger'a Başka Biyere Yedeklemek...

Windows 98 ve Me için:

C: Windows'un içindeki Gizli Olarak Bulunan Application Data içindeki Microsoft'un İçindeki Msn Messenger'a Başka Biyere Yedeklemek

Ve bilgisayarınız da Format Veya Değişiklik yaptıktan sonra Aynı kopyayı uygun Yere Koyarsanız Eski Msn inizin Aynı Şekilde, Her Şeyiyle Durduğunu Görebilirsiniz...

Not:Ben şu an farklı bir yol kullanıyorum...Bir proğram var onu çalıştırıp,açılan sayfada msn adresinizi girdiginizde,resimlerinizi ve smeylerinizi masa üstüne yedekliyor....
Sizin için rapidshare ye yükledim,isteyenler indirebilir,istemeyenelr yukardaki şeçenegi yedekleyebilir.. :)

http://rapidshare.com/files/240407250/msn_smeyllerini_yedekleme_program__305___formattan_oence_yedek_.rar.html

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hehe ya o msn dosyasının içinde virüs varsa..:)))

Teşekkürler peri.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bizde, önce kontrol eder,sonra yedekleriz  ;D

Ve şunuda eklemek isterim,bu işlemi ögrenmeden önce yanlışlıkla,başka bir dosyayı ararken bu klasörün içindekileri silmişim :-[ bütün smeylerim ve avatar resimlerim gitti..İleti yazım bile uçmuş  :'(
Bir daha bilmedigim yerlere girer miyim  :-[

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
valla bu paylaşım iyi olmuş teşekkürler peri  ;)