arkadaşlar ben siteye bugün katıldım ve bir şey sormak istiyorum...

• Konbuyu başlatan hagıa sophıa
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde hagıa sophıa tarafından oluşturulan arkadaşlar ben siteye bugün katıldım ve bir şey sormak istiyorum... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,273 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı arkadaşlar ben siteye bugün katıldım ve bir şey sormak istiyorum...
Konbuyu başlatan hagıa sophıa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yasinim2
H

hagıa sophıa

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bu siteye giren insanlar hep çelişkide,mutsuz,ümitsiz yada birilerinden yardım almakmı maksatları ou örenecektim...

S

s_safiye

Kullanıcı
20 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bende siteye yeni üyeyim ama söylediğin gibi olduğunu hiç sanmıyorum

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Hoşgeldin Murat Kardeşim;
Seni burda gördüğüme sevindim.

Sorunun cevabı olarak biraz önyargılı olduğunu söylemeden geçemicem.. mesela ben mutsuz değilim en azından..

Tekrar hoşgeldin..

A

ayben

Amaç belli aslında burda herkes kendine birşeyler katma çabasında...
Yalnız zamanla öyle bir ortam oluşuyor ki herkes derdini paylaşıyor.
Burdaki insanların fikirlerinden düşüncelerinden birşeyler öğrenmek istiyor kendisine birşey katmak.
Kesinlikle yargılama yapmıyoruz yapmayız fikir alış-verişi yapıyoruz sadece ve kendimize yol belirlemede yardımcı oluyoruz....

Hoşgeldiniz ailemize :)

E

eftalya_er

Kullanıcı
19 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Farklılık istiyorsanız aradığınız yer burası seviyeli,düzgün,duru ve net nasıl baktığımız ve gördüğümüz önemli olan budur.Burda olmak bir ayrıcalıktır.Tutmasını bilmek önemli

D

dileklerperisi

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Hoşgeldiniz.
Sitemizde biraz zaman geçirdikten sonra anlayacaksınız amacını ve ne kadar verimli bir site olduğunu.
Sitemizden gereğince yararlanmanız dileğiyle.Keyifli paylaşımlar

A

alparslan

Kullanıcı
2 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
insanlara paylaşmalı ki üzerine binen stresleriden biraz olsun kurtulsunlar
sorunun cevabı bence hayır
ben kendi açımdan mutluyum ama daha fazla mutlu olabilirmiyim
bu sorunun peşinden koşarak bu siteye üye oldum
:)

S

syn

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
adı üstünde kendini geliştir yani mutlu ol değil hepimiz ortak bir paydaya sahibiz; yeni bir şeyler öğrenmek , öğrendiklerimizi paylaşmak ve bence en önemlisi yeni bir şeyler öğrenmekten mutlu olmak
ama unutmayalım ki bu sitedekiler de günlük hayatın monotonluğundan tamamen  izole olmuş insanlar değil
umarım sorunu cevaplayabilmişim(iz)dir umarım sende en az bizim kadar bu sitede olmaktan mutlu olursun

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
bilgide sevgide mutlulukta paylaştıkça çoğalır acı hüzün yalnızlık ise paylaştıkça azalır bizim ilk amacımız paylaşmak kimseyi yargılamıyor yermiyor üzmüyoruz yani hayat kadar acımasız değiliz sende bunu zamanla göreceksin zaten bende yaniyim ama sitemizin misyonunu iyi anladığımı düşünüyorum amaç kendini tanımak  ;)

S

serhatt

Kullanıcı
2 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Hoşgeldini..bu siteye giren insanlar hem bilgi amaçlı hemde yeni kişiliklerle tanışma fırsatı buluyorlar..

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
merhaba... yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz :)
bende sitenin yeni üyelerinden biriyim.. edebiyat bölümü ilgimi çekince üye oldum... ama sitenin içerisinde dolaşmak bildiklerimi paylaşmak ve yeni bilgiler edinmek adına çok faydalı ve keyifli bir site..
yeter ki yapılmaması gerekenleri yapmayın...
herkesin söylediği gibi kendini geliştir
:)

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
codexe katılıyorum farkatmak yada farkyaratmak hoşgeldin bence burada birz vakit geçirrsen düşüncelerini değiştireceğini düşünüyorum. ben mesela sorunum yok allaha şükür kendime güvenimde sonsuz lakin biraz boş vaktim var ve bi eksklik olduğunu düşünüyorum insan her yaşta öğrenir demekdende kendimi alıkoyamadım :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hagıa sophıa' Alıntı:
bu siteye giren insanlar hep çelişkide,mutsuz,ümitsiz yada birilerinden yardım almakmı maksatları ou örenecektim...
Birilerinden yardım almak... bu sözü, birilerinden yararlanmak olarak değiştirirsek, buna evet diyebilirim en azından. Çünkü gelişme sürecinin özelliklerinden birisi de yeni bir şeyler öğrenebilmek, tartışarak doğruya varabilmekse... evet. Ben şahsım adıma bu yardımı alıyorum Sitede.
Merhaba:)
Hoşgeldiniz.

I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
HAYIR KARDEŞİM
KARDEŞİM
BU SİTEDE GÜZEL YAZILAR VE RESİMLERİMİZİ BİRÇOK ARKADAŞIMIZLA PAYLAŞIYORUZ VE KENDİMİZİ BİR BAKIMA GÜNCELLİYORUZ      ;)

C

cnslmst

ibrahimcaca' Alıntı:
HAYIR KARDEŞİM
KARDEŞİM
BU SİTEDE GÜZEL YAZILAR VE RESİMLERİMİZİ BİRÇOK ARKADAŞIMIZLA PAYLAŞIYORUZ VE KENDİMİZİ BİR BAKIMA GÜNCELLİYORUZ      ;)
evet sana katılıyorum ibrahim...

V

vipsezgin

Kullanıcı
12 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
6
Tekirdağ / çorlu
Ayben' Alıntı:
Amaç belli aslında burda herkes kendine birşeyler katma çabasında...
Yalnız zamanla öyle bir ortam oluşuyor ki herkes derdini paylaşıyor.
Burdaki insanların fikirlerinden düşüncelerinden birşeyler öğrenmek istiyor kendisine birşey katmak.
Kesinlikle yargılama yapmıyoruz yapmayız fikir alış-verişi yapıyoruz sadece ve kendimize yol belirlemede yardımcı oluyoruz....

Hoşgeldiniz ailemize :)
böyle ıyı düsünen ınsanların arasında olmak huzur ve mutluluk verıcı  bişi :)

K

kanaysel

Kullanıcı
26 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
ankara
gözde arkadaşıma kesinlikle katılıyorum

M

MENEKŞE1

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
GİRESUN
BU SİTEDE BENDE YENİYİM AMAÇ PAYLAŞMAK SEVİNCİ HÜZNÜ MUTLULUĞU VE FİKİR ALIŞVERİŞLERİ YAPMAK AMA BEN ZAMANIM OLUPTA GİRDİĞİM VE İNCELEDİĞİM SÜRECE GÖRDÜMKİ BURDA BİR GRUPLAŞMA VAR VE SADCE MESAJ ANLAMINDA ONLAR BİRBİRİNE YAZIYO BUNA ÜZÜLDÜM
:(