Anıtkabir, internet ortamında da gezilebilecek

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde Harun tarafından oluşturulan Anıtkabir, internet ortamında da gezilebilecek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,761 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Anıtkabir, internet ortamında da gezilebilecek
Konbuyu başlatan Harun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gözlük
H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Büyük Önder Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir, artık internet ortamında da gezilebilecek.

Genelkurmay Başkanlığı, Anıtkabir internet sitesine büyük önder Atatürk’ün ebedi istirahatgahına ait fotoğraflar ve açıklayıcı notların yer aldığı “sanal müze” oluşturdu.

Sanal müzede, Anıtkabir’in dış mekanları, Atatürk’ün özel eşyaları, Çanakkale panoraması, tablolar bölümü, Sakarya ve Büyük Taarruz panoramaları, tonozlu galeriler bölümü ve Atatürk özel kitaplığı bulunuyor.

Anıtkabir’i geziyormuş hissi veren internet sitesini ziyaret edenler, Atatürk’ün kişisel eşya ve özel kitaplarından oluşan bölümleri de görebilecek.

Sanal müzeye, http://www.tsk.mil.tr/anitkabir/sanal_muze/index.html internet adresinden ulaşılabilecek.

Ben baktım biraz çok güzel olmuş.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Sayfa açılıyor da Loading kısmında kilitleniyoruz. :)
Göremedim bir türlü.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Anıtkabir'e gitmeyi çok istememe rağmen, elde olmayan fırsatlardan dolayı bir türlü gidemedim  :-[ ama tabi gidemeyeceğim demek değil, ilk fırsatta gideceğim :)
Gidene kadar bu site ile idare edeceğim,
paylaşım için teşekkürler Harun  :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
faydalı paylaşım,görmüştüm sayende hafızam tazelendi ;)teşekkürler

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bekliyprum,
bekliyorum,
halen bekliyorum 

Ne dolmadık şeymiş bu yahu.. E tıkladıgım yerin agırlıgından olsa gerek,kitaplıgı görmek sitedik ilk olarak,aslında ilk gözüme çarpan da oydu biraz daha bekleyecegim..

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
100/35 de takıldı kaldı yahu bu  sinir kat sayılarım ve Atamızın kütüphanesini görme hayalim suyamı düşdü

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
dideM' Alıntı:
Çok bencil bir yorum oldu ama ne yapabilirim ki di mi 
;D ;D ;D
Okurken aynısını düşündüm yav. Gerçekten berbat bi şekilde bencilce olmuş yani:))))
Sen aynısını düşünürsün diye açıklama yaptım zaten  ;D ;D

Yani arkadaşlar bilgisayarı baştan başlatın ne diyim. Böyle bir fıkra vardı , araba çalışmamış bilgisayarcı adam demiş inip bir daha binelim.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Asıl bencilce davranan kendisi,güya bizim sunucularımızda hata varmış  :mad:
Akşam tekrar deneyecegim açılmaz ise ben bu sayfayı yok ederim  :mad:

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
maxMESA' Alıntı:
dideM' Alıntı:
Çok bencil bir yorum oldu ama ne yapabilirim ki di mi 
;D ;D ;D
Okurken aynısını düşündüm yav. Gerçekten berbat bi şekilde bencilce olmuş yani:))))
Sen aynısını düşünürsün diye açıklama yaptım zaten  ;D ;D

Yani arkadaşlar bilgisayarı baştan başlatın ne diyim. Böyle bir fıkra vardı , araba çalışmamış bilgisayarcı adam demiş inip bir daha binelim.
Burda gülünecek sanırım ama  :mad:

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Ankara'da yaşamama rağmen malesef uzun zamandır gitmediğimi farkettim sayende Harun bu hafta sonu yiğenleride kapıp bir gezeyim yeniden :)