Anasına bak kızını al" lafı kanıtlandı

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Anasına bak kızını al\" lafı kanıtlandı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,390 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Anasına bak kızını al\" lafı kanıtlandı
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan deli
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Kızların, anneleri gibi yaşlandığı, araştırmalar sonucu kanıtlanmış oldu...

ABD, California’da bulunan Loma Linda Üniversitesi araştırmacıları, 3 boyutlu modellemeler ve yüz taramalarını kullanarak, annelerin ve kızlarının yüzlerinin yaş ilerledikçe aynı şekilde yaşlanmaya başladığını ortaya koydu.

Böylece “annesine bak, kızını al” sözünün doğruluğu da bir anlamda bilimsel olarak kanıtlanmış oldu. Seattle’da düzenlenen Amerikan Plastik Cerrahlar Birliği konferansında açıklanan bulgulara göre, yüzün elastikiyetini kaybettiği bölgeler, başta gözaltları olmak üzere yumuşak dokular ve yüzün kas-hacim kaybı her iki jenerasyonda da aynı şekilde oluyor.

Benzerlik, kız 30’lu yaşlarına ulaştığı zaman daha belirgin hale geliyor. Araştırma için, benzer görünüşlü anne kız takımları kuruldu. Bilgisayar ortamında analiz yapan uzmanlar, özellikle gözün iç köşelerinde ve alt göz kapaklarındaki sarkma ve hacim kaybının tutarlı bir şablon izlediğini belirledi.

E-kolay

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
36
İzmir
Kızların, anneleri gibi yaşlandığı, araştırmalar sonucu kanıtlanmış oldu..

zaten belli oluyordu bide kanıtlamış olduu  :)

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
yaşlanmak kelimesi feci korkutuyor ya beni :naapcam bide annem gibi mi olucam  :D bu günden itibaren annemi gözlemlemeye başlıyorum daha oda başlamadı yaşlanmaya ama bakıcaz artık :D :D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
"Anasına bak kızını al" lafı yerinde olsada benim için geçerli değil heralde :) Anasına bakıp-anne ben oluyorum- ikiz misiniz? sorusuna maruz kalan bir anne yoktur heralde  ;D
Ne güldük ama böyle bir soru kızım ve bana yöneltilince  ;D

E

efem

Kullanıcı
7 Ocak 2010
En iyi cevaplar
0
0
hanedeyim
çok genç görünüyosun ozaman perim
e zaten güzelliğin tartışılmaz  ::)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Tanışıyor muyuz efem? nerden bildin güzel oldugumu  :p

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gönül güzelliğimi nerden biliyorsun,belki göründüğü gibi değildir herşey  :p

G

gül_34

Kullanıcı
11 Mar 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bende yok çok şükür..Ama yaşlandıkca olurmu bilmem yaşayıp göreceğiz :)

B

blt.cemile

Kullanıcı
11 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Su Perisi' Alıntı:
"Anasına bak kızını al" lafı yerinde olsada benim için geçerli değil heralde :) Anasına bakıp-anne ben oluyorum- ikiz misiniz? sorusuna maruz kalan bir anne yoktur heralde  ;D
Ne güldük ama böyle bir soru kızım ve bana yöneltilince  ;D
Bana da ablan mı diye soruyorlar.
Daha çok babama bezetiyorlar beni ama
Yaşlanınca bakalım  :)

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
Bana da ablan mı diye soruyorlar
aynen ya bizide abla kardeş sanıyolar e benden kısa ve benden zayıf kadın :) bide modayı benden çok takip edişi var benden çok genç kıza benziyo ya :D

B

beyazdilekce

Kullanıcı
1 Ara 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
acaba erkek çocuklarda durum aynı mı.?,merak ettim. :)
Aynı durum erkek çocuklardada var ise çok sevinirim.Her anne gibi benim annemde dünya tatlısı ve yaşına göre  genç gösteriyor.
Sonuçta anamın oğluyum :),umarım bende yaşlandığım dönemlerde annem gibi genç gösteririm. ;D
Paylaşım için Teşekkürler.