An ve An

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan An ve An başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,276 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı An ve An
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bir dost
Z

zor_yilar

Kullanıcı
17 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
güzel resimler

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Yani ?
Anlatılmak istenen ne ? Amaç ne ? nasıl bir etki hesaplanmış ?
Boş verin soruları, "An ve an" herkes saçmalayabilir.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Hepsi fhotoshop'lu ama ne haber :d An değişmiş, an ile oynammış, orjinalliğini yitirmiş.
Anı yakaladıktan sonra yok etmişler :d
Hangi an ? pc den çıktıktan sonraki an :d
Neyse... Sevmiyorum üzerinde oynanan fotografları, dijitalleride sevmiyorum.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hehe photoshop da olsa fotoğrafın fonu önemliymiş, öyle diyen arkadaşlar da var biliyorsun:)
Ben de sevmem oynanmış fotoğrafları.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
dideM' Alıntı:
hehe photoshop da olsa fotoğrafın fonu önemliymiş, öyle diyen arkadaşlar da var biliyorsun:)
Ben de sevmem oynanmış fotoğrafları.
Yanı kısaca bu an :d Pc den çıktığı an, ithaf edilen anlamda an değil.
Demek istediğim buydu zatı yav, o an derken orjinal an değil okuyanlar bilsin istedim,bazıları ay nasıl bir an da yakamışlar dicekte.
Ön bilgi olsun diye şe ettidim.
Mütemadiyen, yazma isteği duyuyorum böyle konulara :d

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Korsan' Alıntı:
Hepsi fhotoshop'lu ama ne haber :d An değişmiş, an ile oynammış, orjinalliğini yitirmiş.
Anı yakaladıktan sonra yok etmişler :d
Hangi an ? pc den çıktıktan sonraki an :d
Neyse... Sevmiyorum üzerinde oynanan fotografları, dijitalleride sevmiyorum.
katılıyorum yorumuna

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Harun, Fotoğraftan anlamam ama :d kadının göğüs dekoltesindeki gölgelere baktımmı, bu fotograflada oynanmış diye bilirim.
Oynanmış bir orjinal olabilir.

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Korsan' Alıntı:
Harun, Fotoğraftan anlamam ama :d kadının göğüs dekoltesindeki gölgelere baktımmı, bu fotograflada oynanmış diye bilirim.
Oynanmış bir orjinal olabilir.
Bende anlamam ama takip ediyorum böyle çalışmaları. Yani ikiye ayrılıyor "dijital sanat" diye tabir edilen, dijital fotoğrafçılık var. Eskisi gibi değil artık pek :)
Hem oynansın oynanmasın abi ne farkeder :). Sonuçta photoshopu açınca bana şu fotoğrafı güzelleştir deyince yapmıyor. Kolay değil yani. Yani nasıl desem çok çirkin bir kıza ne kadar makyaj yaparsan yap yine çirkin olur, ama güzel birisine hafif bir boya sürsen daha bir güzel olur. :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Doğallık yitirilio abi fark eden o, olmayanı olmuş olanı olmamış gibi gösterio.
Yani gelenekçiyim ne yapayım.
Ayrıca kolay demedim :d Yav bende çirkinim makyaj felanda yapmam :d çizgilerimle ben mutluyuz bence her insanda mutlu olmalı.
İnsanı geçtim, başka nesnelerdede aynı yol kullanılıo, yani selimiyeye 6 tane daha minare ekleyebilin bu durumda :d
Bence bu estetik sayılmaz.
Kısaca yazayım var olanın yok yok olanın varmış gibi gösterilmesine ben şahsen karşıyım.
Takdir edenlere, emek harcayanlara felanda bişe dediğim yok kişisel tercihtir.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Hem oynansın oynanmasın abi ne farkeder :). Sonuçta photoshopu açınca bana şu fotoğrafı güzelleştir deyince yapmıyor. Kolay değil yani. Yani nasıl desem çok çirkin bir kıza ne kadar makyaj yaparsan yap yine çirkin olur, ama güzel birisine hafif bir boya sürsen daha bir güzel olur.
Yav farketmez olur mu.. Bence yani. O yetenek orijinal fotoğrafta ortaya çıkıyor, photoshop tamam emek veriyor ama düşünmüyorki hem fotoğraf çekerken yakaladığı anlarla uğraşmadıktan sonra bence bir anlamı yok.
Ben sevmiyorum photoshop u ya. Orijinal her zaman daha güzel.

Bu konuyu da kaç kere tartışıcaz daha yav, usandım aynı şeyleri yazmaktan:))

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
dideM' Alıntı:
Hem oynansın oynanmasın abi ne farkeder :). Sonuçta photoshopu açınca bana şu fotoğrafı güzelleştir deyince yapmıyor. Kolay değil yani. Yani nasıl desem çok çirkin bir kıza ne kadar makyaj yaparsan yap yine çirkin olur, ama güzel birisine hafif bir boya sürsen daha bir güzel olur.
Yav farketmez olur mu.. Bence yani. O yetenek orijinal fotoğrafta ortaya çıkıyor, photoshop tamam emek veriyor ama düşünmüyorki hem fotoğraf çekerken yakaladığı anlarla uğraşmadıktan sonra bence bir anlamı yok.
Ben sevmiyorum photoshop u ya. Orijinal her zaman daha güzel.

Bu konuyu da kaç kere tartışıcaz daha yav, usandım aynı şeyleri yazmaktan:))
Haha neden ya. Tartışalım işte ne güzel :).. Nasıl başarılı olunur kaç kez tartıştık bunu da tartışabiliriz :)

Sen bu tarz oynamaları sevmeyebilirsin, başkası da sevmeyebilir. Ben de ıspanak sevmem mesela.  :) Ama bu ıspanağın kötü olduğu anlamına gelmez.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
maxMESA' Alıntı:
Ben de ıspanak sevmem mesela.  :) Ama bu ıspanağın kötü olduğu anlamına gelmez.
Peki ıspanağı önüne brokoli gibi sunarlarsa :d yada pırasa :d
Ispanağa kötü demiyoruz, ıspanak öle olmaz diyoruz yada o ıspanak değil diyoruz, aradaki fark o :d

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ispanağa kötü demiyoruz, ıspanak öle olmaz diyoruz yada o ıspanak değil diyoruz, aradaki fark o :d
;D ;D
Evet böyle diyoruz.:))
Senin dilinden konuşuyor Mustafa,

if {i=1};

hahaha nasıldı yav, unutmuşum bak.:))

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
dideM' Alıntı:
;D ;D
Evet böyle diyoruz.:))
Senin dilinden konuşuyor Mustafa,

if {i=1};

hahaha nasıldı yav, unutmuşum bak.:))
Hahhaha.. Ya yumurtalı da olsa ıspanak ıspanak değilmidir.  :)

Yani demeye çalıştığım şey bu bir tarz. Nasıl desem. Oynanmamış Fotoğraflar da var, bunlar da var. Arabesk, pop, rock neyse bu da aynı şey :)

Bunlar oynanmış , orjinalliğini kaybetmiş deyince , fotoğrafın değeri düşmüş anlamını çıkardım ben. Zaten bu tarz fotoğrafları bilgisayar kullanmadan elde etmek pek mümkün değil.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Abi tarz dersen değişiyor. O zaman orijinal fotoğrafla photoshopu aynı yere koymayacaklar.
Anlamını doğru çıkarmışsın, ben öyle demek istiyorum zaten, gayet yitiriyor anlamını. Yani photoshop hiç tercihim değil. Ama diyorsan tarz, o zaman yayınlarken belirtecekler; bunlar photoshoplu diye..