alacakaranlık....

• Konbuyu başlatan sedefff
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde sedefff tarafından oluşturulan alacakaranlık.... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,429 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı alacakaranlık....
Konbuyu başlatan sedefff
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysgl12
S

sedefff

Kullanıcı
28 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Yalova
alacakaranlığı okumanızı tavsiye ederim çok güzel bir kitap......

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Biraz da içeriğinden bahsetmenizi rica etsem :)

Sadece başlık olarak kalınca, bizim gibi kitap kurtları için iyi olmuyor  :)

A

ASLIHAN1

Kullanıcı
29 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Evet....Konuyu açan arkadaşımızdan yanıt gelmediğine göre ben anlatayım :))))
Alacakaranlık bir vampirin bir insana aşık olmasından ibaret.birbirleri için yaptıkları
fedakarlıkları anlatıyor.Hafif de gerilim içerikli. Alacakaranlık ilk kitabı kitap 5 seri yanlışım yoksa
ilk dördü okudum.5. kitap yazım aşaamasında diye duymuştum.Aşk romanı sevenler için tavsiye
edeceğim çok güzel bir kitap fakat genel anlamda bakıldığında hiç bir realite içermiyor.Duygusal
anlamda bile.Size artı birşeyler katmayacak sadece güzel zaman geçireceksiniz okurken.Fantastik bir
hikaye.  ;)

A

alınyazısı

Kullanıcı
24 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
alacakaranlık serisini bende okudum gerçekten çok sürükleyici ve bilindik vampir efsanelerinin dışında bi seri...

G

*g@mz£*

Kullanıcı
16 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
Riz£
bence gittikçe roman kötüleşiyor.En güzeli alacakranlık diğerleri iyi değil. :-\

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
bence oldukça iyi bir seri evet realite yok  kazanacağınız bir şey de yok ama uzun tatil boyunca okunabilecek ve gerçekten iyi vakit geçirmenizi sağlayabilecek bir seri...

S

simissi

Kullanıcı
22 Ağu 2009
En iyi cevaplar
0
0
türkiye
benserinin 4 kitabını okudum bence mükemmel bir seri ben bayıldım ayrıca bir yerde okudum seri 12 kitaptan oluşacakmış 4 kitabın yazılacağı belli değilmiş ama 8 kitap kesinlikle yazılacakmış eminim diğer kitaplarda güzeldir

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
36
İzmir
bence de güzel ve akıcı bir kitap en iyi serisi alacakaranlık..

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Evet  çok güzel bir kitap ilk filmine gittim. Benim nadir sevdiğim kitaplardan biri . Tavsiye ederim  ;)

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
simissi' Alıntı:
benserinin 4 kitabını okudum bence mükemmel bir seri ben bayıldım ayrıca bir yerde okudum seri 12 kitaptan oluşacakmış 4 kitabın yazılacağı belli değilmiş ama 8 kitap kesinlikle yazılacakmış eminim diğer kitaplarda güzeldir
Bence tadında bırakması lazım artık :D.Yani işi gittikçe maliyete dökmenin bir anlamı yok :).Ayrıcada seri uzadıkça aksar ve hayran kitlesi düşebilir:)

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
yağmur sezgi' Alıntı:
simissi' Alıntı:
Bence tadında bırakması lazım artık :D.Yani işi gittikçe maliyete dökmenin bir anlamı yok :).Ayrıcada seri uzadıkça aksar ve hayran kitlesi düşebilir:)
Ben 5 seriden oluşacak diye duymuştum çok uzatmışlar bir süre sonra sıkabilir bencede tadında bırakmaları en iyisi  ;)

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
bn okudum harika bi kitap
çok sürükleyici :)

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
ilenay' Alıntı:
yağmur sezgi' Alıntı:
simissi' Alıntı:
Ben 5 seriden oluşacak diye duymuştum çok uzatmışlar bir süre sonra sıkabilir bencede tadında bırakmaları en iyisi  ;)
seri dördüncü kitapta bitiyor arkadaşlar yazar dördüncü kitaptan sonra Alacakaranlık isimli romanını Edward'ın dilinden tekrar yazdı adıda Akşamüstü Güneşi (minight sun) bu romanı henüz türkçeye çevirilmedi ama artık yazarın bu seriye yeni roman yazmayacağı kesinleşti yazar yeni romanlar yazmaya başladı...

A

ASLIHAN1

Kullanıcı
29 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Serinin 5. kitabının nette dağılan ilk 12 blümümü okudum  :)
Fena değil ama hikayeyi baştan anlatıyo resmen

C

Caps Lock

Kullanıcı
28 Ağu 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Aynı isimde sinema filmi de vardı yanılmıyorsam izlemiştim. Pek anlamlı gelmedi bana ama kitabınından bu kadar özgü ile bahsedildiğine göre kayda değer birşeyler vardır. okunacaklar listesine ekliyorum.  :)

S

simissi

Kullanıcı
22 Ağu 2009
En iyi cevaplar
0
0
türkiye
Serinin tadında bırakılması lazım diyenler galiba serinin tamamını okumamışlar. Bence serinin tamamını okusalar böyle söylemezler

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
36
İzmir
Ben ilk serisini film olarak izlemiştim,simdide kitabını okumaya basladım  :)

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
ASLI..HAN' Alıntı:
Serinin 5. kitabının nette dağılan ilk 12 blümümü okudum  :)
Fena değil ama hikayeyi baştan anlatıyo resmen
internete dağıtılan kısımları okumanızı tavsiye etmiyorum biliyorsunuz hem korsan yayıncılığa giriyor hemde çeviri tam olarak yapılmadığı için aksaklık oluyor :D bende sabredemiyorum ama sabretmek lazım ;)