Adil Maviş Kimdir? Ne Yapar?

• Konbuyu başlatan SENFONİ
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde SENFONİ tarafından oluşturulan Adil Maviş Kimdir? Ne Yapar? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,254 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı Adil Maviş Kimdir? Ne Yapar?
Konbuyu başlatan SENFONİ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hayalhane
S

SENFONİ

Kullanıcı
22 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
  Adil Maviş Kimdir? Ne Yapar?
« : Mayıs 05, 2008, 22:41:04 » 

--------------------------------------------------------------------------------

1990 Yılında Hava Kuvvetleri adına girdiği O.D.T.Ü’de Beşeri Bilimler İngilizce Öğretmenliği bölümünü bitirdi. Bir yıl satış üzerine eğitim aldıktan sonra 1991 yılında Koç Holding Bilar A.Ş. de satış temsilcisi olarak işe başladı. Türkiye’nin ilk Dale Carneige sertifikalı eğitmeni Nüvit Osmay’ın önderliğinde Düşün Konuş Dinle derneğinin özel öğretim kurumu statüsü kazanarak ilk kişisel gelişim okulunun kurucuları arasında yer aldı.(D.K.D.) “Hızlı Okuma”, “Öğrenme Motivasyonu”, “Sınav Motivasyonu”, “Konsantrasyon”, “Bilinçaltı Telkin”, “İrade Eğitimi” konularında aldığı sıra dışı eğitimleri güncelleştirip bireylerin yararlanabileceği formatta workshoplara başladı. 1999’da birikimlerini M.Sekman ve O.Saygın ile birlikte “Başarı Üniversitesi” kitabını yazdı. Aynı yıl en çok satanlar listesine giren ve bugünlerde 34. Baskısına hazırlanan yapan “Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri’ kitabını yazdı.  Özellikle “Öğrenme Motivasyonu”, “Sınav Motivasyonu” konularındaki programları konferanstan çok öğrencilerin en çok duyarlı olduğu sorunlara değinen bir stand-up kişisel gelişim gösterilerine dönüşüyor ve öğrenciler üzerindeki değişimin etkisi günlerce tartışılıyordu. “Hipnozla Öğrenme”, “Seve Seve ÖSS” ve “Başarı Üniversitesi ” Öğrencilerin elinde dolaşan öğrenmeyi sevdiren önemli eserleri arasına girdi. Sıra dışı kariyeri başta öğrenme, motivasyon, konsantrasyon alanında aranan bir profesyonel konuşmacı olmasını sağladı. Bu tecrübelerini de “Söz Söyleme Sanatı kitabıyla okuyucusuyla paylaştı. Bunların dışında: Geleceğin Meslekleri, 60 Dakikada Sınav Kazanmak, Kariyerinde Varsa İş’de olur Para’ yanında, “Son Sigaram” 2008’de yayınlandı.
Bu güne kadar 500’den fazla workshop ve 1850’den fazla konferans sunumları ve binlerce bireysel, elliden fazla kurumsal danışmanlık hizmeti verdi. Kişisel Gelişim Dergisi ve Genç gelişim dergisi eğitim editörü, Avrupa ve Ortadoğu Hipnoz Enstitüsü ve İHA (İnternationel Hypnoteraphy association) sertifikalı eğitmeni ve Uluslar arası NLP Eğitimcileri Birliğinin uzmanlık sertifikalarına sahip sinir dili programlama uygulayıcısı ve eğitmeni “Transdil”(bilinçaltı dil öğrenme) sistemi’nin geliştiricisi. Gelişim Akademisi’nin kurucu başkanıdır

Adil Maviş’in çalışmalarından yararlanmış olan kurumlardan bazıları
·        TRT Ankara Genel Müdürlük
·        Dünya Radyo
·        TAİ Havacılık
·        Kara Harp Okulu Komutanlığı
·        Hava Kuvvetleri Komutanlığı
·        Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
·        Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş
·        İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adayları Eğitimleri
·        İhlas Holding
·        Adalet Bakanlığı Savcı ve Hakim Adayları Eğitimleri
·        Kırıkkale Üniversitesi Öğretim Üyeleri
·        Boğaziçi Üniversitesi
    ·              Erciyes Üniversitesi Rektörlük Personeli
    ·              TBMM Personel Dairesi Başkanlığı
    ·              Ziraat Bankası Okulu
    ·              Üsküdar Belediyesi
    ·              Esenyurt Belediyesi
    ·              Loft Jeans
    ·              Atasay Kuyumculuk
    ·              Sürat A.Ş
    ·              Anafen Dershaneleri
    ·              Fatih Üniversitesi
    ·              İNKA Eğitim Danışmanlık
    ·              Maestro Eğitim Danışmanlık
    ·              KOSGEB İmes Bölge Müdürlüğü
    ·              İstanbul Büyükşehir Belediyesi
    ·              Hacettepe Üniversitesi
    ·              ODTÜ

C

ContaQ

Kullanıcı
18 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
www.turkcemiz.net
Ülkemize ve insanlığa faydaları dokunmuş insanlar hakkında bilgi edinmek güzel.Teşekkürler...

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Böylesi ''Yaşanmış!'' hayatların olduğunu görmek sevindirici...

H

hayalhane

Kullanıcı
3 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
36
sanırım yakında öğrencisi olucam,sevindim buna ne güzel bişey ;D ;D ;D