AÄžLARSA ANAM AÄžLAR GERİSİ PLAYBACK YAPAR.

• Konbuyu başlatan gokhankonuk
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde gokhankonuk tarafından oluşturulan AÄžLARSA ANAM AÄžLAR GERİSİ PLAYBACK YAPAR. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,744 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı AÄžLARSA ANAM AÄžLAR GERİSİ PLAYBACK YAPAR.
Konbuyu başlatan gokhankonuk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan efsane_18
G

gokhankonuk

Kullanıcı
7 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
SLM ANNENİZ SİZE GÖSTERDİÄžİ İLGİ ALAKAYI BAŞKA BİRİNDE GÖRDÜNÜZMÜ? BENCE HAYIR.
PEKİ SİZ BUNUN KIYMETİNİ BİLİYOMUSUNUZ?
BİLİYOSANIZ BUNU NE ŞEKİLEDE ANNENİZE YANSITIYOSUNUZ.
SEVGİLİNİZ OLDUGUNDA ONA GÜNDE 10 DEFA AŞKIM SENİ SEVİYORUM DİYOSUNUZ PEKİ ANNENİZE SEVDİĞİNİZİ EN SON NE ZAMAN SÖYLEDİNİZ.
TABİ BU BABALAR İÇİNDE GEÇERLİDİR.

SAYGILAR.

Z

zeyna007

Kullanıcı
16 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
SÜPER ama ben bu konuda birsey diyemicem anneme herzaman seni seviyorum desem annem sen delirdin mi er babamda bu kızda bişeyler var diyebilir:) :)  cunku baska soyleyecek kimsem yok annem ve babamdan baska ben en iyisi cok sık soylememekle birlikte anneme bazen soyluyorum o kadar
tesekkur ederim basarılar

G

gokhankonuk

Kullanıcı
7 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
zeyna hanım bakın işte
seni seviyorum desem annem delidin mi der diyosunuz
nedeni çok sıklıkla söylemiyoruz
da doğrusu söyliyemiyoz
şuan sevdiğimiz kişere bunu lanse edemiyoz
allah korusun bi şey oldugun da bunu herkese haykırıyoz
seni seviyorum seni seviyorum
iyi günler

Z

zeyna007

Kullanıcı
16 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
evt haklısız da ben canım sıkıldıkca annem catarım anacım canım derim sıksık bunu dersem delirdinmi der diyorum ben size surekli boyle seyleri pek sevmez annem işte oyle yani gokhan bey anlatmak istedigim bu surekli soylersem bilmiyorum bence biraz kotu olur yani yanlıs anlıyorlar gerci herkesin ailesi varklıdır yetişme tarzı da farklıdır belki de bu yüzden neyse tekrar tesekkurler

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
BU KAYBETME KORKUSUYLA ALAKALI BİRŞEY.NE YAPARSAK YAPALIM EVLADIZ CANIZ BİZE KIZSALAR BİLE BİZİ BIRAKMIYACAKLARINI BİLİYORUZ.BU YÜZDENDE ONLARA KARŞI DAHA RAHAT OLUYORUZ.YOKSA ONLARI ÇOK SEVİYORUZ.ONLAR DA BUNU BİLİYOR.DOĞANIN KANUNU BU.AAAHHHH  BU KAYBETME KORKUSU

F

filizcan

Kullanıcı
9 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
aferin gökhan sen iyi evlatsın  evet annelerinde sevilmeye ve sevildigini duymaya ihtiyacı var en az sizin kadar  bbebgini icinde hissettigi anda sevgisi baslar dogdugundada icine öyle bir ates düserki asla sönmez ve sönmeyecektir ölene kadar bu öyle bir duygudurki korkuyuda barındırır icinde yavrusuna zarar gelmesin diye korkar yanar yanarda yanar ici
gözünün icine bakar hep onu gözler yüregine cizer resmini  yolculuga cıktıgında yavrusu oda yanındaymıs gibi seyahat eder  yerine vardıgında bir telle su serpilir yüregine rahatlar  ama ne yedi üsüdümü bir zarar gördümü görecekmi sürekli doludur yüegi ve kafası o yüzdendir hep sorgulaması o yüzdendir hep onu yap bunu yap demesi  korkar bir hata yapmasından isterki hata yapmadan kendi tecrubelerini kullansın evladı zarar görmesin ama evlat sıkılır kontrol edildigini zanneder oysa masumdur ana korumaktır amacı sunu bilinki gencler anneler en kızgın oldukları anda bile sizi herseyden cok seviyordur korumaktır kollamaktır niyeti evladıyla okadar doludurki ufacık bir tepkiniz cok yaralar onu ama affeder asla uzun sürmez kırgınlıgı evet hata yapar annede büyüdügünü farketmez yada farketmek istemez yoksa dünyasından cıkacaktır bebegi ne zaman büyüdü inanamaz  biraz empati yapın cocuklar hak vereceksiniz annenize
düsünün b yıllardır herseyi ögreten ögretmek icin durmadan konusan gözü üstünüzde olan bir insan bir anda duramıyor iste duramıyor buda bizim eksikligimiz tanrı vermemis bu yetiyi analara yıllarca ugrasıyor kendi
kanatlarıyla ucabilsin diye ucma zamanı geldigindede terkedilmis hissediyor kendini herseyi elinden alınmıs gibi yanan yüregi bu kez kanıyor  acıtıyor lütfen sarılın annelerinize ansızın kocaman öpün onu  hic ama hic baska bir sey istemiyoruz biz sizden sizin mutlulugunuz bizim mutlulugumuz

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
gokhankonuk' Alıntı:
SLM ANNENİZ SİZE GÖSTERDİÄžİ İLGİ ALAKAYI BAŞKA BİRİNDE GÖRDÜNÜZMÜ? BENCE HAYIR.
Hem sormuş hem cevaplamışsın :d
Kabul edenler etmeyenler, kabul edilmiştir gibi olmuş.

Yani ortalama bir ilgi alaka gördüm, kıymetinide bilirim. Annemdende gördüm başkalarındanda.
Sevgililerime günde 10 defa değil bir defa bile seni seviyorum yada aşkım felan demiş değilim.
Anneme en son seni seviyorum ne zaman dedim ?  bu sabah dedim..
Babamı sormayın :d Onu sevmek ne kelime onu sevmeyen ölsün diyorum :d

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Sevgi sözde degil özdedir. İlla sevdıgını bellı etmek ıcın senı sevıyorum demeye gerek yok bu asktasda öledir. Ayrıca ailenın yeri ayrı sevgilinin yerı ayrı degerlerınıde bıldıgıme ınanıyorum onları uzsemde mutlu etmek ıcınde elımden gelenı yapıyorum. Allh onları basımda eksık etmesın ınsallh...