!_MANİFESTOM_!

• Konbuyu başlatan spestnaz
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde spestnaz tarafından oluşturulan !_MANİFESTOM_! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,242 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı !_MANİFESTOM_!
Konbuyu başlatan spestnaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

spestnaz

Kullanıcı
22 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.tarafsizim.com
Bakın bu siteleri bulduğumda çok mutluydum birçokları gibi ben gerçek hayatda kendi kendini toplumdan soyutlayan biriyim o yüzden internette forum sitelerinde insanlarla konuşmaya çalışıyorum ki her forum sitesi sağlam olmuyor bu yüzden burayı ve 'kalbim'i bulunca rahatlamışdım bayağı ama şöyle bi'durum var ki: bi yerde herkes (kaçınılmaz son) birbirini tanıyor tanışanlar arasındaki muhabbet doğal olarak yeni üyeleri üye olupda adapte olamayanları ister istemez dışlıyor hiç düşündünüzmü bilmem bu kadar üyemiz var muntazam online olan neden az diye. . belki bu kadarı bize yeter diyebilirsiniz ama hep bahsettiğiniz 'empati'yi yapın ve 30-40 binde 100 tane (benim gibi) saf niyetli insan olduğunu düşünün. amacı kötü olan zaten tutunamaz. bu 100 ünü kazansanız eminim sizin için büyük bir kazanç olur ayrıca o insanları belkide bi çıkmazdan kurtarırsınız. . Sizden tek ricam lütfen önyargılı yaklaşmayın. . Saygılar. . .

SPESTNAZ

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
KendiniGelistir.Com'un esas amacı online süresi yüksek olan kullanıcılarının paylaşımda bulunması ve tüm üyelerinin etkin olması vs. değildir. İnce bir düşünce olabilir ama amaç olamaz. Dolayısı ile hem site hem de forum olarak "misyonunu" tamamlamak için "doğru yolda" olduğuna inandığım site(miz) için bu denli bir amacımızın olmadığını ifade etmek istedim.

Tabi ki üyelerin etkin ve aktif olması güzeldir.
Bunu -forum kurallarına uygun- paylaşımlarıyla süslemeleri, etkinliğini arttırması iyidir.
Ama kesinlikle olmazsa olmaz değildir.

Saygılar.

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Tamda sırası gelmişken bu konudaki düşüncemi belirtmek isterim.
Evet forumda önline olmak yada ileti sayını artırmak adına konuşmuş olmak için  konuşmanın ,
anlamsız olduğunu düşünüyorum.
Kişisel gelişimi güçlendirmek ve düzgün-doğru iletişimler kurabilmek adına espri yaparken bile düşündürebilen birey olabilmek için çaba harcanmasından yana olduğumuzu belirtmekte yarar görüyoruz.
Artı kşiyi düşünsel olarak baz alıp buna uygun davranışlar sergileyebilmeyi ve kendini bu doğrultuta kabul ettirebilmeyi önemsiyor
Bu siteyide bu doğrultuda çok başarılı buluyoruz.
Teşekkürler

S

spestnaz

Kullanıcı
22 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.tarafsizim.com
sayın abilerim bende zaten sürekli online olmak yada mesaj/konu sayısını artırmayı kasdetmemişdim eminim sizde böyle birşeyi düşünmüyorsunuzdur sadece kendimden yola çıkarak samimi bir kişinin siteye adaptasyon yolunda çok sıkıntı çektiğini belirtmeye çalışdım sakın yanlış anlamayınız ::) teşekkürler, saygılar. .

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
spestnaz' Alıntı:
sayın abilerim bende zaten sürekli online olmak yada mesaj/konu sayısını artırmayı kasdetmemişdim eminim sizde böyle birşeyi düşünmüyorsunuzdur sadece kendimden yola çıkarak samimi bir kişinin siteye adaptasyon yolunda çok sıkıntı çektiğini belirtmeye çalışdım sakın yanlış anlamayınız ::) teşekkürler, saygılar. .
Bunu da "şahsi kanaatin" olarak değerlendiriyorum.

Hele ki ;
Online olduğu toplam süre: 6 saat ve 10 dakika.
Toplam Mesaj: 32 mesaj
Toplam Konu: 4 konu
Açtığı anket sayısı: 0 anket
Kullandığı oy sayısı: 1 oy

Bu kadar kısa durmuşken bu kanıya varman ya siteyi başka sitelerle karıştırman ya da sitenin misyonunu anlayamamış olmandan kaynaklanıyor olabilir, diye düşünüyorum.

Herkese keyifli saatler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...