4 ayda 14 Kilo verme başarım hk.

• Konbuyu başlatan Yaman34
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde Yaman34 tarafından oluşturulan 4 ayda 14 Kilo verme başarım hk. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,407 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı 4 ayda 14 Kilo verme başarım hk.
Konbuyu başlatan Yaman34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruliyn
Y

Yaman34

Kullanıcı
6 May 2014
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Evet arkadaşlar size Dr. Ümit Aktaş'ın İLAÇSIZ YAŞAM Kitabını tavsiye edeceğim, oradaki diyet tarifini uyguluyorum çok faydasını gördüm. Tavsiye ederim..Ben kitap sayesinde 4 ayda 14 Kilo verdim.  Kitapta bir çok faydalı bilgiler ve tarifler var. Okuyun ve uygulayın...

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
Kitaptan işine yarayan birkaç bilgiyi paylaşırsan ne güzel olur :)

DeryaDer

DeryaDer

Derya Karacan
Moderatör
22 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
28
www.deryakaracan.com
Yaman34' Alıntı:
Evet arkadaşlar size Dr. Ümit Aktaş'ın İLAÇSIZ YAŞAM Kitabını tavsiye edeceğim, oradaki diyet tarifini uyguluyorum çok faydasını gördüm. Tavsiye ederim..Ben kitap sayesinde 4 ayda 14 Kilo verdim.  Kitapta bir çok faydalı bilgiler ve tarifler var. Okuyun ve uygulayın...
Kilo problemi olan insanların ya da birkaç kilo fazlası olanların gerekli testlerden (hormon vs.) geçmeden kitaplara dayanarak kilo vermesi ciddi sağlık sorunlarına yol açıyor ve kitapla diyet yapılmasını hiç önermiyorum. Bir endokronoloji doktoruna ve diyetisyene görünmek en iyisidir.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Çok iyi kilo vermişsin,tebrik ederim👍