2009 MTV film Ödülleri açıklandı.

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sinema kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan 2009 MTV film Ödülleri açıklandı. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,653 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sinema
Konu Başlığı 2009 MTV film Ödülleri açıklandı.
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Flamingo
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

2009 MTV film Ödülleri  açıklandı....​

En iyi Film
* The Dark Knight (Warner Bros. Pictures)
* High School Musical 3: Senior Year (Walt Disney Pictures)
* Iron Man (Paramount Pictures)
* Slumdog Millionaire (Fox Searchlight)
* Twilight (Summit Entertainment)

En İyi Aktris Performansı
* Angelina Jolie - Wanted (Universal Pictures)
* Anne Hathaway - Bride Wars (20th Century Fox)
* Kate Winslet - The Reader (The Weinstein Company) * Kristen Stewart - Twilight (Summit Entertainment)
* Taraji P. Henson - The Curious Case of Benjamin Button (Paramount Pictures)

En İyi Aktör Performansı

* Christian Bale - The Dark Knight (Warner Bros. Pictures)
* Robert Downey Jr. - Iron Man (Paramount Pictures)
* Shia LaBeouf - Eagle Eye (DreamWorks SKG/ Paramount Pictures)
* Vin Diesel - Fast & Furious (Universal Pictures)
* Zac Efron - High School Musical 3: Senior Year (Walt Disney Pictures)

En iyi Çıkış Yapan Aktris Performansı * Amanda Seyfried - Mamma Mia! (Universal Pictures)
* Ashley Tisdale - High School Musical 3: Senior Year (Walt Disney Pictures)
* Freida Pinto - Slumdog Millionaire (Fox Searchlight)
* Miley Cyrus - Hannah Montana: The Movie (Walt Disney Pictures)
* Vanessa Hudgens - High School Musical 3: Senior Year (Walt Disney Pictures)
* Kat Dennings - Nick and Norah's Infinite Playlist (Columbia Pictures)

En iyi Çıkış Yapan Aktör Performansı
* Robert Pattinson - Twilight (Summit Entertainment)
* Taylor Lautner - Twilight (Summit Entertainment)
* Ben Barnes - The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (Walt Disney Pictures)
* Dev Patel - Slumdog Millionaire (Fox Searchlight)
* Bobb'e J. Thompson - Role Models (Universal Pictures)

En iyi Komedi Performansı
* Amy Poehler - Baby Mama (Universal Pictures)
* Anna Faris - The House Bunny (Columbia Pictures)
* James Franco - Pineapple Express (Columbia Pictures)
* Jim Carrey - Yes Man (Warner Bros. Pictures) * Steve Carell - Get Smart (Warner Bros. Pictures)

En Kötü Adam
* Derek Mears - Friday the 13th (Warner Bros. Pictures)
* Dwayne Johnson - Get Smart (Warner Bros. Pictures)
* Heath Ledger - The Dark Knight (Warner Bros. Pictures)
* Johnathon Schaech - Prom Night (Screen Gems)
* Luke Goss - Hellboy II: The Golden Army (Universal Pictures)

En iyi Dövüş Sahnesi
* Anne Hathaway vs. Kate Hudson - Bride Wars (20th Century Fox)
* Christian Bale vs. Heath Ledger - The Dark Knight (Warner Bros. Pictures)
* Ron Perlman vs. Luke Goss - Hellboy II: The Golden Army(Universal Pictures)
* Robert Pattinson vs. Cam Gigandet - Twilight (Summit Entertainment)
* Seth Rogen and James Franco vs. Danny McBride - Pineapple Express (Columbia Pictures)

En iyi Öpüşme Sahnesi
* Angelina Jolie and James McAvoy - Wanted (Universal Pictures)
* Freida Pinto and Dev Patel - Slumdog Millionaire (Fox Searchlight)
* James Franco and Sean Penn - Milk (Focus Features)
* Kristen Stewart and Robert Pattinson - Twilight (Summit Entertainment)
* Paul Rudd and Thomas Lennon - I Love You, Man (Paramount Pictures)
* Vanessa Hudgens and Zac Efron - High School Musical 3: Senior Year (Walt Disney Pictures

En iyi WTF?(What the F...?-Ne Oluyor A...) Sahnesi
* Amy Poehler - Baby Mama, Peeing In the Sink (Universal Pictures) * Angelina Jolie - Wanted, Curved Bullet Kill (Universal Pictures)
* Ayush Mahesh Khedekar - Slumdog Millionaire, Jumping in the Poop Shed (Fox Searchlight)
* Ben Stiller - Tropic Thunder, Tasting the Decapitated Head (DreamWorks SKG/ Paramount Pictures)
* Jason Segel and Kristen Bell - Forgetting Sarah Marshall, Naked Break-Up (Universal Pictures)

En iyi Müzik
* "Jai Ho" - AR Raham, Slumdog Millionaire (Fox Searchlight)
* "The Wrestler" - Bruce Springsteen, The Wrestler (Fox Searchlight)
* "The Climb" - Miley Cyrus, Hannah Montana: The Movie (Walt Disney Pictures) * "Decode" - Paramore, Twilight (Summit Entertainment)

Superonline

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
En iyi Film,En iyi Öpüşme Sahnesi ,En Kötü Adam, En iyi Çıkış Yapan Aktör Performansı   Dalında Alacakaranlık'ın kazanması gişede yapmış oldugu çıkışın ve Vamfir filmlerinin dışında farklı çizgisiyle özellikle gençlerin gözdesi olmuş ödülüde hakettigine inanıyorum...Vampirli filmleri sevmemiş olsamda,banada sevdirdiya,bir ödülde benden gelsin :)

En İyi Aktris Performansı: Kate Winslet "okuyucu" filmindeki performansı,göz alıcı güzelligi,ve kitapla bütünlüğü ile haketmiş,ben her ikisinide çok beğendim...

En İyi Aktör Performansı : ve En iyi Çıkış Yapan Aktris Performansı High School Musical 3 filmine girmdigim,gençlik filmi diye kızlarımı girdigim için yorumsuz kalıyorum....

En iyi Komedi Performansı:Yes man filmi ile çizgisinin  her daim belli ve yetegenigi ortaya koyabilen,mimikleri ilede komedi filmlerinin vazgeçilmezi usta oyuncu haketmiş...Ben onuda çok begenmiştim :) dger filmleri izlemedigim için ödülü hakettigini söyleyim /:)

En iyi film şeçilen Alacakaranlık'ın birden fazla ödül kazanması kaçınılmaz,kitaplarıda hit satarken :)

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
Alacakaranlık kesinlikle hak etmişti zaten , sadece film değil romanlarda tüm dünyada benim de içinde bulunduğum kocaman bir hayran kitlesine ulaştı.
paylaşım için teşekkürler...

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
En iyi film dalında seçilenler

Alacakaranlık(ilk izlediğimde beğenmiş olama rağmen bu kadar abrtılmasını boş karşıladığım ve buna bin basacak filmleri izlememle birlikte herkesin tepkisine pehhh!!! dedirttiren film)

Milyoner(Filmi izlerken kedine bağlayan, bana vay be çok güzelmiş dedirttiren, hatta hint yapımı olması münasebetiyle kaç kere izlemekten vazgeçtiğim film. ama kesinlikle 8 oskarı hak edecek bir film değildi. bu sadece yapım şirketinin büyümesi için yapılmış bir şey olduğunu düşünüyorum. shakespeare in love filmindeki gibi)

High School Musical 3: Senior Year(izlemediğim izlemeyeceğim bir film. içi boş bi yapım. puanlarını araştırırsanız hak vereceksiniz)

The Dark Knight (vizyona girmeden bile çok ses getiren, yapım şirketinin çok para harcadığı film, güzel:D)

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
En İyi Aktris Performansı

Angelina Jolie - Wanted (her zaman taktir ederim. iyi oyuncu olduğunu düşünüyorum)

* Anne Hathaway - Bride Wars (küçüklüğümden beri sevemedim ne yazık ki... Filmlerini izlerken vay be ne güzel oynamış dediğim olmadı.)

* Kate Winslet - The Reader (kate winslet'in en yaşlı göründüğü filmi buydu bence. Oyunculuğu harikaydı. mimikleri hareketleri... oskarı sonunda bu filmle alabildi. Filmin konusu da çok ilginçti. Sonunu çok beğenmiştim.)

Kristen Stewart - Twilight ( habercilerle tanıştığım bir isim. Oyunculuğa yakıştığını düşünüyorum)

* Taraji P. Henson - The Curious Case of Benjamin Button (benim bu senenin en sevdiğim filmlerinen biri. oyunculuklar harika, hikaye müthiş. fazla söze gerek yok. Taraji filmde çok güzel oynamış. çok yakışmış rolüne zaten)

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
En İyi Aktör Performansı
* Christian Bale - The Dark Knight ( Zaten söylenecek söz kalmıyor. İsmi bile yetiyor... En iyi oyunculardan biri... Hatta benim için en iyisidir)

* Zac Efron - High School Musical 3: Senior Year (O kadar abartılmasına karşılık ne yakışıklılık ne oyunculuk görebildiğim aktör. Çektiği filmleri bu kadar kıytırık olmasına rağmen nasıl bu kadar konuşulabiliyor anlamış değilim)

En iyi Çıkış Yapan Aktör Performansı

* Robert Pattinson - Twilight ( Ben oyunculuğunu seviyorum bu adamın. Diğer izledim filmlerini daha çok beğenmiş olmama rağmen burda da iyiydi. çok şişiriliyor ama...)

* Taylor Lautner - Twilight ( Performans iyiydi. Rolüne güzel oturmuştu..) 

* Dev Patel - Slumdog Millionaire ( Benim gözümde en güzel ruhsuz duygusunu veren biriydi. Ne üzüldüğünde ne aşık olduğunda bir duygu alabildim. Ben mi garibim o mu anlamadım:D)

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
Herfilmi izlemeden yorum yapmak aslında yanlış.
ama komediyi en iyi Jim Carry yapıyor. Film komikti. Hareketleri, sözleriyle apayrı bir havası vardı. eğer başka herhangi biri oynasaydı yakışmazdı. vasat bir filmi bile jim carry izletir.

müziklerde alacakaranlık ciddi manada çok zengindi. hem filme uyuyor hem ayrı bir hava katıyordu. bazen filmleri sırf müzikler bile alıp götürebiliyor....

ama müziklerde ve diğer dallarda gözüm hep düşes filmini aradı. diğer dalları bilemem ama müzik dalında adı kesinlikle anılmalıydı. müzikleri çok kaliteliydi....