2008'in En Tuhaf Haberleri

  • Konbuyu başlatan Zynep
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde Zynep tarafından oluşturulan 2008'in En Tuhaf Haberleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,661 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı 2008'in En Tuhaf Haberleri
Konbuyu başlatan Zynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dideM
Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul

Dünyanın en küçük kızı, kendisinin küçücük bedeniyle gurur duyuyor.Vanilla adlı Volkswagen marka ‘kız arkadaşı’ ile yaşayan adam, bir kere de helikopter ile kaçamak yapmış.


İtalyan model Raffaella Fico, bekaretini 1 milyon euroya satmak istedi. 20 yaşındaki modele destek veren kardeşi de "Annemin mezarı üzerine yemin ederim ki, hiç erkek arkadaşı olmadı"dedi.


İngiltere'de bugüne dek görülen en kompleks daire izi bulundu. İz, kafa karıştıran bir matematik hesaplanması olarak yorumlandı.


Estetik ameliyat bağımlısı Koreli kadın, yüzüne kendi kendine yemek pişirmede kullanılan yağlardan enjekte edince, yüzü şişerek tanınamayacak hale geldi.

Haberi izleyen televizyon izleyicileri, kadının yüzündeki şişliğin giderilmesini sağlayacak kadar bağış yaptı.


Güney Afrika’da bir leoparın timsaha vahşice saldırırken çekilen fotoğrafı ile ilk kez bir leopar, öldürücü bir sürüngene saldırken görüntülendi.


Vücudunda ağaç kabuğu benzeri cisimler büyüyen Endonezyalı Dede (35), ‘Java’nın ağaç adamı’ başlığı ile yayınlanan haberden sonra ünlü oldu. Vücudundaki garip görüntüden kurtulan adam, evlenecek bir kadın bulmaya çalışıyor.


BBC’deki programda “Birazdan uçan penguenleri izleyeceksiniz” diye anons yapıldı. Ancak reklamlardan sonra “İnandınız mı yoksa? Ayıp size” diye dalga geçildi.


İngiltere’de Hükümet Ticaret Ofisi (OGC) ekonomik krizin olduğu bir dönemde yeni logosuna 14 bin sterlin (33 bin YTL) ödeyince tartışmalar çıktı.


Oxford Üniversitesi Yayınları’ndan çıkan bir kitap, insanların en sinir olduğu ifadelere yer verdi. Listede ‘günün sonunda’, ‘gerçekten çok şahsına münhasır’ ve ‘ben kişisel olarak’ gibi ifadeler var.

 
Üst