2008'in en kötü 10 filmi

  • Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sinema kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan 2008'in en kötü 10 filmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,661 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sinema
Konu Başlığı 2008'in en kötü 10 filmi
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
02008'in en kötü 10 filmiSinema yazarları, 2008'in en kötü 10 filmini belirledi. İşte yılın en kötü 10 filmi...10- Alien vs Predator: Efsanevi canavarların, güvenli bir Coloroda kasabasında birbirlerinden intikamlarını konu alan film sin  Requiem:emaseverleri de tatmin etmedi.

9- Righteous Kill: Al Pacino ve Robert de Niro gibi iki dev oyuncuyu bir araya getiren filmde emektar New York Şehri Polisi dedektiflerinin yasadışı olarak huzuru sağlamaya çalışan bir seri katilin izini sürmeleri konu ediliyor.

8- Love In The Time Of Cholera: Terk edilmiş bir sevgilinin, yeniyetmelikyıllarından başlayarak yaşlılığın alacakaranlığına dek süren yarım yüzyıllık aşkının öyküsünü konu alan film eleştirmenlerden geçen not alamadı.

7- Semi Pro: Klasik bir Amerikan komedisi olan Sem Pro'da, basketbol takım arkadaşlarına destek olan Jackie'nin hikâyesi anlatılıyor.

6- 88 Minutes: Al Pacino'nun başrolünü oynadığı filmde ölüm cezasına çarptırılan bir kişinin kurtarılması için sadece 88 dakika kalmıştır. Psikolojik gerilim türündeki film vasatın üstüne bile geçemedi.

5- Star Wars: The Clone Wars: Film, Galaksi’nin kötü niyetli bölücüler ve onların robot orduları ile ‘Cumhuriyet’ ve onun koruyucuları arasındaki dev Klon Savaşları’ndan ötürü yorgun düşmesini ve Anakin Skywalker ve öğrencisinin çok önemli bir göreve gönderilmesini konu alıyor. Animasyon film ne yazık ki, Star Wars hayranlarını da çok üzdü.

4- First Sunday: 17 bin dolarlık borcun bir hafta içinde ödenmesinin komik bir biçimde kurgulandığı First Sunday, bir kilise soygunu yapmaya kalkışınca her şey daha da karmaşıklaşır.

3- Never Back Down: Savunma sanatları sporlarını sevenleri beyaz perdeye çeken filmde, kaybeden gencin, kazanana dönüşmesi konu ediliyor.

2-Meet the Spartans: Scary Movie ve Epic Movie gibi, tek bir filmde birçok filmle dalga geçen Meet the Spartans, yılın en kötü ikinci filmi 'başarısını' kazandı.

1-Disaster Movie: Meet the Spartans ekibi, birinciliği de hedeflemiş olacak ki, bu kez felaket filmlerini ti'yi aldığı Disaster Movie ile 2008'in en kötü filmi olmayı hak kazandı.İnternet haber..
 
Üst